malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co do seriali
Mam wrazenie, ze jesli obejrzalo sie juz Breaking Bad, BCS, Peaky Plinders, Sons of Anarchy i Gomorre to mozna przestac ogladac seriale bo wszystko inne jest slabe :D
Pol zartem pol serio bo oczywiscie rozne sa gusta ale za co bym sie nie wzial to mi sie odechciewa i nudzi mnie.
Nawet wychwalana Sukcesja czy The Wire. Nie dalem rady dokonczyc i nie rozumiem fenomenu chociaz doskonale wiem na co odbiorcy zwracaja tam uwage. Zwyczajnie mnie to nie kupilo.
Istnieja fajne odskocznie typu Gambit Krolowej, Alice in Borderland czy Lupin, ktore oglada sie bardzo przyjemnie i z ciekawoscia ale jednak to 2 polki nizej niz powyzsze tytuly.
Cos godnego polecenia? ;)
1
@spiderman1899 ja rok temu dopiero obejrzalem i zal byl jak dobiegl konca.
0
@damianex10 w oryginale bez lektora polecam :) i robi sie autentycznie
1
@spiderman1899 oooo jaki to jest swietny serial. Jeden z tych 10/10
3
@blakkudium o stokroc lepsze od dzisiejszych beznadziejnych pilek
0
@Adi123456789 obecnie
0
Top 3 najlepszych ofensywnych pomocników waszym zdaniem to? Takich 10
0
@gumaz okragle 0. Nie wiem czy 5 razy w roku pije tego typu napoje
0
@Pedri16Future wiem, z ciekawosci pytam. I probuje sobie wyobrazic kto jest ocbecnie topka na tej pozycji i szczerze nie mam pojecia, nie ma chyba nikogo z prawdziwego zdarzenia na tej pozycji
0
Swoja droga Alvarez moglby grac na OP? Gramy takim trojkatem gdzie Pedri gra obok De Jonga a przed nimi jest wlasnie OP. Chyba grywal tak w City? Czy tylko do dwojki napastnikow jako cofniety sie nadaje?
0
Kiedys lalismy to psg niemal co sezon a teraz od wielu lat to oni nas leja jak dzieci i ta mina szejka wkurza najbardziej ;)
0
@Pawlak1992 tak jak kolega napisal. My wiosne dosc mocno meczylismy. Dodatkowo my dzisiaj zostalismy zaorani w polowie rezerwowym skladem PSG. Dodaj Kware, Doue i Dembele :/
0
@axegrinder ale to nie wina Flicka. Kogo ma do dyspozycji Lucho a kogo Flick. Przeciez on i tak wyniki ponad stan robi.
0
@suszini i co to da. Na 10 razy 10 razy wpieprz dostaniemy bo sa 3 polki wyzej
1
Po takich zmianach jak dzis to tez nie moglo sie skonczyc inaczej. Najlepszy Rash zjad do bazy, Pedri zjazd a srodek tworzy Casado z Bernalem xD
0
@NerwowyFistaszek przeciez oni nas polrezerwowym skladem zdominowali :D
0
I dobrze, ze w finale nie gralismy bo bysmy z nimi skonczyli jak inter. Przepasc w poziomie od wielu lat
2
Regularny wpieprz od Paryza od lat oprocz ostatniego 3-2
5
Rash dzisiaj najlepszy w ataku i schodzi
3
Cala prawa strona bramki pusta to laduje tu gdzie 3 stoi
0
@Borry i to bez polowy skladu
3
Ale Cubarsi slabiutki w tym sezonie
3
No to klasycznie przywitajmy nasza gwiazde. Arka Gdynia Figo Figo
4
@ali3gator nie wiem, widzialem niegazowana ale poczekaj tydzien i wszystkie wody beda 3 litrowe :)
10
I cyk ustronianka 3l juz w kaufie :D elegancko
1
@Comentateiro na przestrzeni historii mam wrazenie, ze Niemcy graja dobrze tylko w Niemczech poza nielicznymi wyjatkami
0
@Kgorecki2500 nie, zeby wiecej miejsca w zoladku bylo na konkrety :p
1
@Stinger_ e tam, postawisz sobie w domu przed tv jako ozdobe :p ewentualnie pozbedziesz sie paru ubran zeby buteleczki do szafy schowac. Przeciez to calkiem normalne i nie ma w tym nic zlego :D
5
@FCB_dimiC hahahahah xDDD tak moge to skomentowac. Czyli wprowadzamy gowna i mamy wy....ne na ludzi nie? Niech sobie magazyn z chaty robia albo niech pajace placa. Brawo madrego to i dobrze posluchac xD
0
@Kgorecki2500 no bo zalewasz sie cola :p bez coli watpie, ze wyjdziesz najedzony jednym zwyklaczkiem bidnym i 4 kurczaczkami :D a dobrego burgera mozna juz smialo zjesc w cenie 40-50 zl. To niewiele wiecej od drwala. Wiadomo, ze czasem jest po prostu ochota typowo na maczka