3

Cala prawa strona bramki pusta to laduje tu gdzie 3 stoi

0

@Borry i to bez polowy skladu

3

Ale Cubarsi slabiutki w tym sezonie

3

No to klasycznie przywitajmy nasza gwiazde. Arka Gdynia Figo Figo

4

@ali3gator nie wiem, widzialem niegazowana ale poczekaj tydzien i wszystkie wody beda 3 litrowe :)

10

I cyk ustronianka 3l juz w kaufie :D elegancko

1

@Comentateiro na przestrzeni historii mam wrazenie, ze Niemcy graja dobrze tylko w Niemczech poza nielicznymi wyjatkami

0

@Kgorecki2500 nie, zeby wiecej miejsca w zoladku bylo na konkrety :p

1

@Stinger_ e tam, postawisz sobie w domu przed tv jako ozdobe :p ewentualnie pozbedziesz sie paru ubran zeby buteleczki do szafy schowac. Przeciez to calkiem normalne i nie ma w tym nic zlego :D

5

@FCB_dimiC hahahahah xDDD tak moge to skomentowac. Czyli wprowadzamy gowna i mamy wy....ne na ludzi nie? Niech sobie magazyn z chaty robia albo niech pajace placa. Brawo madrego to i dobrze posluchac xD

0

@Kgorecki2500 no bo zalewasz sie cola :p bez coli watpie, ze wyjdziesz najedzony jednym zwyklaczkiem bidnym i 4 kurczaczkami :D a dobrego burgera mozna juz smialo zjesc w cenie 40-50 zl. To niewiele wiecej od drwala. Wiadomo, ze czasem jest po prostu ochota typowo na maczka

3

@FCB_dimiC oczywiscie, ze nie. Jedynie w skali roku bede musial wydac w ch... wiecej pieniedzy na wode ale co tam. Gadka taka sama jak politykow. Brak argumentu najlepiej skwitowac poradzicie sobie ;)

1

@FCB_dimiC ok a jesli robie zakupy po drodze wracajac z roznych miejsc? Ile butelek wejdzie Ci do torby skoro one nawet nie moga byc zgniecione? Troche bez sensu tlumeczenie a nawet bardzo :D

1

@Kgorecki2500 10 zl roznicy a z burgerowni wychodze najedzony do pelna dobrymi skladnikami :D a maca chyba jeszcze nigdy nie wyszedlem najedzony nie zostawiajac 50 zl. No bo nie mowimy o zalaniu sie cola z zestawu na bazie wody z syropem, ktora ma nas wypelnic :p

8

@FCB_dimiC ok a gdzie je chowasz? Magazyn z chaty sobie robisz? :D

2

@Azazel_Pazuzu ja probujue sobie wyobrazic gdzie ludzie beda trzymali te butelki zeby potem hurtowo je oddac bo chyba logiczne, ze nikt nie pojedzie z pojedynczymi butelkami i puszkami biegal do punktu

0

@mekston no może nastukac z 60 bramek w sezonie jak dalej tak pójdzie

4

Oho widze, ze juz karniaczek byl xD

0

@esem91 co ciekawe jak przerzuce na telefonie wersje na komputer to dziala normalnie ale wersja mobilna ma problem

0

@esem91 hm no ja na dniach tez nie mialem problemu. Przed chwila zauwazylem

0

Co sie stalo z przegladarka brave, ze nie odtwarza w tle? Ani z wylaczonym ekranem ani ponad aplikacjami innymi? (Chodzi o muzyke z yt )

0

@draxidox ciekawe gdzie mam to wszystko trzymac. Niech mi ktos dokupi dodatkowa piwnice i chodzi za mnie oddawac to bo nie mam czasu na takie bzdury.

7

Wielkie marzenie zobaczyc te dwojke grajaca razem w barwach Blaugrany

0

@aVe Kane :) mimo wieku dalej maszynka do strzelania

1

@TheKlucha jeszcze jeden nie zaszkodzi

0

@Doren01 koty rowniez :)

0

@Czajka90 co to za wybor. Toz to jak wybierac mama czy tata :D

0

@escarabajo oczywiscie, ze mozna sie fascynowac czy zajmie sie 12 czy 15 miejsce ale nie zmienia to faktu, ze liga jest nudna.

0

Ciekawe czy Bayern straci kiedys punkty. Ta liga jest jeszcze bardziej bezsensowna od francuskiej. Podziwiam ludzi, ktorzy sie nia ekscytuja nawet jako Niemcy skoro i tak na poczatku sezonu wiadomo jaki bedzie koniec. I nawet jeden przypadek na 10 lat tego nie zmienia.

1

@LeszekFCB to dokladnie jak tutaj. Jednie umieraja z upalow przy 10 stopniach a inni czapki zakladaja przy 20 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?