malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na plus oczywiście to co wymieniles ale nie wykreowalismy żadnej groźnej sytuacji wiec nie nazwałbym tego meczu wybitnym.
3
Bo to byla straszna nuda. Kompletnie nic się nie działo w tym meczu poza 92 min i strzałem Dybali
2
Oni nigdy formy nie zlapia bo to co prezentuja to jest ich "forma". Po prostu taki maja poziom.
1
wow. obejrzalem kilka filmow. artysta.
0
Widze, ze masz wiedze. Na jakiej podstawie tak uwazasz? Na takiej, ze grajac na skrzydle nie strzelal goli? Czy na takiej, ze nie grajac prawie wcale i wystepujac na szpicy wygral na bardzo wazny mecz? A moze na takiej ze jak w ubieglym sezonie dostawal szanse to potrafil strzelac bramki? Jestem pewny ze grajac wiecej strzelalby ok 12 bramek w sezonie. Jak na zmiennika to chyba niezle. Do drugiej ligi to sie nadaja te wszystkie Gomesy, Denisy i jednozwodowy Deulofeu.
3
To jest chore. Zaczyna sie. Po co kupowac jakiegos slabiaka do 40 mln. I czym bedzie sie roznil od Alcacera? To juz lepiej niech Paco gra. On jak dostaje szanse to gra calkiem niezle o ile gra na szpicy a nie skrzydle. Kasa w bloto kolejny raz.. lepiej ja przeznaczyc na sprowadzenie Cou zima i Antka latem.
6
Wypad stad!
:D witaj w druzynie :)
0
Ulala to Real teraz raz na 12 lat moze zgarnie mistrza La Ligi ;)
0
Francuska bestia, straszny jest :D oby prezentowal taka forme przez wiele lat :) swietny zawodnik
0
A to ci bystrzak :D
1
Zgadzam sie :) tez bym do tej dwojki dolaczyl Isco
0
To kto trzeci obok De Bruyna i Eriksena? :)
20
A ja uwazam ze transfer Coutinho nie ma nic do transferu Gryzliego :) kasa z zeszlego lata nadal jest a na lato zostana przeznaczone nowe srodki. Mysle ze jest mozliwosc pozyskac ich obu
0
Identycznie :) 5 Francja
0
Kevin moje marzenie. Wedlug mnie top 3 a moze i najlepszy pomocnik :)
1
Brawo dla Ciebie! Szanuje max
0
Gral ktos kiedys na tel w summoners war? Znacie podobne rownie wciagajace gry na zabicie czasu? :)
4
Dla mnie robienie na sile z Denisa pilkarza wybitnego jest smieszne. Nie jest zly, ale do gracza bardzo wyrozniajacego sie jest mu daleko. Dobry zawodnik na Villarreal, w ktorym gral badz Valencie czy Seville i nic poza tym.
0
I zarazem 5 poziomow slabsi
25
Zadnych wypozyczen.
2
Okropny mecz. Niby nie przegrywamy, niby wiekszosc meczow to wygrane ale gra jest paskudna. Obawiam sie, ze z silnym rywalem moze byc bardzo ciezko.
1
W koncu taki sklad jaki chyba najbardziej chcialem na ta chwile. Bardzo sie ciesze ze zagra Semedo, Roberto w duecie z Paulinho ( jestem ciekaw jak ich wspolpraca bedzie wygladala ) i Denis zamiast Deulo
2
Paulinho nie trzeba zmieniac :)
0
Ja tez go bronilem mimo, ze jednoczesniej wkurzalem sie, ze przychodzi bez klasowego pomocnika, aczkolwiek tez spodziewalem sie ze bedzie bardzo solidnym wzmocnieniem i nie skreslalem go :)
0
Osobiscie stawiam go wyzej od Andrzeja :)
55
Paulinho gra w tym sezonie najlepiej ze wszystkich naszych pomocnikow i nie boje sie tego napisac. Amen.
0
Hahah xD az masz zielone ode mnie
1
Za slowo "odpalic" powinny leciec juz bany ;p najczesciej uzywany i chyba najbardziej frustrujacy wyraz na tej stronie :D
0
Na co? To proste. Coutinho gra na lewej flance, Dembele na prawej Messi w srodku. Badz Messi na prawej a Suarez w srodku. Jest jeden swietny zawodnik to ciaglych rotacji bo kazdy z nim moze grac na wiecej niz jednej pozycji. Thiago gra na 6 a De Bruyne na 8. Jakos wolalbym widziec gre tych zawodnikow niz Denisa Gomesa czy Rakiticia. Naprawde chcialbym widziec znow silna Barcelone z topowymi graczami a nie sredniakami pokroju Valencii. A potem nie ma co sie dziwic ze ogladam plecy wielkich druzyn.
0
A latem dolacza Thiago i De Bruyne badz Eriksen ;)