malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo. Totalnie w punkt. Świetny artykuł.
0
Nie wiem co czuje. Może nie ma parcia na kolejną LM. Mam na myśli tylko to, że jeśli chce ją jeszcze wygrać to na pewno łatwiej byłoby mu to osiągnąć w takim City, które już teraz gra świetnie a on byłby jeszcze wielkim wzmocnieniem. I miałby wsparcie.
0
A dlaczego ma marnować ostatnie lata kariery? Tu już o LM nie powalczy i tak. Niech idzie do City na przykład. Guardiola go powita z otwartymi ramionami i tam będzie miał chociaż z kim grać i powalczyć jeszcze o coś. W zasadzie tu przeleciała mu koło nosa ostatnia szansa na LM. Myślicie że za rok będzie lepiej? Przecież te wszystkie drewniaki co nie mają siły biegać zostaną i największe drewno Valverde też zostanie.
0
A mi jest wstyd jak ktoś nie potrafi zrozumieć zasadnej krytyki
0
Ktokolwiek by nie przyszedł, to dopóki będzie tu Valverde ze swoim sztabem lepiej nie będzie. Oni z każdego zrobią fizycznego przegrywa a w dzisiejszym footballu bez fizyczności nie da się wygrywać.
0
Chyba właśnie najlepsza i najbardziej nieprzewidywalna.
0
Nie licząc Vidale każdy jest anemikiem. Zero przyspieszenia, walki, sprintów walki barki w bark. Tu jest różnica że zawodnicy Liverpoolu są walczakami. Widziałeś jaki naładowany wczoraj biegał Fabinho? Zresztą każdy z nich
5
Odejdz stąd chłopie jak najszybciej, miej trochę honoru. Żadne mistrzostwo kraju tego nie zrekompensuje. Bo każdy średni trener z taką kadra je wygra.
1
Najlepszy trener i motywator na świecie od lat. A Ci którzy mówią że nic nie wygrał... No coz .. ciekawe jak inni wielcy trenerzy radziliby sobie z takimi kadrami bez gwiazd jakie miał Klopp. On sam robi z zawodnikow gwiazdy a jego drużyny grają cudownie i wznosi je na piłkarskie wyżyny.
0
I tak i tak możemy tylko marzyć
1
Widocznie coś jest nie tak z naszymi zawodnikami skoro mamy samych anemikow. Fizycznie to tylko Vidal jest przygotowany.
1
Jeśli trener ma odrobinę honoru to sam powinien odejść po sezonie
4
Vidal najlepszy a Alba gra dzisiaj kryminal. Oprócz Messiego nikogo nie widzi
0
Szczerze mówiąc Sane połyka ich na śniadanie
0
Z pocalowaniem ręki
0
Więc pytanie czy jego styl gry bardziej pasowałby Barcelonie?
2
Nie no trzeba kupić jakiegoś porządnego skrzydłowego bo Dembus mimo że dobry i mimo szczerej sympatii do niego to jest drugi Bale. W kółko to samo. 5 meczów i kontuzja. Chyba zbyt wielkiego pożytku niestety nie uświadczymy. Szkoda tego chłopaka
0
I pytanie czy Lacazete jest lepszy niż Jovic? Kwota bardzo podobna
0
Chciałbym ale nie jest nam niezbedny. A Eriksen dałby nam wiele kreatywności w pomocy, której bardzo często nam brakuje.
6
W zasadzie to tylko Eriksena zazdrosilbym Realowi
11
Coooo???? Chlop tyrał za 3. Jeden z lepszych na boisku
1
Dzięki za link :)
0
Oby :)
0
Nie lekcewaze :) z dystansem trochę :)
2
Wie ktoś z was jaki jest stan Verthongena i co mu się stało? Wydawało mi się że wstrząs mózgu
1
Rewelacyjny obrońca ale statystyki Van Dijka jutro legną w gruzach. Do tej pory nie grał przeciwko Messiemu ;)
0
Też jestem tego zdanie, tylko że Mbappe chyba wolałby iść do Realu
3
W życiu bym nie chciał Rashforda za Coutinho :)
0
Bardzo madra wypowiedz. Mimo, ze Umtitego byloby szkoda. Moze lepiej byloby wypozyczyc Todibo na 2 sezony. Pique bedzie starszy po 2 latach i byc moze bedzie chcial zakonczyc kariere i sprobowac sil jako dzialacz klubu i moze wtedy wrocilby Todibo i nadal mielisbysmy 4 swietnych obroncow.
0
A ja mimo wszystko chcialbym zeby zostal. Chyba, ze w zamian przyszedlby Eriksen czy De Bruyne. Tylko pod takim warunkiem, ktory jest niemozliwy.