malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos zaden bol, za stary jestem na emocjonalne przezywanie wygranej bialych :) napisalem o grze nie o wynikach.
0
@ObiektywnyKibic121 to jest najgorszy zwyciezca LM jakiego ogladalem w calym zyciu. Przebili nawet Chelsea z finalu z Bayernem. Patrzac na gre w drabince na 7 meczow w 1 z Chelsea byli lepsza druzyna. Kino xD
0
@Messibestplayerintheworld marzenie...
2
@Fan2005 tata bedzie wspieral xD
2
@Abominacja dobrze rozumiem? Wspieralbys swoja corke w byciu ku...a??? XD ladnie masz pod kopula...
2
@Toretto bardzo dobrze zrobiles. Roznie moglo to sie skonczyc. Jako faceci pokazujmy klase. Zycie czesto wystawia nas na probe. Na dobre Ci to wyjdzie i zycie Ci dobrem odplaci ;)
1
@Pawel13sz Gnabry marzenie :) swietny zawodnik, o Sane juz nawet nie wspominam ;p
0
@Jestjakjest ojoj paskudne :D taka typowa szmatka z zieleniaka xD
1
@Pawel13sz teraz samych staruchow będziemy sprowadzać :/
0
@MesQueUnClub96 on nie napisal, ze jest slaby. Druga sprawa, gdzie napastnicy Juppa mieli lepszych kolegow? W Borussi? W Liverpoolu?
0
@Solmyr oczywiscie, ze tak, trzeba byc bardzo zaslepionym zeby tego nie widziec.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kengo dlatego nigdy nie kupuje tej gownianej marki :)
1
@Alvarinho 1. The last of us - genialna filmowa fabula i swietny gameplay oraz klimat postapo
2. Red dead 2 - jak nie lubie otwartego swiata tak ten mnie zachwycil na maxa, do tego rowniez fabula na najwyzszym poziomie, chociaz dlugo sie rozkreca
3. Max Payne 3 - klimat rodem z filmu "Czlowiek w ogniu", ktorego jestem wielkim fanem
4. Seria Metro za klimat, chociaz Exodus to juz nie bylo to
5. Bioshock Infinite - niewiarygodna fabula, nie wiem jakie piguly bral tworca ale to bylo cos kosmicznego :D az ciezko sie bylo polapac na koncu ale jak juz sie polapalo to zmiazdzylo :)
Podalem 5 bo to gry na rownie swietnym poziomie. Uwielbiam emocjonalnosc i zlozonosc, ktora dostarcza dobra fabula i to jest dla mnie glowny wyznacznik dobrej gry.
0
@Messibestplayerintheworld Fajnie gdyby jeszcze kolorem były zaznaczone w takich wykresach podania do przodu i do tyłu, wiele by to obrazowało też
0
Bo mafii sie nie pomaga
0
@JackH jakie glupoty, przeciez kapusta kiszona ma tyle pozytywnych dzialan prozdrowotnych :D ale wysrywy
0
No jeszcze jedna dupa i scenariusz spelniony
2
@pt9 i bardzo dobrze, taktyka obronna z nimi konczy sie zawsze tak samo
1
@Emhyr Masche tez byl niski i byl swietnym obronca ale jednak tracilismy mnostwo bramek w powietrzu
0
@Alustic a ktokolwiek w ogóle ogarnia? De Jong dramat największy chyba
0
@Dieselzor dziękuję, poczytam i posprawdzam
0
Polecicie jakies sluchawki bezprzewodowe nauszne tak do 300 zl max? Zeby nie byly olbrzymie a w miare poreczne
0
@Jakchcesz przeciez Ferran ma o stokroc wiekszy wplyw na gre i wyniki niz Antek :) ja jestem z jego wkladu bardzo zadowolony, niech tylko jeszcze ta skutecznosc poprawi
0
@Survier to co powiedziec o Ancelottim, ktory zostal tak rozczytany przez Xaviego, ze dostal 4-0 :D
0
@Szklaner mozesz isc o 9 rano, nie mow, ze sie nie wyspisz do tej godziny
0
@Szklaner po pracy albo przed praca. Nie wiedze w tym nic trudnego. Przeczytaj jeszcze raz co napisalem i porownaj wielkosc branzy i ilosc pracownikow.
11
@Azacca jest 6 innych dni na zakupy. Niemozliwe nie poradzic sobie z tym :) w karajach zachodnich jest to normalne i nikt nie placze. Branza handlowa jest ogromna branza i dobrze, ze w ten sposob mozna zrobic cos dobrego dla pracownikow. W takiej Hiszpanii, we Wloszech czy we Francji w sobote do poludnia sie kupuje a potem zamkniete. Kazdy jest w stanie zrobic sobie zakupy.
1
@Messibestplayerintheworld ale wyciagnac wnioski po ostatnich sezonach w LM gdzie Pep sam sie zaoral juz mozna :) mysle, ze gra bez zbednego przekombinowania moglaby wyjsc na dobre.
0
@Medium ja tez bym chcial go zobaczyc w innej lidze i wtedy dopiero porownac do umiejetnosci Luisa bo mam wielkie obawy, ze w takiej hiszpanskiej banka szybko moglaby peknac.