0

Arthur tak, De Jong tak :) ale Alena u nas nie pogra.

1

Coz mozna napisac.. Pique to juz zawodnik na lawke a Roberto jako obronca to kryminal. Ale nie ma co plakac, oni nie maja parcia na ten puchar w tym sezonie. Teraz wszystkie sily na De Ligta :)

0

Moze to bedzie nasz nowy Busi :)A Oriola i Sampera nie ma co nawet tu liczyc

0

Rakitic i kto niby jeszcze? Tylko Rakieta przychodzi mi do glowy.

0

Jaki jest sens sprzedawac Malcoma? To kto bedzie sie zmienial w trakcie meczu lub w razie kontuzji? Nie ma Munira, nie bedzie Malcoma wiec rozumuem ze do konca sezonu gramy trojka Messia Luis i Dembele?

0

Juz ma swietne liczby. Pomyslec jaki by mial trafiajac do nas z 3-4 lata wczesniej :)

4

Swietny artykul :) z tym, ze chocby nie wiem co to Luisa nie da sie zastapic. To jest 9 idealnie uszyta dla Barcelony. Moim zdaniem najlepszy srodkowy jakiego mielismy i w ogole jedna z najlepszych 9 w historii footballu. I nie boje sie tego napisac. Powinno sie zapamietac tego zawodnika. Uwielbialem Eto'o ale Luis jest jedyny w swoim rodzaju.

7

Wszedl var, skonczyly sie walki i skonczyl sie Real. To bylo tak bardzo przewidywalne.. i ten placz ;)

7

Wy tez macie wrazenie, ze ci wszyscy mlodzi zawodnicy wygladaja staro? xD maja po 19 lat a wygladaja na 30 :D co drugi to typowy Costa ;p

1

Hummels w srodku sezonu? Na pewno go puszcza :)

2

Moze dlatego ze Raiola to cwany lis i potrafi wynegocjowac wszystko z wielka korzyscia dla swojego klienta i siebie ;p

1

A ja bym chcial taki final :)

1

To wielki skarb miec takiego drugiego bramkarza. I mpim zdaniem faktycznie nie odbiega jakos specjalnie od Niemca. Poziom swiatowy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niby tak, ale uwazam, ze Puig ma wiekszy talent i potencjal i wolalbym wlasnie jego widziec na murawie :)

1

Pele jest idiota. Jesli nie widzi wplywu Leo na gre, jego kluczowych podan, bramek z rzutow wolnych, bramek zdobytych po przebiegnieciu z pilka u nogi polowy boiska, to z jego glowa cos jest nie tak.

0

Jesli twierdzisz ze Klopp jest slabym trenerem patrzac tylko na trofea to niestety ale nie masz pojecia o pilce. Klopp jest znakomitym trenerem z samego topu. Majac duzo mniejszy budzet i srednich zawodnikow potrafil zrobic z Borussi i Liverpoolu fantastyczne druzyny grajace w pieknym stylu. Dodatkowo jest swietnym motywatorem a jego zespoly wychodza na boisko z mentalonoscia zwyciezcy i walcza w kazdym meczu.

0

Czego mozna sie spodziewac po trenerze ktory na kazdym meczu ma zamkniete oczy. Przeciez chlop spi na meczach a budzi sie jak wp........la nam gola i stadion krzyczy. Ciekawe ile cierpliwosci beda jeszcze mieli do niego. Nie da sie patrzec w tym sezonie na gre tego zespolu. Jeden mecz z Realem to chyba jednak za malo jak na taka kadre.

1

Ale cienka jest ta druzyna w tym sezonie. Gdzie jest Barcelona? Oprocz meczu z realem to dramat prezentują. :/

0

Jaka wtopa? O czym Ty piszesz? ;)

0

Aha i era Guardioli - 14 pucharow, era Zidana - 9 ;)

0

2009, 2011 rok - LM
Mistrzowstwo Hiszpanii zdobywali raz? nie wiem jak to policzyles ale pomyliles sie :) nawet Mou byl za jego plecami i tylko raz zdobyl z Realem lige.

0

Moze dlatego, ze Guardiola pracowal z ta druzyna przez 3 sezony a nie 4? Osiagnela sukces i w Europie i na swiecie i w Hiszpanii. Nie tylko w Europie.

0

Co prosze? 2/3 lm, mistrzostwa Hiszpanii, 6/6 pucharow w jednym roku kalendarzowym, tryplet. :) Brawo dla realu za lm, ale 6/6 nigdy nie zdobyli, ba nawet trypletu nigdy nie swietowali przy 2 Barcelony :) wiec jednak nie zgodze sie z Toba

0

Oj ja nie znam nawet kibica Realu ktory by twierdzil ze to najlepsza druzyna w historii :) bo ani styl nie byl ladny, ani gra kosmiczna, a trofea zdobywane byly bo wielkich kontrowersjach. A oprocz ligi mistrzow nie istnieli. Barcelona Pepa wygrywala wszystko jak lecialo w pieknym stylu, w stylu ktory powodowal, ze przeciwnik biegal za pilka i byl bezsilny bo mial ja przez 20-30 procent czasu. I w przeciwienstwie do ostatnich lat to nie bylo klepania na wlasnej polowie ;)

9

Troche obiektywizmu. Nawet kibice Realu w duzej czesci przyznaja, ze Barca Guardioli byla najlepsza druzyna. Wlacz sobie ten Milan i Ajax a potem owczesna Barcelone.. nie trzeba dlugo ogladac by sie przekonac. Chociaz niektorzy sami siebie oklamuja co by tylko nie przyznac blaugranie czegos niemierzalnego bez czystych statystyk.

0

Rozowa dla faceta jest smieszna ale to nawet nie jest roz tylko lososiowy i moim zdaniem te koszulki sa ladne :)

26

Paco zawsze byl dobrym zawodnikiem. W Valenci strzelal na zawolanie, w Borussi strzela i w kadrze ten osiagnie sukces. W Barcelonie po prostu nie gral, a wchodzac na 15 min co 8 mecz nie sposob zwojowac ligi.

3

Nie od dzis wiadomo, ze wielkie nic. Jeszcze kiedy byl Ney to potrafili zagrac, ale obecnie widac za kazdym razem ogromne problemy.

0

A ja tam za to go kocham :) jakos wole zadziornych graczy niz takie lelum polelum xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?