malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahahaha co za typ xD to jest parodia pilkarza
0
@MesQueUnClub_87 wiem wiem :) bardziej chodzi mi w pytaniu o ogol, niski imput plus dobry obraz z fajnymi barwami
1
@NaFazieHitman jakis konkretny model masz na mysli? Szczerze mowiac mam dobrego kolege, ktory pracowal skladaniu tych tv i nie polecal ich totalnie :) dlatego mam uprzedzenie do tej firmy akurat :D
0
Jaki polecacie tv typowo pod konsole w kwocie do 4k? Ok 49 cali. Nie uwzgledniajac samsunga, ktory ma zbyt dowalone kolory jak dla mnie w grach.
0
@zadafcb nie wiem ale mam wrazenie, ze to juz wyglada nierealnie. Wydaje mi sie, ze patrzac okiem nie widzimy naturalnie obrazu w taki sposob :)
0
@M4G1K ja mimo wszystko Mbappe ale Haaland tez kozak :) bardzo chcialbym zobaczyc obu w naszych barwach i na dlugie lata bylby spokoj z przodu jesli by sie dobrze wkomponowali
0
@BarcaInfo szczerze nie wliczajac Messiego ten chlopak za kazdym razem robi na mnie najwieksze wrazenie z calego zespolu. To jest niepojete dlaczego on nie gra. Ta lekkosc, wizja, szybkosc zagran i przyspieszenie gry do przodu.
0
@Ojciec5tkidzieci Haaland i Mbappe do szczescia jak dla mnie :) i Puig obok Pedriego.
0
@Khardan a ja w ogole w to nie wierze. Gdyby nie pracowal na treningach to nie pokazywalby sie za kazdym razem ze swietnej strony.
2
Nigdy nie zrozumiem dlaczego Puig jest tak strasznie pomijany. Marze o tym zeby jednoczesnie z Pedrim przebywali jak najwiecej na boisku
0
@Ronmes tylko, ze nam takie cos zdarza sie raz w sezonie a im co 2 mecz, taka mala roznica ;) tak, ogladam ich mecze
0
@socio adamo to jest chyba to zastapstwo endo, ale strasznie okrojone :/
0
@aldewir a sprawdze, dzieki :)
0
Jakas dobra aplikacja w zastepstwie dla endomondo, ktore zostalo wycofane? Podobno dobra jest strava ale chyba wolalbym cos na wzor endo
0
@tobiasson92 mysle, ze w Pl jakkolwiek drastycznie to zabrzmi potrzebna jest totalna rewolucja, przewrot i bitwa domowa. Dopoki w tym kraju nie poleje sie krew, nie bedzie dobrze. Cos sie zlamalo, gdzies juz zostala przekroczona granica.
1
@Prezes_sycylijczyk bo my to mamy forme :D
1
@paweldunajecfcb ostatnio ogladalem szpiegowski film "Anna". Cos w stylu Bourna. Moze nie jakis wybitny ale fajny do obejrzenia.
0
@DonAndrzejos bez szans na szczescie. Przyjdzie Xavi i nadal bedziemy sie krecic wokol dna Barcelony bez zadnej swiezosci
0
@Pertezm a po co skoro gra zawsze bez niego wyglada lepiej niz z nim :)
1
@Gregsky10 rozumieja :) nie rozumieja tego jak mozna bylo zostawic marnego Antka a oddac Luisa. Za Antka mozna bylo wziac niemale pieniadze, za Luisa nie wzieli nic. Pensja Antka niewiele mniejsza niz Suareza. Antek od poczatku nie gwarantowal niczego, Luis zawsze gwarantowal spora liczbe bramek i asyst i mial zawsze duzy wplyw na gre.
1
Brawo Luis ! Dosadnie pokazuje jaki blad zostal popelniony co bylo latwe do przewidzenia. Mimo obnizki formy nadal bardzo duza jakosc
18
No to juz go nie chce bo nie mam zamiaru ogladac co mecz kleczacych zawodnikow ubolewajacych absurdalnie nad niewiadomo czym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Leon zawodowiec wlasnie sie skonczyl. Jaki to jest dobry film :)
3
@DanielOOL Laporta juz pokazal, ze umie ;)
0
@RosjaninBut profilem to idealnie Mbappe by pasowal :) szybki, zwinny z dryblingiem i dobrym wykonczeniem. Ciekawe co zrobi ze swoja kariera
19
@Ojciec5tkidzieci chory, glupi swiat
1
@Barca25 hahah no to fakt :) ale nie to mialem na mysli
3
@eckov to fakt, aczkolwiek uwazam, ze to wielki blad, ze nie gra i nie gra przez konflikt a nie swoje umiejetnosci
17
Teraz oddajmy Fatiego a pozniej Araujo i sprowadzmy 30 letniego Wijnalduma