1

Na plus oczywiście to co wymieniles ale nie wykreowalismy żadnej groźnej sytuacji wiec nie nazwałbym tego meczu wybitnym.

3

Bo to byla straszna nuda. Kompletnie nic się nie działo w tym meczu poza 92 min i strzałem Dybali

2

Oni nigdy formy nie zlapia bo to co prezentuja to jest ich "forma". Po prostu taki maja poziom.

1

wow. obejrzalem kilka filmow. artysta.

0

Widze, ze masz wiedze. Na jakiej podstawie tak uwazasz? Na takiej, ze grajac na skrzydle nie strzelal goli? Czy na takiej, ze nie grajac prawie wcale i wystepujac na szpicy wygral na bardzo wazny mecz? A moze na takiej ze jak w ubieglym sezonie dostawal szanse to potrafil strzelac bramki? Jestem pewny ze grajac wiecej strzelalby ok 12 bramek w sezonie. Jak na zmiennika to chyba niezle. Do drugiej ligi to sie nadaja te wszystkie Gomesy, Denisy i jednozwodowy Deulofeu.

3

To jest chore. Zaczyna sie. Po co kupowac jakiegos slabiaka do 40 mln. I czym bedzie sie roznil od Alcacera? To juz lepiej niech Paco gra. On jak dostaje szanse to gra calkiem niezle o ile gra na szpicy a nie skrzydle. Kasa w bloto kolejny raz.. lepiej ja przeznaczyc na sprowadzenie Cou zima i Antka latem.

6

Wypad stad!
:D witaj w druzynie :)

0

Ulala to Real teraz raz na 12 lat moze zgarnie mistrza La Ligi ;)

0

Francuska bestia, straszny jest :D oby prezentowal taka forme przez wiele lat :) swietny zawodnik

0

A to ci bystrzak :D

1

Zgadzam sie :) tez bym do tej dwojki dolaczyl Isco

0

To kto trzeci obok De Bruyna i Eriksena? :)

20

A ja uwazam ze transfer Coutinho nie ma nic do transferu Gryzliego :) kasa z zeszlego lata nadal jest a na lato zostana przeznaczone nowe srodki. Mysle ze jest mozliwosc pozyskac ich obu

0

Identycznie :) 5 Francja

0

Kevin moje marzenie. Wedlug mnie top 3 a moze i najlepszy pomocnik :)

1

Brawo dla Ciebie! Szanuje max

0

Gral ktos kiedys na tel w summoners war? Znacie podobne rownie wciagajace gry na zabicie czasu? :)

4

Dla mnie robienie na sile z Denisa pilkarza wybitnego jest smieszne. Nie jest zly, ale do gracza bardzo wyrozniajacego sie jest mu daleko. Dobry zawodnik na Villarreal, w ktorym gral badz Valencie czy Seville i nic poza tym.

0

I zarazem 5 poziomow slabsi

25

Zadnych wypozyczen.

2

Okropny mecz. Niby nie przegrywamy, niby wiekszosc meczow to wygrane ale gra jest paskudna. Obawiam sie, ze z silnym rywalem moze byc bardzo ciezko.

1

W koncu taki sklad jaki chyba najbardziej chcialem na ta chwile. Bardzo sie ciesze ze zagra Semedo, Roberto w duecie z Paulinho ( jestem ciekaw jak ich wspolpraca bedzie wygladala ) i Denis zamiast Deulo

2

Paulinho nie trzeba zmieniac :)

0

Ja tez go bronilem mimo, ze jednoczesniej wkurzalem sie, ze przychodzi bez klasowego pomocnika, aczkolwiek tez spodziewalem sie ze bedzie bardzo solidnym wzmocnieniem i nie skreslalem go :)

0

Osobiscie stawiam go wyzej od Andrzeja :)

55

Paulinho gra w tym sezonie najlepiej ze wszystkich naszych pomocnikow i nie boje sie tego napisac. Amen.

0

Hahah xD az masz zielone ode mnie

1

Za slowo "odpalic" powinny leciec juz bany ;p najczesciej uzywany i chyba najbardziej frustrujacy wyraz na tej stronie :D

0

Na co? To proste. Coutinho gra na lewej flance, Dembele na prawej Messi w srodku. Badz Messi na prawej a Suarez w srodku. Jest jeden swietny zawodnik to ciaglych rotacji bo kazdy z nim moze grac na wiecej niz jednej pozycji. Thiago gra na 6 a De Bruyne na 8. Jakos wolalbym widziec gre tych zawodnikow niz Denisa Gomesa czy Rakiticia. Naprawde chcialbym widziec znow silna Barcelone z topowymi graczami a nie sredniakami pokroju Valencii. A potem nie ma co sie dziwic ze ogladam plecy wielkich druzyn.

0

A latem dolacza Thiago i De Bruyne badz Eriksen ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?