malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bayern jedyny klubik, ktory wygrywa lige wykupujac wszystkich wszystkim, którzy tylko zaczynają zagrażać :)
1
@Kessie Kessi kawal dzika, mysle ze duzo nam da. Swietna opcja taktyczna
2
@Pawel13sz Messi jak wroci ;p a tak serio to watpie, ze ktoras 9 zblizy sie do tego wyniku, szalone liczby
3
@Freek_Tom nie no co Ty porownujesz :D z caly szacunkiem do Roberta ale repertuar zagran to Suarez mial o 2 polki wyzej
1
@Barca1922 Eto'o , Deco, Giuly i oczywiscie R10
0
@Janiama gdyby jeszcze m
kreatywny Bernardo sie znalazl w tej ekipie to bylby fenomenalny sklad
0
@Kondziubarca skoro Kuli idzie do Chelsea to fajnie gdyby przyszedł Kounde. Ja sam nie wiem kogo bym wolal, Kuli na ta chwile lepszy w obronie ale Francuz tez jest dobrym zawodnikiem, mlodym i z duzym potencjalem
1
@Flyingbetoniarka w takim razie co byś zrobił? Jakbyś ratował klub? Wyniki i to by utrzymywać się w czołówce? Nie robiąc nic pogrążymy się jeszcze bardziej, staniemy się zupełnie nieatrakcyjnym klubem dla przyszłych zawodników, nie będziemy walczyć o nic i zaczniemy się szybko cofać. Lapo musiał podjąć jakieś kroki by naprawić to co zepsuł pajac Barto
1
@masq wszystko bedzie dobrze! Najwazniejsze teraz doczekac spokojnie do operacji, a po wszystkim odetchniecie z ulga, ze juz po wszystkim. Fajnie, ze nie trzeba czekac dlugimi miesiacami. Duzo zdrowka zycze.
0
@PatrychoO jest tyle spotkan do rozegrania, ze przyda sie wiecej wartosciowych graczy, ktorzy otrzymujac szanse nie beda odstawac poziomem, swietna sytuacja
1
@fenix1983 ktos tak kreatywny, kto tworzy multum sytuacji napastnikom bardzo by sie przydal
1
No i fajnie, Azpi z Destem na prawa jak znalazl. Tylko to pozostanie Roberto totalnie bez sensu
1
@LionelM95 oczywiscie, ze tak, jak masz np zlamana reke to dlaczego mialbys nie jechac? Zalezy oczywiscie tez od rodzaju choroby jaka masz wpisana
1
@hayek tak, w takim wypadku tak :D zeby zycie mialo smaczek... ;p tu by sie zgadzalo
0
@hayek no niestety gej nie moglby byc tata ;)
0
@sensej mega ciekawa praca i pomysl na zycie :) bywaja chwile grozy na morzu? Przytrafilo sie cos?
0
@sensej zazdro :) kiedys zawsze marzylem o tym. Z ciekawosci czym sie zajmujesz na morzu? Ciezka jest to praca w rzeczywistosci? Na pewno jest to tez forma zyciowej przygody.
1
@Xwowrak niestety jesli ma sie juz swoja rodzine to czesto takie wyjazdy niszcza to co najwazniejsze. Na pewno trzeba byc odwaznym decydujac sie.
1
Marzenie, w koncu byłby ktoś bardzo kreatywny
5
@Barca2022 No chyba nie :) Barto by zaplacil 100 mln
0
@endriuuu2 bo czesto wlasnie ludzie patrza przez pryzmat jednej osoby i w takim wypadku faktycznie taka Turcja wychodzi lepiej ale wyjazd cala rodzina juz niekoniecznie
4
Witamy na pokladzie! Ciesze sie z tego transferu, taki dzik w srodku pola bywa bardzo przydatny
0
Pytanie do osob sledzacych bardziej serie A - jak spisuje sie De Ligt w porownaniu do Koulibaliego? Podobny poziom? Wydaje mi sie, ze ten zjazd De Ligta jest mimo wszystko troche przesadzony, wedlug mnie prezentuje calkiem dobry poziom.
0
@Slazzy spokojnie, mi w tamtym roku pokazywalo, ze ma caly tydzien padac i zero slonca a bylo zupelnie odrwotnie, caly czas slonce a w ostatnim dniu przez godzine popadalo i znowu slonce :D
2
@HighestInTheRoom przecież Dembele nie potrafi bramek strzelać, co wy z nim macie :D a Antonego też bym chętnie zobaczył :)
0
@Rewolucja123 wow, jakie to jest dobre! Chyba czas zakupic gre choćby dla takiej muzyki
0
@Kitek1640 przeciez to jest zwykle wyludzanie kasy od klienta a nie zadna ekologia :D to jest wlasnie cale Apple, wszystko sobie dokup za miliony, lub wymien bo juz nie zadziala :) nigdy w zyciu nie kupie niczego od nich. Firma mem.
1
@Essos Trent, KDB, Tibo, Kimmich
0
@koksik2700 no chyba nikt o tym nie decyduje ;) moze i byc dla wielu, co z tego, nie widze zadnego aspektu, przez ktory moglby zostac tym najlepszym.
3
@Encore wlasnie rozwala mnie to zawsze, Messi i Cr tyle lat pracuja na to miano a boski Diego zagral spektakularny mundial i najlepszy w historii :D no chyba nie. A co do Zidana to owszem, w 10 na pewno bym go usmiecil gdzies na 8-9 pozycji