malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hiacynk wedlug mnie rowniez :)
0
Bez uprzedzen wzgledem przeszlosci. De Jong czy Verratti?
0
@fortunate_son przeciez u nas nikt nie posyla prostopadlych pilek xD to czasy Iniesty i Xaviego :D
0
Bo to bedzie faktycznie bomba xD wiem, ze Rodrigo to 9 ale juz bym wolal zeby Perez zostal niz zeby kolejny ogorek przychodzil za grube miliony
0
Latem priorytetem powinien byc Lautaro i koniecznie Sane. Lewoskrzydlowy jest w tym momencie najbardziej potrzebny. I szkoda, ze teraz za 20 mln nie kupili Eriksena. Ktos napisze - on do nas nie pasuje. A kto do cholery pasuje jesli nie kreatywny pomocnik? A nie mamy takiego ani jednego. Mamy takich co do nas pasuja i co? I wielkie G bo w meczu nie potrafimy wykreowac 3 sytuacji.
3
Szkoda, moim zdaniem wlasnie Perez prezentowal sie bardzo solidnie. Wedlug mnie najpierw on a potem Fati powinien byc wprowadzany do gry. Troche mam wrazenie, ze jest oceniany przez pryzmat tylko ostatniego meczu, w ktorym kazdy zawodnik zagral kiepsko
3
@Jayebe tyle, ze Suarez zjada na sniadanie Grieza na 9 ;)
4
@Mike92 co w tym dziwnego jak w kazdym wazniejszym meczu zawodzi? Malo tego, co w tym dziwnego skoro nie potrafimy grac ze slabymi druzynami nawet? Nie majac zadnego stylu i pomyslu na gre. I tak o wiele za dlugo utrzymuje sie jako trener Barcy
0
@SeeleyBooth Wroclaw i Trojmiasto :) ewentualnie jak ktos lubi gory to jakis Karpacz lub okolice
21
Z rownowagi to ty juz dawno wyprowadziles wszystkich kibicow
1
Zycze Luisowi zeby jeszcze pogral u nas pare sezonow. Nadal daje duzo i nawet z czasem niech bedzie tym wchodzacym z lawki ale niech nadal strzela dla nas gole i oby zostal 2 najlepszym strzelcem bo zasluguje na to. Zostawil dla tego klubu cale serducho
0
@barca192 ale Casillas to w poprzedniej dekadzie byl kozakiem. W tym dziesiecioleciu to nawet jakis bardzo dobry nie byl ;)
0
@quarto zdrowie i czas spedzony z rodzina i przyjaciolmi, potem pasja i mozliwosc robienia tego co sie kocha, podroze i odkrywanie nowych przezyc. Tworzenie pieknych wspomnien to cudowna sprawa. Generalnie jak dla mnie największe wartości ma zazwyczaj to co nie jest materialne.
0
@Rochemback mialem na mysli wlasnie to, ze oddac Suareza to strzal w kolano. On nadal jest swietny i strzela duzo bramek mimo, ze widac regres. Kupic po prostu dobrego konkurenta
2
@LuisSalvano Suareza ? Najlepszego strzelca po Messim? W zyciu :) a za Dembele nikt nie da 100, mysle ze 70 ciężko będzie uzyskać za niego bo kto wylozy miliony za szklankę, ktora w ogóle nie gra?
0
@Tuc summoners war. Uzaleznia :p
1
@PeteR10 dzieki
1
Panowie i panie - poratuje ktos linkiem do losowania? :)
0
@garbovski jasne, tylko ze ok godz 17 jak z pracy wroce. Wysle Ci link, z ktorego ja pobieralem.
0
@Jakchcesz no wiadomo :) ale tez nie jest to cos skomplikowanego, chwila i mamy to co chcemy. A dla fajnego gamplayu mozna te kilka minut poswiecic. Chwala dla graczy, ze w ogole robia te patche
2
@garbovski jest mnostwo :) instalacja trwa do 30 min max i cieszysz sie full licencja i miodnym gameplayem dla wymagajacych graczy. I w tym momencie fifka traci swoj jedyny argument xD
0
@Veb1233 no wlasnie, jeden po drugim xD
0
@Szalik bylem przekonany, ze dzisiaj jest. Zazwyczaj zaraz po Lidze Europy bylo :D
0
Ma ktos link do transmisji losowania? :)
5
@Bykunn nie znasz mnie wiec sie nie udzielaj. Nie trafiles bo w gruncie rzeczy jestem osoba, ktora stara sie pomagac gdzie tylko moze ludziom i zwierzetom ;) pudlo - i nie masz racji, ze jestem nietolerancyjne, owszem jestem, nie gra dla mnie roli kto w co wierzy, czy jest bialy, czarny, chudy, gruby. Ale tolerancja nie oznacza, ze masz sie godzic na wszystko. A jesli Ty nie potrafisz tolerowac tego, ze ktos sie z czyms nie zgadza to jestes zwyklym hipokryta ;) powinienes przeciez to tolerowac czyz nie?
3
@Bykunn jak dla Ciebie stykanie sie pisiorami nie jest skrzywieniem to mozna sie tylko usmiechnac. Moje dziecko bedzie mialo kochajaca rodzine z matka i ojcem wiec nie wiem kto tu ma skrzywienie ;) pozdro
8
@Chwytliwy to, ze dziecko od razu narazone jest na skrzywienie psychiki. I nie wmawiajacie na sile niezdrowej normalnosci. Amen. Bez odbioru.
4
@Midast Alene porownujesz do Rakitica? Ty tak serio?
0
Do ogladania pelnych filmow lepszy netflix czy hbo go?
2
@Dr_Cabasisi a co jest nie tak z KSW? Akurat prezentuja tam bardzo dobry poziom sportowy. Moze nie jest to UFC czy Bellator ale poziom na pewno jest dobry. Szanuj sporty walki bo nawet nie wiesz jak ciezkie sa i ile potu trzeba wylac ;)