0

@Medium ja tez bym chcial go zobaczyc w innej lidze i wtedy dopiero porownac do umiejetnosci Luisa bo mam wielkie obawy, ze w takiej hiszpanskiej banka szybko moglaby peknac.

3

@Deviler liga farmerow, przeciez tam Bayern nie ma rywala, we wrzesniu mozna domy stawiac ;p

1

Gabriel Jesus dzis pokazal, ze jednak warto grac z napastnikiem w druzynie :D mam nadzieje, ze Pep to przemysli i tym razem nie popelni samobojstwa w LM

0

@musli1989 tak, ja nie chce tu Lewego bo jest wiekowy i mija sie to z celem i tak, cenie duzo wyzej jako pilkarza na przestrzeni calej kariery Suareza :) pozdrawiam

0

Był ktoś na Wikingu w kinie? Jakie wrażenia? U mnie mieszane. Spodziewałam się chyba czegoś innego aczkolwiek z biegiem czasu i tak się wkręciłem. Specyficzny film.

0

@Seba_89_ powstałaby Polkraina :D

0

@Wyjadaczmasla przede wszystkim biblie nalezy zrozumiec a nie przeczytac.

6

@Persyfl a co spodziewales sie, ze Papiez powie: jesli oni nas zabijaja to my zabijmy ich? :D wtedy bys pisal jak zmienila sie nasza postawa wobec kk po takich slowach nienawisci przez glowe kosciola xD

6

@Persyfl a jak mial sie zmienic? W ogole sie nie zmienil. Nawet jesli nie zgadzam sie z tym to jest to powod zeby moj stusunek do kosciola katolickiego sie zmienil? No chyba nie. Cos zlego tu jest napisane? Cala wiara opiera sie na milosci i nie odpowiadaniu zlem na zlo wiec co w tym dziwnego?

1

@messi564 my placimy po 80 czy 100 i dno totalne. 45 jak na Anglie to normalne ceny a kazdy z nich okazuje sie swietnym wzmocnieniem

0

@Pawel13sz chyba do Barcy B ;p

4

Ale Depay jest slabiutki. Najbardziej niepasujacy element druzyny

0

@hazo428 czyli jeszcze mniej niz 15 goli na sezon? Dramat ;p to i De Jong tyle strzeli przy regularnej grze :) zdecydowanie 70 mln to chora cena za niego

11

@Barca1992 lewica to jest stan umyslu i najwieksze dzbanstwo jakie moze istniec na swiecie :D

0

W zyciu nie jest tyle wart, przeciez to napastnik, ktory strzela 15 goli w sezonie

1

@Ferran jeszcze bardziej smieszne, ze oddali Sane

0

@mcsarna bo chce dolaczyc do nas ;p

0

@Nazio87 od poczatku 21 wieku tak mowimy :) to jest przeklety klub

7

Taki komentator jednostronny powinien miec zakaz komentowania

0

Madryt nawet jak 5-0 bedzie przegrywal i strzeli jedna to wiadomo, ze wygra mecz :D im nie mozna dac strzelic bramki

0

Brawo Villa :D :D

1

@kryhaa nie zeby sie chwalil ;p

0

@kiper09 Pedri Gavi zdecydowanie

0

@Tomix_83 albo za rok za darmo odejdzie

6

Czyli bez szans na ten deal. I dobrze.

2

Oby fejk. 3 lata temu tak ale nie teraz.

0

@Murazor dokladnie, potencjal olbrzymi, wiadomo ze z wiekiem nabierze tez tej boiskowej inteligencji, ale jego przebojowosc mega imponuje.

0

@Murazor dwoch roznych zawodnikow z innymi cechami :) moim zdaniem swietnie sie uzupelniaja grajac razem

1

Wielki Luuk :D on serio zajebiscie gra ta glowa :D ile juz takich bramek dla nas :D

0

Lenglet to stan umyslu jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?