marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RAFI9 Real wygra w nastepnej kolejce to znowu beda wróżyć. xD
4
Real jednak nie idzie po tryplet i nie musimy rezygnować z sezonu? Nawiązujemy rywalizacje chociaż do następnej kolejki? :p
5
w sumie trochę żenujące tak śmigać w merchu jakiegoś dziennikarza xDD
1
@MichalZZZ nie ukrywajmy, młody paskudnie trafił z klubem do kibicowania
aczkolwiek z drugiej strony kibicowanie takiemu klubowi to spore zahartowanie psychiczne ;p
6
Jak się tak czasami bardziej zastanowię to wciąż ciężko mi uwierzyć, że mogliśmy w jednym czasie i w jednej drużynie oglądać takich geniuszów jak Busi, Iniesta, Xavi, Messi
a jeszcze wielu genialnych piłkarzy w tamtym okresie u nas grało przecież
niesamowicie byliśmy rozpieszczani jako kibice Barcy
0
@D10SLEO życie żeby przeżyć a nie żyć
3
@RozowaPantera Patrzac na poziom naszych politykow, nie wiem czy chcialbym zeby na powaznie wzieli sie za gospodarke i powazniejsze sprawy.
@Xpert77 no niestety (lub stety, zależy od perspektywy) przymusem jedynie zniecheca niezdecydowanych do kosciola - dla mnie to komiczne, ze kościól jako instytucja robi jak najwięcej żeby zniechęcić do siebie ludzi
9
Dobrze, ze juz skonczylem szkole bo z swoim charakterkiem i niechecia do religii mialbym rok w rok zagrożenie z tego przedmiotu. xD
17
@macio_944 Gdybyś się uczył od mistrza to takie winko walnąłbyś z gwinta
2
@Kgorecki2500 Panie, bier pan Baldursy i Indiane
to rakowisko EA zostaw w spokoju
4
@Eklerek Trzaskowski to powinien dyscyplinarnie zwolnić ludzi odpowiedzialnych za jego kampanie wyborcza xD
1
@Nazio_87 Nie wiem jak to zrobiłem, ale ani razu nie oblałem się bijąc z butelki. :|
0
Ale nas kontuzje masakrują, ciężkim zadanie przed Flickiem
1
@takisobiektos bonson całkiem płodny patrząc, ze niedawno miał kończyć karierę
0
@Transu96 +1 kupowanie Fify na peceta, żeby grac online to głupota straszna
5
@Quahoo "Nie wiem czemu o tym się tak mało mówi."
Dosłownie 90% postów o Olmo które tutaj widzę jest o tym xD
2
@MesQueUnClub_87 Ten jeden starszy ziomek, który gra z dzieciakami na orliku
1
Mam nadzieję, że Yamal wyciągnie wnioski z tej lekcji od życia i nie będzie następnym razem szarżował z jakimiś dolegliwościami. Zagranie w jednym meczu (o małej randze btw) jest nie warte poświęcnia kilku następnych meczów.
4
@Damian11 Patrząc na całokształt przygody De Jonga w Barcelonie mam wątpliwości co do jego dyspozycji po teoretycznym przedłużeniu kontraktu.
Nie byłby to pierwszy piłkarz, który wzbija się na wyżyny na boisku bo w tle dzieje się negocjacje kontraktowe xD
0
@malypuzon Użycie skrótu przez jedną z dziewczyn to jest akurat najmniejszy problem w tej sytuacji xD
3
Uwielbiam jak takie bananowe dziecioki są wyjaśniane. Gromota niczym GOAT Twittera, piękne zaoranie xD polecam cały wątek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Derean Zobaczymy czy taki sam kocur będzie po potencjalnym przedłużeniu kontraktu xD
1
@Popitek12 Abby z TLOU2. :p
0
@Tymoon19 Pewnie oszczędzany chłop jest, ostatnio kontuzja - 37 lat a sezon długi
0
@mokrychlopiec Cieżko też od niego wymagać takiego sezonu. Chłop zagrał sezon na miarę GOAT'a, mało który piłkarz jest w stanie utrzymać regularność na takim poziomie na dłuższą mete
0
Jednak nie oddajemy ligi?
0
@Ojciec5tkidzieci Skala i okoliczności trochę inne niz z Floryda ale ciężko nie zauważyć, ze maja tam parcie na stworzenie swojego męczennika
0
@Kgorecki2500 Ja tam nie wiem, grałem tylko w 5 i znudziła mi sie po 20h xD
4
Forza oficjalnie w Japonii.