0

a ja marzyłem o takim finale

5

jedno sie potwierdza za kazdym razem gdy gra Montoya i Roberto. Ich miejsce z pewnoscia nie jest w Barcelonie. Nawet z takim rywalem nie potrafia sie wyroznic w zaden sposob a jak nie w takich meczach to w jakich? Szkoda troche, bo i Adriano juz nie ten sam a tego zawodnika zawsze cenilem. Mimo, ze zawsze w cieniu, czesto z lawki to potrafil dac duzo druzynie chocby tymi swoimi rogalami :) Poza tym najwazniejsze ze 3 punkty zdobyte lekkim nakladem, Messi najlepszym strzelcem w lidze, bez kontuzji a teraz czekamy na City i Real.

1

Pogba i Reus w pakiecie i bylbym przeszczesliwy :) do tego kogos na prawa obrone i nic poza tym

4

dokladnie, chlop odwala kawal dobrej roboty na boisku. zwabia obroncow, potrafi sie przepchac, zrobic miejsce, a jego odegrania z pierwszej pieknie przyspieszaja gre. transfer fenomenalny.

0

co jak co ale formacje obronna to Brazylia ma chyba najlepsza na swiecie, przynajmniej na papierze bo jednak 7-1 sie przytrafilo ;p

1

niestety nie ma, na sile pompowany na wielki talent tak samo jak nasz Sergi

0

poloz sie spac, wroc tu i zobacz co napisales :) 90% meczow na beznadziejnym poziomie? ogladasz w ogole te mecze? nawet w spotkaniach, w ktorych nie strzelal bramek tyral za 3 i mial wielki udzial w wygranych. prosze cie, nie kompromituj sie z porownywaniem gry Pedro do Luisa...

0

jesli Rakitic gralby w taki sposob w kazdym meczu ( te wysokie prostopadle podania do wybiegajacych za linie obrony naszych napadziorow ) to bylbym baaardzo zadowolony

1

i dobrze, plakac nie bede. i tak dziwie sie, ze tyle czasu znajduje sie w naszej kadrze. ktos na sile sobie ubzdural wielki potencjal w tym chlopaku, ktorego zwyczajnie nie ma. faktycznie ktos dobrze napisal, ze juz lepiej gdy Halilovic dostalby jego minuty.

0

taaaak zawsze tak jest w ostatnim czasie. dziwnym trafem zawsze tymi samymi zawodnikami sie interesuja

0

zauwazyliscie ze juz od bardzo dlugiego czasu Real zawsze interesuje sie tymi samymi graczami co my? to juz jest wkurzajace

0

Messi jak to Messi nie ma slow juz zeby go wychwalac, Neymar gra bardzo widowiskowo i co wazne strzela, drybluje, zyskal duza pewnosc siebie i nie boi sie brac gry na siebie jak to bylo w ubieglym sezonie. oby tak dalej. wczoraj troszke przedobrzyl ;) ale jest bardzo bardzo dobrze. Co do Suareza, jesli ktos zwroci uwage zauwazy jak ten gosc gra doskonale i widowiskowo. Tak, byly sytuacje ze nie mogl dobrze przyjac pilki, odskakiwala mu, ok... ale jego odegrania z pierwszej pily do kolegow, tworzenie sytuacji, wypuszczanie na pusta, zastawianie sie, walka sa niezwykle i piekne. swietnie ze wczoraj w koncu sie wstrzelil i miejmy nadzieje ze teraz oprocz tych wszystkich pozytywow dojda jeszcze gole. Luis daje nam niewiarygodnie duzo, ma polot w grze!

0

100 goli w tym roku Ney ! ;)

0

moglismy miec i Isco i Kroosa. Duet marzen do pomocy. Niestety nie mamy nikogo

0

nie ma szans na to zeby zostal nawet jesli beda wyniki. nikt nie jest glupi i kazdy zdaje sobie sprawe ze, jesli by zostal znow wszystko legloby w gruzach. zrobil teraz czystke zeby przed wyborami zyskac sobie przychylnosc

7

to co wczoraj zrobil Alba przebiegajac cale boisko i asystujac to poezja :) a podanie Suareza do Neymara takze. wiele osob na niego narzeka ale latwo zobaczyc ile on wnosi do naszej gry. on ma kapitalne zagrania. bramki przyjda z czasem, a do tej pory daje nam cos innego ale rownie waznego.

0

zgadzam sie. majac Messiego, ktory potrafi zrobic niesamiwite zrywy, majac Neymara az grzechem bylo nie grac do tej pory z kontry. czesciej wlasnie tak powinna wygladac nasza gra ale zalezy tez od przeciwnika. taktyke trzeba dopasowywac do rywala i w zaleznosci od meczu. czasem trzeba poklepac, czasem zagrac z kontry.

50

najgorsza koszulka w historii klubu???..

1

Puyola... ;)

0

Deco - jeden z moich ulubionych zawodników w tamtych czasach :) świetny gracz

0

tylko Laporta! moze i szastal kasa klubu ale poza tym gosc znal sie na rzeczy

2

no i co prawdopodobnie jutro wygramy i znow kazdy wpadnie w huraoptymizm. caly czas czekam na jakas zmiane taktyczna i bardziej fizyczna gre. LE jest czlowiekiem z charakterem na pewno ale jakos nie widac zbyt duzego jego wplywu na zawodnikow. szkoda ze nasza taktyka jest nie do ruszenia i nie zmienia sie od x lat.. szkoda ze Busquets gra w 1 skladzie prawdopodobnie dlatego ze jego ojciec jest dobrze znany w Barcelonie. Szkoda ze Masche na tym cierpi. szkoda ze formacja 4-3-3 nigdy sie nie zmienia. i szkoda takze ze fizycznie nadal wygladamy slabo. nie rozumiem tez dlaczego przebojowy Rakitic nagle w naszej druzynie staje sie zawodnikiem wolnym bez pociagniecia gry skoro to bylo zawsze jego atutem. Nie rozumiem co sie dzieje z Iniesta. Gosc nie gra 30 % tego co potrafi. modle sie zeby Suarez odpalil i gral to co potrafi najlepiej i modle sie tez zeby nikomu nie przyszlo do glowy aby ustawiac go szeroko na skrzydle.

0

a ja widzialbym na obronie ustawienie: Alves, Pique, Bartra, Mathieu a na DMie Masche. Jak dla mnie slamazarny Busi powinien opuscic ten mecz. Real jest piekielnie szybka i fizyczna druzyna. Masche jest wszedzie graja na DMie a takie zestawienie obrony dodaloby spoo wzrostu i sily. Po co na druzyne grajaca najlepiej na swiecie z kontry wychodzic 2 skrajnie ofensywnymi bocznymi pomocnikami?

1

Wczorajszy mecz Masche potwierdzil ze Busi dawno powinien siedziec na lawie! Byl wszedzie, walczyl o kazda pilke i co wazne nie zwalnial gry. Jesli byl przy pilce natychmiast rozrzucal ja na prawa lub lewa strone. Szybki zarowno w bieganiu za przeciwnikiem jak i w decyzjach. Chcialbym zeby na stale zagoscil w 1 skladzie na DMie kosztem Busiego

0

no Neymar ostatnio rozwinal skrzydla fakt. chociaz mimo wszystko da sie zauwazyc ze inaczej troche gra w Barcelonie i w reprezentacji. wiadomo ze chodzi tez o zupelnie inny styl gry tych druzyn, ale mam wrazenie ze w Barcelonie jest jakby bardziej "zablokowany". Nie do konca wykorzystuje to co potrafi jakby sie bał zagrac czasem egoistycznie a wiem dobrze ze sam potrafi minac kilku rywali w przeciagu paru sekund :) tak czy siak nie ma co narzekac bo gra i tak bardzo dobrze obecnie w klubie

0

na szczescie jego wystep juz tuz tuz :) szkoda ze z Eibar nie bedzie mogl jeszcze zagrac. Pewnie a takiej sytuacji w GD zagralby od 1 minuty a tak sam nie wiem czego sie spodziewac. Sadze ze w 1 swoim meczu nie dostanie szansy od poczatku tylko w 2 polowie, ale obym sie mylil :)

0

dokładnie, święta prawda. Jego odpowiedzi są świetne. Charyzmatyczna osoba, to trzeba przyznać :) dobrze jest udzielać takie odpowiedzi bo są kulturalne, właśnie nie przesłodzone a lekko uszczypliwe :) bardzo fajnie odpowiada a przede wszystkim wie czego chce i ma mocne wlasne zdanie. Duzy plus ;)

0

bardzo podoba mi sie styl wypowiedzi Luisa. Dyplomatycznie ale lekko agresywnie z jajami. Nie wyplątuje się czułymi półsłowkami tylko odpowiada bardzo konkretnie. Duzy plus za to bo w koncu ktos z charyzma, kto nie daje sobie dziennikarzom wejść na głowe z często głupimi pytaniami wymuszającymi jakąś odpowiedź.

0

kto potrafi mi wyjasnic co S. Roberto robi u nas? i co w nim widza, ze na sile go trzymaja? staram sie jak moge ale chyba nie potrafie tego dostrzec.... swoja droga chcialbym dzisiaj zobaczyc w akcji Douglasa :) i Verma tez niech juz wraca do zdrowia

1

przestan... chyba nigdy nie gralismy tak bardzo bez zadnego stylu jak za Taty...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?