1

Brawo. Totalnie w punkt. Świetny artykuł.

0

Nie wiem co czuje. Może nie ma parcia na kolejną LM. Mam na myśli tylko to, że jeśli chce ją jeszcze wygrać to na pewno łatwiej byłoby mu to osiągnąć w takim City, które już teraz gra świetnie a on byłby jeszcze wielkim wzmocnieniem. I miałby wsparcie.

0

A dlaczego ma marnować ostatnie lata kariery? Tu już o LM nie powalczy i tak. Niech idzie do City na przykład. Guardiola go powita z otwartymi ramionami i tam będzie miał chociaż z kim grać i powalczyć jeszcze o coś. W zasadzie tu przeleciała mu koło nosa ostatnia szansa na LM. Myślicie że za rok będzie lepiej? Przecież te wszystkie drewniaki co nie mają siły biegać zostaną i największe drewno Valverde też zostanie.

0

A mi jest wstyd jak ktoś nie potrafi zrozumieć zasadnej krytyki

0

Ktokolwiek by nie przyszedł, to dopóki będzie tu Valverde ze swoim sztabem lepiej nie będzie. Oni z każdego zrobią fizycznego przegrywa a w dzisiejszym footballu bez fizyczności nie da się wygrywać.

0

Chyba właśnie najlepsza i najbardziej nieprzewidywalna.

0

Nie licząc Vidale każdy jest anemikiem. Zero przyspieszenia, walki, sprintów walki barki w bark. Tu jest różnica że zawodnicy Liverpoolu są walczakami. Widziałeś jaki naładowany wczoraj biegał Fabinho? Zresztą każdy z nich

5

Odejdz stąd chłopie jak najszybciej, miej trochę honoru. Żadne mistrzostwo kraju tego nie zrekompensuje. Bo każdy średni trener z taką kadra je wygra.

1

Najlepszy trener i motywator na świecie od lat. A Ci którzy mówią że nic nie wygrał... No coz .. ciekawe jak inni wielcy trenerzy radziliby sobie z takimi kadrami bez gwiazd jakie miał Klopp. On sam robi z zawodnikow gwiazdy a jego drużyny grają cudownie i wznosi je na piłkarskie wyżyny.

0

I tak i tak możemy tylko marzyć

1

Widocznie coś jest nie tak z naszymi zawodnikami skoro mamy samych anemikow. Fizycznie to tylko Vidal jest przygotowany.

1

Jeśli trener ma odrobinę honoru to sam powinien odejść po sezonie

4

Vidal najlepszy a Alba gra dzisiaj kryminal. Oprócz Messiego nikogo nie widzi

0

Szczerze mówiąc Sane połyka ich na śniadanie

0

Z pocalowaniem ręki

0

Więc pytanie czy jego styl gry bardziej pasowałby Barcelonie?

2

Nie no trzeba kupić jakiegoś porządnego skrzydłowego bo Dembus mimo że dobry i mimo szczerej sympatii do niego to jest drugi Bale. W kółko to samo. 5 meczów i kontuzja. Chyba zbyt wielkiego pożytku niestety nie uświadczymy. Szkoda tego chłopaka

0

I pytanie czy Lacazete jest lepszy niż Jovic? Kwota bardzo podobna

0

Chciałbym ale nie jest nam niezbedny. A Eriksen dałby nam wiele kreatywności w pomocy, której bardzo często nam brakuje.

6

W zasadzie to tylko Eriksena zazdrosilbym Realowi

11

Coooo???? Chlop tyrał za 3. Jeden z lepszych na boisku

1

Dzięki za link :)

0

Oby :)

0

Nie lekcewaze :) z dystansem trochę :)

2

Wie ktoś z was jaki jest stan Verthongena i co mu się stało? Wydawało mi się że wstrząs mózgu

1

Rewelacyjny obrońca ale statystyki Van Dijka jutro legną w gruzach. Do tej pory nie grał przeciwko Messiemu ;)

0

Też jestem tego zdanie, tylko że Mbappe chyba wolałby iść do Realu

3

W życiu bym nie chciał Rashforda za Coutinho :)

0

Bardzo madra wypowiedz. Mimo, ze Umtitego byloby szkoda. Moze lepiej byloby wypozyczyc Todibo na 2 sezony. Pique bedzie starszy po 2 latach i byc moze bedzie chcial zakonczyc kariere i sprobowac sil jako dzialacz klubu i moze wtedy wrocilby Todibo i nadal mielisbysmy 4 swietnych obroncow.

0

A ja mimo wszystko chcialbym zeby zostal. Chyba, ze w zamian przyszedlby Eriksen czy De Bruyne. Tylko pod takim warunkiem, ktory jest niemozliwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?