7

Ciekawe co się musi stać żeby zwolnili tego Gargamela. Osiągnęliśmy dno. Od 2003 roku nie było tak słabej Barcelony. Najśmieszniejsze jest to, że mamy przecież bardzo dobrych zawodników.

0

@mateusz3012 dzieki :)

0

Poratuje ktos linkiem?

0

Poda ktos link z meczem? Prosba

0

@BarcaSupporter w przyszlosci jak odejdzie Suarez to on bedzie mial 30-31 lat :) na skrzydlo sie nie nadaje i na 9 tez. Transfer typu aby kupic jakas gwiazdke w ogole nie przemyslany pod katem przydatnosci

1

@stone80 po nic :) wlasnie to jest problem. Nie byl w ogole potrzebny w tej druzynie.

3

@Erik0 no nie wiem. Duzo bardziej wole ogladac jego na boisku niz Busiego. De Jong, Arthur i Vidal - to jest wedlug mnie pomoc pierwszego skladu, ktorym powinnismy wychodzic

5

@SeeleyBooth mi ani troche. Mam 6 pozostalych dni na zrobienie zakupow ;) we Wloszech, Hiszpanii i innych krajach caly czas tak zyja i nikt nie placze z tego powodu. Ba, we Wloszech w sobote kolo 13 juz zamykane markety sa ;)

2

@VanBarca przeciez to zawsze bylo oczywiste, ze tylko brak varu im pomagal. 3 na 4 LM zdobyli na wałkach. Mecz z Atletico i gol ze spalonego, w dwoch sezonach skandaliczne dwumecze z Bayernem. To tylko pierwsze lepsze sytuacje a bylo ich mnostwo.

0

@teacherakademicki Co potrzebujesz ? :)

0

0

@Naturopata przestan :) jak widac nie znasz, gdybys znal to z pewnoscia nie napisalbys tego. Tak sie sklada, ze akurat znam to bardzo dobrze od srodka i nie ma mozliwosci falszowania glosow nawet gdyby bardzo sie chcialo i wplywa na to wiele czynnikow i osob ktorzy przy tym pracuja ale nie chce mi sie tlumaczyc tego bo to ogrom pisania. Przede wszystkim sa osoby z roznych partii, dziesiatki oczu ktore na to patrza i najwaznijesze, nikt by nie zaryzykowal tego bo by poszedl do paki. Mowa o falszowaniu jest totalnie bezpodstawna i nie bede sie wyklocal bo to bez sensu a akurat doskonale wiem jak wszystko wyglada i jak przebiega kazdy proces wyborow. :)

0

@Naturopata hahah co za bzdury piszesz xD nie - wybory nie sa falszowane a jesli nie znasz tematu przeprowadzania ich, procedur urzedowych itd to przestan glupoty pisac :)

0

@mcsarna dokladnie, odruch wspolczucia i zalu a nawet powiedzialbym, ze latwo mozna bylo popasc w pewny sposob identyfikacji z nim. Nie oszukujmy sie ale pewnie niemal kazdy mial w zyciu uczucie ataku z kazdej strony, wbijania noza w plecy itd i mial ochote wrecz zrzucic bombe na swiat za to jakim jest zwyczajnie z zalu do niego a w zasadzie do ludzi a nie swiata. Fenomenalny obraz postaci. :)

0

@bady48 Ledger postawil poprzeczke najwyzej jak sie da a Phoenix dotarl do tego punktu lub nawet ja przeskoczyl :)

3

Obejrzalem wczoraj w kinie Jokera i jestem zachwycony. Ciezki, mroczny, wrecz depresyjny klimat z obrazem psychopaty a zarazem bardzo smutnego czlowieka, ktorego az zal. Phoenix zagral Jokera zdecydowanie na oscara. Polecam wybrac sie :)

0

@HansLanda "Jak zaczna grac odwazniej i kreowac kluczowe podania to bedzie swietnie" - dodalem tez to, czytamy calosc i dopiero wyciagamy wnioski i sens wypowiedzi :) napisales ile mieli goli. Wcale nie tak malo, a asysty? Asyst chyba tez calkiem sporo mieli nie wspominajac juz o kluczowych podaniach i wykreowanych sytuacjach. To byli geniusze pod tym wzgledem.

0

@HansLanda mysle, ze Ty sie zblazniles przytaczajac tu fakty jakoby Iniesta i Xavi mieli slabe statystyki. Czlowieku od kiedy ogladasz Barcelone? Bo jeden i drugi mial calkiem niezle liczby. Ponadto pisalem i liczbie samych kreowanych sytuacji ktorych juz Iniesta i Xavi mieli ogrom

0

@matijas Griezmann moze ewentualnie picie w przerwie podac Suarezowi :)

1

Łooo Luisitko :D uwielbiam tego chlopa :D

0

@MacieG co wchodzi w te kosmiczne statystyki? Gra Arthura bardzo mi sie podoba tylko najwaznienszych statystyk czyli goli i asysyt maja jak na lekarstwo. Jak zaczna grac odwazniej i kreowac kluczowe podania to bedzie swietnie.

1

@sintesox Peja zdecydowanie, Ostry, Eldo, Pih

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@socha transer Grieza od poczatku dla mnie byl pomylka bo u nas w druzynie nie ma jego nominalnej pozycji i wiadomo bylo, ze wyladuje na skrzydle, ktore zniszczy jego wszystkie atuty

1

@socha no tak, De Jong jeszcze gorzej. Plusem Arthura jest chociaz to, ze jest aktywny caly czas a Holendra trzeba szukac na boisku

13

Dawac Ter Stegena do pomocy to jakies podania beda otwierajace ;)

0

Pomijajac kolejny fatalny mecz bo to juz standart to Arthur w kazdym meczu zjada De Jonga.

0

Ja rozumiem, ze kontuzjowanych zawodnikow nalezy wspierac, dawac kolejne szanse itd ale to juz jest zenada. Tego typa nie powinno tu juz byc. Drugiej takiej szklanki ciezko poszukac. Nic, kompletnie nic od jego przyjscia nam nie daje bo nawet nie ma kiedy. Sprzedac chociaz za polowe ceny i to jak najszybciej. I az dziwie sie, ze to pisze ale takie jest juz teraz moje zdanie.

1

Widac Ernest ...

0

@kuz a ja tam lubie jego charakter. Jeden z nielicznych u nas z jajami i dynamitem a nie kolejny grzeczny chlopczyk. Tym bardziej, ze poza boiskiem jest spokojnym gosciem. Osoboscie zdecydowanie wole temperamentnych ludzi niz cieple kluchy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?