malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chcecie Arthura to dawajcie De Ligta :D
50
40-50 min? I pozniej sie dziwimy, ze oni biegaja jakby byli anemikami? XD z tego 30 minut rozciaganie i gra w dziadka.. xD
0
@Triv44 "zjedz mieso, zostaw ziemniaczki" i sprawa zalatwiona xD
1
@Triv44 nie ma miesa nie ma obiadu :D
1
@MichVeB nigdy, ani nie przez chwile nie uwazalem Dembele za lepszego pilkarza od Mbappe. Nawet za czasow gry w Monaco jaralem sie jego zabojczym wykonczeniem i sila fizyczna a przeciez wtedy byl dzieciakiem. Od poczatku wolalem tu Mbappe.
0
@AnnaMarianna Hiszpanki i przede wszystkim latynoski - Wenezuelki itp :)
2
@Witekk10 probowalem ale nie dalem rady :D nie moj klimat totalnie. I wiem, ze nigdy go nie obejrze xD
0
@TheNekro94 dokladnie tak samo uwazam
1
G. Jesus, Werner, Lautaro - w jakiej kolejnosci cenicie ich umiejetnosci i przydatnosc na boisku?
0
@MichalZZZ no easy way out z Rocky'ego :)
1
@itmustbejoke sokker.org :)
0
@Kajtek77 jak widze Karolaka to rzygac mi sie chce. Nie wiem dlaczego ale mam alergie na chlopa i to chyba jedyny taki przypadek jesli chodzi o aktorow xD
0
@KapitanKirk bo nas zlali rok temu a teraz wiekszosc zaliczyla orgazmy po ostatnim gwizdku. Tez nie rozumiem ;)
0
@Tasde nie, ani troche sie nie zgadzam ;)
3
Dajcie spokoj lubie Atleti ani troche nie zasluguje na awans xD
0
@koziar 365 tys osob to dla Ciebie tylko statystyka?
0
Jakie to jest smutne, ze w ekstraklasie dzieje sie wiecej niz w meczach Barcelony... Brejtłajt nasz najlepszy zawodnik i obok Semedo jedyny, ktory potrafi biegac i wychodzic na pozycje
0
@FafitFCB moim zdaniem Chelsea. Przynajmniej styl gry maja dla oka o niebo lepszy niz United. Aczkolwiek za tranfer Bruno brawa dla Manchesteru. Mozliwe, ze rozrusza ich atak
0
@Kapitan_SW na upartego to jezyk jest tak naprawde potrzebny do meldunku i zapytania na miescie o droge. Ale oczywiscie moga pojawic sie losowe sytuacje jak np choroba, jakies niescislosci w hotelu itp
0
@Tales_Omletu przegralismy przez brak fizycznosci i przez to, ze w kazdym meczu oddajemy 4 strzaly na bramke przy 15 przeciwnika. Do tego nie ma nawet komu oddac strzalu zza pola karnego tylko trzeba wejsc z pilka do bramki najlepiej.
1
@FC1899Barca mam dokladnie to samo..
0
@Ukis chlop zagral moze 3 dobre mecze..
1
Alez De Jong stal sie cieniem pilkarza :/
0
@lukaszbarca15 ja tez bym wolal ale miej na uwadze, ze to byla najlepsza druzyna w historii.
1
@lukaszbarca15 chcialbym zebysmy przez rok gromili po kolei wszystkich 1-0 pokazujac ladny football, naprawde ;)
0
@dominik127pl po prostu nie wierze, ze Live jest tak znienawidzony bez powodu przez tyle osob. Rozumiem taki stosunek do Realu czy Psg. A z Barcy ludzie maja raczej rozpacz z powodu takiego regresu a nie smiech :)
0
@Kamil92 to fakt, Barca rozpiescila kibiców przez lata :) daj spokój spiny na tej stronie sa slabe, zamiast trzymac sie razem jako kibice jednej druzyny to ludzie sie wyklocaja o wszystko :)
1
@Kamil92 niestety ale obecnie Barcelony nie stawialbym obok Live, City czy Bayernu :/ na ich gre patrzy sie zazwyczaj z wielka przyjemnoscia. I mysle, ze od 2 lat sa potezni jak np. kiedys Bayern, Inter itp. Do poziomu Barcy Pepa nikt nie ma podjazdu
6
Jakie tu poruszenie z powodu porazki Liverpoolu xD wieksze niz po porazkach Realu.. troche wstyd wysmiewac druzyne, ktora zalicza pierwsza porazke w sezonie ligowym po takim czasie no ale trzeba sobie odbic 4-0 i paskudna gre naszej druzyny. Tyle, ze Liverpool nie jest nam wrogiem wiec po co? Trzeba wziac na klate ich dobra gre i bic brawo za to co graja. Osobiscie chcialbym widziec znowu Barcelone grajaca na takim poziomie. Chociaz wydaje mi sie, ze nadszedl czas gdzie ich zawodnicy odczuwaja juz zmeczenie bo Klopp stosuje malo rotacji i graja ciagle Ci sami zawodnicy i juz od kilku meczow widac, ze troche te zwyciestwa byly wymeczone. Tak czy siak poklony za ostatnie 2 lata.
0
@Kamil92 druzyna, ktora wygrala LM, gra w niej dalej i w lidze angielskiej przez tyle kolejek nie przegrala nie jest wielkim klubem? XD musi bolec, serio.. to czym jest nasz klub w takim razie :D