malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Valverde odejdz. Znowu 80 min i zadnej zmiany. Zero pomysłu na gre, wszystko wolne, zero szybkiej kontry. Bardzo źle to wszystko wygląda.
1
I po co? Przeciez i tak nawet trawy nie powachaja :/
15
Valverde odejdz jak najszybciej bo oczy krwawia. Bronilem go dlugo, ale z takimi zawodnikami jakich mamy to jest parodia jakas.
47
Chcialbym zobaczyc Cou i Arthura w pomocy grajacych jednoczenie
0
Czyli znowu zagra once de gala... Oj cos mi sie wydaje, ze niedlugo nikt nie bedzie chcial przyjsc do tego klubu. Znowu przeciwnik slabszy a nowe nabytki beda grzaly lawke i wejda na 10 minutno ile wynik bedzie juz rozstrzygniety :/
0
Przerost ambicji jest choroba
0
Summoners war. Ja juz 4 lata gram :)
8
Najbrzydsze w historii
0
Ale ta Barcelona jest dretwa za Valverde. 90 procent meczow jest strasznie meczona i ciezka do ogladania. Czasem sa przebłyski i potrafia zagrac koncertowo jak za czasow Tito czy Pepa ale wiekszosc nie przypomina Barcelony a przeciez taki potencjal ma ta druzyna.
0
Kiedy ma pokazac jak rozegral 15 minut?
0
A mi sie podobaja. Gdyby byly rozowe to byl rozumial ale sa lososiowe :D
6
Kogos zdrowo porabalo. Co tu sie odwala z tym footballem. Rozumiem, ze kasa ale bez przesady, to sie zrobilo chore i zalosne
0
Na pranie jego skarpet trzeba zasluzyc. Co najwyzej moze mu uszyc skarpety :D
4
Bez sensu. Moze tam zagrac tez Lenglet a i Miranda powinien otrzymac szanse.
0
Ciekawe po co :)
1
Salah to jakis niesmieszny zart :)
0
Oczywiście, że tak. Komar gra teraz bardzo dobrze a bledow nie ma co wytykac bo i Messi ma po 20 strat w meczu :) wazne, zeby z gry cos wynikalo a to mu wychodzi w ostatnim czasie
0
Cristiano, Kane, Suarez, Cavani, Lewy
0
Tylko nie de Jonga. Co do Pogby mam mieszane odczucia a Rabiot jak najbardziej niech przyjedzie.
5
W razie czego to trzeba powalczyc o Mbappe i podkrasc go Realowi ;) to, ze mowil, ze chcialby zagrac u nich nic nie znaczy. Isco czy Kroos tez chcieli u nas grac :) a na ten moment mamy duzo ciekawszy projekt sportowy i mogloby to skusic Francuza do przejscia wlasnie do nas.
0
Z szejkiem nikt nie powinien zamieniac nawet slowa. Klauzula albo wypad. Zreszta mam nadzieje, ze Rakieta zostanie.
15
Czyli koniec realu na wieki wiekow i w lidze i w lm ;)
15
Dembele 4? kogos ponioslo :) Nie jestem jego obronca ale gosc byl bardzo aktywny i gral calkiem dobrze. To, ze nie strzelil gola majac okazja od razu daje mu note 4? Wedlug mnie rozegral dobre zawody
3
FIFA to zwykly ping pong
0
Bardzo podobala mi sie gra Semedo w 1 polowie. Messi super, Arthur fajnie porusza sie po boisku i rozgrywa, Cou niemozliwy - dla mnie jest on lepszym pilkarzem niz Neymar, jego dryblingi cos daja,wypracowuje sobie pozycje do zabojczych strzalow, a nie traci glupio pilke, Vidal wszedl i od razu odbior niczym czolg :) i dzis bardzo podobala mi sie gra Dembele. Kilka razy ladnie poklepal, braklo szczescia i precyzji przy wykonczeniu ale wydaje mi sie, ze zaczyna powoli lapac styl gry
0
Ma zupelna racje a ciebie powinni zbanowac za gowniarskie obrazanie
1
Dobre byly tylko trzeba z nich korzytac
8
A sadzanie na lawce Semedo to morderstwo w bialy dzien
3
Haha i nie zmienia sie nic :D nawet jak zrobimy 10 transferow to i tak bedzie gral ten sam sklad co zawsze ;) mam jednak nadzieje, ze Ernesto zaskoczy i wystawi od pierwszej minuty Arthura czy Vidala. Chociaz jednego, bo w jakich meczach jak nie takich maja lapac minuty? Alaves to nie jest potwor, z ktorym trzeba grac najmocniejsza jedenastka.
13
"Valencia jest lepsza od Atletico" ..... xD