3

W życiu bym nie chciał Rashforda za Coutinho :)

0

Bardzo madra wypowiedz. Mimo, ze Umtitego byloby szkoda. Moze lepiej byloby wypozyczyc Todibo na 2 sezony. Pique bedzie starszy po 2 latach i byc moze bedzie chcial zakonczyc kariere i sprobowac sil jako dzialacz klubu i moze wtedy wrocilby Todibo i nadal mielisbysmy 4 swietnych obroncow.

0

A ja mimo wszystko chcialbym zeby zostal. Chyba, ze w zamian przyszedlby Eriksen czy De Bruyne. Tylko pod takim warunkiem, ktory jest niemozliwy.

1

Czym specjalnym sie wyroznia? Nie wiem moze sie myle ale naprawde nie widze w nim fenomenu a przeciwienstwie do Puiga

4

Najgorsze, ze obecnie na rynku nie ma zbyt wielu naprawde klasowych napastnikow. Jest Mbappe, ktory jest nie do wyciagniecia, jest Kane, ktory jest swietny ale totalnie tu nie pasuje, reszta juz po 30. Kiedys od groma bylo swietnych 9 a teraz ze swiecia szukac takich topowych.

3

Rakitic zostaje obowiazkowo. Puig kosztem Aleni. Niczym specjalnym sie nie wyroznia Alena. Zawodnik pokroju Denisa itp

0

Szkoda, szczerze mowiac oprocz niego nie widze nikogo innego na odpowiednim poziomie, kto moglby tu zawitac

0

Faktycznie, calkowicie zapomnialem, dzieki :)

0

Pogba kapitanem? xD

1

Dembele dzis nie zagra raczej wiec Malcom moze dostac szanse

4

Jak to mowi Rychu - wiecie co z nim zrobic xD

2

Oczywiscie, ze jest. Nawet jest jednym z najlepszych napastnikow w historii :) i nie musi juz nawet tego udowadniac w nieskonczonosc

3

Rakieta zdecydowanie musi zostac. A wszyscy, ktorzy go hejtuja pewnego dnia jeszcze za nim zaplacza

0

No jasne. Robie tak od niepamietnych lat, to juz taka rutyna zajrzec tu rano i wieczorem jak zrobienie herbaty po przebudzeniu sie :D

42

Akurat Cou wczoraj gral niezle. Juz tradycja chyba zeby go oceniac zawsze na minus. Bral fajny udzial prawie w kazdej akcji ofensywnej

0

Oj powiem wam ze Big Sam ma sie czego obawiac w razie przyjscia De Ligta. Szczerze mówiąc myślę, że przy takiej konkurencji bedzie 4 w szeregu do gry.

1

Jasne, ze tak. Aczkolwiek Ci zawodnicy w Brazylii strzeliliby jeszcze wiecej bramek tym bardziej w tamtych czasach gdzie zamiast zawodnikow mijalo sie tyczki a pojecie taktyki i fizycznosci nie istnialo. On sam siebie za bardzo pompuje.

0

Dla mnie nie jest to typ goleadora a taka wlasnie 9 Barcelona musi miec w druzynie. Typowego killera jak Luis czy Eto'o. Nie ten typ napastnika mimo, ze jest oczywiscie dobry. Tak to widze.

4

Pele to co najwyzej moze mu sznurowki wiazac przed meczem. Wielki gracz Santosu w lidze brazylijskiej

7

Katalonia lepsza od Argentyny xD

0

Ja nie wiem co wy macie z tym, ze musi grac Alena.. niczym specjalnym sie nie wyroznia. To samo bylo z Denisem czy Rafinha, ze wiele osob plakalo dlaczego gra Rakieta a nie mlodzi. I co? I nawet w takim Arsenalu Denis moze trawe podlewac. Ja tam wole zeby gral dobry Rakieta niz sredni Alena. Ewetualnie Puiga chcialbym zobaczyc w akcji ktory z pewnoscia ma wiekszy talent niz Alena.

0

No przeciez nie lekkoatletyka :D cos tam sie jednak walczy ;p

1

Jesli masz okazje to jedz do Paryza :) calkiem szczerze - Paryz jest moim zdaniem na rowni z Barcelona mimo, ze nie ma morza i gor :)

2

100 razy ladniejsze niz meczowki... Troche kpina :D

1

Tak wiem, napisalem o chocby jednym transferze a nie wszystkich trzech :) jesli kupia Eriksena lub Pogbe to bedzie to bardzo dobry ruch, ktorego mozna pozazdroscic :)

0

No tak tak, zgadzam sie z Toba, ale podobno Uefa odrzucila odwolanie Chelsea. A to by sie wiazalo z tym, ze jednak ban bedzie obowiazywal od najblizszego okienka

0

Co jak co ale transfer Eriksena czy Pogby do Realu troche chyba zaboli ;p o ile do ktoregos w ogole dojdzie.

3

Zdecydowanie wole De Ligta i lewego obronce lub innego srodkowego np Jovica niz Griezmanna. Za kogo on niby mialby grac? Za Dembele? W zyciu. Za Suareza? W zyciu. Antek jest bardzo dobry ale mozecie sie smiac, moim zdaniem i tak Suarezowi moze sznurowki wiazac przed meczem :)

1

To mysle, ze lepiej zostawic go i pozwolic odejsc za darmo. Dlaczego? Dlatego, ze bez niego nie wejda nawet do LM i beda wiecej stratni niz dajac mu odejsc bez zysku. Mimo zarobku w tym roku moga tak naprawde wiecej stracic niz zyskac dajac mu odejsc

0

Jednym podaniem? On ma ponad 100 asyst chyba w tej druzynie ..akurat jego ostatnie podania sa fenomenalne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?