malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SonBarcaGoku moze ciezko, ale to jest tego warte, tacy ludzie sa wspaniali
0
@Piotr777 co do ostatnich zdan zgadzam sie. Szczegolnie mlodzi, ktorzy zyja moim zdaniem w innym jakims odrealnionym swiecie. Oczywiscie, jesli ma sie to szczescie i dostalo sie cos od zycia to tylko sie cieszyc i przede wszystkim nalezy to doceniac a nie byc bucem traktujacych innych z gory. Rozumiem co masz na mysli i calkowicie sie z tym zgadzam chociaz oczywiscie sa tez ci "normalni"
0
@SelloutCrowd nie nie, z zadnymi coachami nie mam nic wspolnego, wrecz mnie oni smiesza takze spokojnie :D oczywiscie, zalezy kto ma jaki prog ale czy np zarobek 10 k jest zly? Smialo budujesz w ciagu 5 lat dom. A podam Ci przyklady ludzi, ktorych znam i nie poswiecaja na prace nawet 8 h dziennie. Jeden handluje asortymentem dzieciecym online, ktory sciaga z Azji, drugi tworzy apki na androida i pracuje jak mu sie podoba bo ma z tego juz dochod pasywny, ktory rozwija dalej. I moglbym podawac Ci kolejne przyklady :) jasne, moze nie jest to 100 tys miesiecznie jak napisales ale jest to zycie, ktore pozwoli Ci zyc godnie, miec dom czy fajne auto, miec mozliwosc podrozowania, a co najwaznieksze miec zycie i czas na nie :) naprawde sa mozliwosci tylko trzeba kombinowac duzo. Pewne jest jedno, nie bedac programista czy kiero w duzej korpo ciezko sie dorobic na etacie dlatego wlasne pomysly sa zdecydowanie lepsze niz praca etatowa.
1
@SelloutCrowd malo tego, wiesz, ze dobra praca moze byc jednocznie nawet zabawa :) wszystko jest kwestia na co Cie stac i co masz w glowie. Mysl, analizuj, dzialaj a zobaczysz, ze mozna. Pracuj madrze a nie ciezko :)
1
@SelloutCrowd tak, doskonale wiem a jesli nie wierzysz w to, ze nie trzeba niewiadomo jak duzo pracowac a zarabiac to wiele wiedzy musisz jeszcze zdobyc :D oczywiscie, ze jest to mozliwe
15
@Piotr777 zupelnie bez oceny czy ktos cos dostaje czy nie ale czy chodzi w zyciu o to zeby pracowac po 12-14 h? Chyba nie... pracujesz zeby zyc a nie zyjesz by pracowac. Wielu ludzi tego nie odroznia.. zycie jest zbyt ciekawe zeby je w calosci przepracowac. Tacy ludzie w moim odczuciu sa trupami za zycia. Czy nie chodzi o to aby pracowac inteligentnie, poswiecajac czas na prace i przede wszystkim na zycie godnie przy tym zarabiajac tak by nie miec zmartwien? Chyba nalezy dazyc do takiego wlasnie ukladu w zyciu. Dlaczego ludzie np w Anglii nie maja problemu zeby kupic dom pracujac w normalnych ilosciach godzin? Bo caly system jest zupelnie inny niz ten polski. Nie do konca problem jest w ludziach i nie kazdego nalezy wytykac palcem, ze jest leniem.
4
@Terminator4666 slij Waclawa, pierwsze wrazenie jest najwazniejsze, jak sie z nim od razu polubi to masz juz z gorki xD
A tak na powaznie to naprawde macie problemy jak sie zwrocic do dziewczyny tym bardziej piszac? Jest jedna zasada, ktora sie sprawdza. Jesli chcesz zainteresowac dziewczyne ( sugerujac sie postem domyslam sie, ze nie jest to 28 letnia kobieta ) musisz prowadzic z nia luzna rozmowe. Nie spinaj sie i nie traktuj jej jak ksiezniczki bo od razu sie spalisz. Rozmawiaj z nia jak z kumplem bo psychologia dziala tak, ze dziewczyna widzac, ze traktujesz ja zwyczajnie ale prowadzac z nia jednoczesnie ciekawa rozmowe zwroci na Ciebie uwage. Wrecz przeciwnie bedzie jak uzna, ze szalejesz na jej punkcie. Poczucie humoru, iskra pikanterii w podtekstach itp zalatwiaja sprawe :) Ty musisz sprawic, ze to w niej zapali sie swiatelko a wtedy juz sie rozwinie dalej. One nie szukaja facetow, ktorzy lataja za nimi ;) luzno, inteligentnie i z poczuciem humoru
0
@SHIBA ja sie pasjonuje foto i powiem Ci, ze jesli sa to Twoje pierwsze zdjecia to fantastyczna robota :) fajne kadry, fajna gra kolorow, niektore wydaja mi sie zbyt jaskrawe. Ostatnie zdjecie bajka :) jakim obiektywem cykasz?
0
@Volk ze za takiego kupsztyla mozna tyle zarobic xD przeciez to nie jest ani troche ladne xD a istnieja takie piekne arcydziela...
0
Jak przeczytalem, ze nadal Dembele jest lepszy niz Mbappe to zakonczylem czytanie. I od razu wiem, ze nie chcialbym go widziec w roli prezydenta
1
@TheGoldenEleven asyst tez od groma uzbieral. Moim zdaniem byl lepszy od Gerrarda, ktorego tez bardzo cenie
1
@Hushovt wypij koper wloski to poznasz slowo paskudne xD
0
@msmsms moge Ci wyslac. Tyle, ze jest to widoczne jak poruszajaca sie kropka :) z lornetki troche lepiej bylo widac
0
@msmsms filmik tylko mam
0
@msmsms a ja widzialem :) na bezchmurnym niebie. Dziwne, bo przelacial pod ksiezycem a potem lecial jakby w przeciwnym kierunku ale wiadomo, perspektywa :)
1
@Wilk wydaje mi sie, ze nie :) polecam odszukac porownania dokonan obu panow
3
Rozmawiajac o Maradonie klepie sie bez konca o mistrzostwie swiata i tyle. Mowiac o Messim wspomina sie o dziesiatkach sukcesow, meczow, mistrzostwach i pucharach. Bezapelacyjnie Messi ;)
2
@TonyMontana9494 oprocz tego turnieju to co tam jeszcze osiagnal? Chcialbym porownac sukcesy ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@bleble123 tak od siebie dodam, ze jako fotomaniak twierdze, ze nie ma zadnego iphona, ktory robi dobre foto :) moim zdaniem daleka droga do samsungow nie mowiac juz o hua :) a tak w ogole kupujac tel za takie pieniadze dla aparatu mija sie z celem. Chyba, ze ma byc przeznaczony pod ogolny uzytek do gier, pracy itd a przy okazji tylko stawiac na dosc dobry aparat w nim
0
@Bykunn chyba nie jest skoro chodza mi plynnie na 8 letnim pc ;)
0
Nie bylo odzewu to sprobuje jeszcze raz xD Ultrabook do 3k - poleci ktos jakis konkretny model? Wazne, zeby plynnie smigaly programy typu photoshop, lightroom itp. Nie bedzie przeznaczony do gier
0
Ultrabook do 3k - poleci ktos jakis konkretny model? Wazne, zeby plynnie smigaly programy typu photoshop, lightroom itp. Nie bedzie przeznaczony do gier.
0
@jeyx77x wlasnie nie na podworku tylko w lesie/obok lasu :D
0
Mozna juz ogniska robic powiedzmy w 10 osob ? Czy mandaty sie jeszcze sypia?
13
@Bykunn bo to tez jest zaburzenie nad ktorym nie ma sie kontroli. Jesli to jest naturlane to naturalny moze byc rownie seks ze zwierzetami, pedofilstwo, lub malzenstwo z pluszowym misiem. No bo czlowiek moze odczuwac milosc do kota albo do pluszowego Kubusia i chcialby miec go za zone. Pozwolmy mu i dajmy taka szanse by czul sie szczesliwy i akceptowany. Inaczej bedziemy tymi zlymi bo ograniczamy czyjas wolnosc. Analogia. Zadne badania nie sa wyznacznikiem, a slowo naukowcy jest najpopularniejszym slowego tego roku a gowno z tego mamy w obecnej sytuacji. Czlowiek jest stworzony do prokreacji i przedluzania gatunku a niestety dwa penisy sprawy nie zalatwiaja, wiec co tu jest do badania? Gdyby na swiecie byli sami geje to swiat by istnial? Ludzkosc by wyginela wiec naprawde tu nie ma co badac. To tak tylko dla wyjasnienia mojego okreslenia "nienaturalnosci". A teraz juz naprawde zamykam temat z mojej strony i wracam pracowac :) VeB!
5
@Bykunn odpowiedziales sam sobie. Nie moga i nie beda mogli bo wiekszosc sie z tym nie godzi. Tak jak napisalem, nie kazdy chce by cos nienaturalnego bylo norma, nie kazdy chce by jego dzieci na to musialy patrzec itd, przykladow jest mnostwo. Jak zaczniemy propagowac zoofilie to tez po czasie uznamy, ze to normalne? Bo ktos tak lubi? Nie na wszystko nalezy zezwalac co nie znaczy, ze mniejszosci sa w szczegolny sposob dyskryminowane. I na tym juz zakoncze, dobrego dnia.
6
@Bykunn czy ja wiem czy dyskryminacji, nie do konca. Przeciez nikt nie sciga gejow, nikt nie zamyka ich w wiezieniu ani nic z tych rzeczy. Moga zyc jak chca. A walcza o uzyskanie malzenstw i adopcji. Chca narzucic ogolowi swoje normy juz nie chce pisac niezgodna zupelnie z natura. Mniejsza w to bo nie o tym dyskusja. I tu tkwi kolejny problem. Napiszesz, ale to ich zycie - rowniez nie do konca bo obraz widoczny wokol nas pozostaje, nie kazdy ma ochote by ich dziecko mialo wszczepiane, ze taka sytuacja jest normalna. Co za tym idzie, gdyby do tego doszlo to propagowane bylyby dalej takie zachowania. To jest bardzo szeroki temat ale z pewnoscia nie jest tak, ze jest to tylko i wylacznie ich zycie bo to o co walcza mialoby ogromny wplyw na wiele spraw.
25
@Bykunn rozumiem doskonale te zagadnienia. I znowu hipokryzja. Wiesz parada to tez ingerowanie w zycie ludzi, ktorym to sie nie podoba. O co walczy parada? Bo ja tam widzialem Matke Boska z wasami pokolorowana i wiele innych prowokujacych zachowan. Wiec nie rozumiem oburzenia, ze sa opluwani skoro uderzaja w bardzo wazne dla niektorych wartosci. Ja tak samo mam gdzies kto co robi w domu i jakie ma poglady, ale jesli publicznie ktos uderza w moje wartosci to rowniez nie bede sie z tym godzil. Widzisz, to dziala w 2 strony. Ludzie doskonale widza, ze ci wielce paradujacy chca im narzucac cos, sila wcisnac im swoje idee i tu tkwi glowny problem. Bo jestem pewny, ze w obecnych czasach to, ze ktos jest gejem itp nie tak bardzo przeszkadza ludziom i malo ich to interesuje. Chodzi o to drugie czyli narzucanie, wciskanie czegos na sile.
4
@Bykunn oczywiscie, ze mozna byc nietolerancyjnym wobec nietolerancji. Prosty przyklad - ktos nawoluje to tolerancji i na sile chce zmieniac przekonania innych osob, jesli te osoby ulegna to sa super bo daly sie zmanipulowac, ale jesli ktos twardo stoi przy swoim i nie ma zamiaru zmieniac swoich pogladow to juz jest BE, zly i najgorszy bo jak smie stac przy swoim i byc nietolerancyjny wobec pewnych zachowan. I to wlasnie jest zabawne wsrod tych osob. Zadaja zeby szanowac ich tok myslenia, ale sami nie szanuja pogladow innych ludzi. Skoro sa tolerancyjni to niech potrafia uszanowac to, ze ktos sie nie zgadza z ich wyznaniami. Inaczej zalatuje hipokryzja. To jest typowe zachowanie jehowych. W ich kregu tak samo wszystko funcjonuje. Musisz myslec i zachowywac sie tak jak oni to narzucaja. Jesli sie wylamiesz jestes wyrzucany z ich kregu. Kino ;)