0

@RAFI9 Real wygra w nastepnej kolejce to znowu beda wróżyć. xD

4

Real jednak nie idzie po tryplet i nie musimy rezygnować z sezonu? Nawiązujemy rywalizacje chociaż do następnej kolejki? :p

5



w sumie trochę żenujące tak śmigać w merchu jakiegoś dziennikarza xDD

1

@MichalZZZ nie ukrywajmy, młody paskudnie trafił z klubem do kibicowania

aczkolwiek z drugiej strony kibicowanie takiemu klubowi to spore zahartowanie psychiczne ;p

6



Jak się tak czasami bardziej zastanowię to wciąż ciężko mi uwierzyć, że mogliśmy w jednym czasie i w jednej drużynie oglądać takich geniuszów jak Busi, Iniesta, Xavi, Messi
a jeszcze wielu genialnych piłkarzy w tamtym okresie u nas grało przecież

niesamowicie byliśmy rozpieszczani jako kibice Barcy

0

@D10SLEO życie żeby przeżyć a nie żyć

3

@RozowaPantera Patrzac na poziom naszych politykow, nie wiem czy chcialbym zeby na powaznie wzieli sie za gospodarke i powazniejsze sprawy.

@Xpert77 no niestety (lub stety, zależy od perspektywy) przymusem jedynie zniecheca niezdecydowanych do kosciola - dla mnie to komiczne, ze kościól jako instytucja robi jak najwięcej żeby zniechęcić do siebie ludzi


9


Dobrze, ze juz skonczylem szkole bo z swoim charakterkiem i niechecia do religii mialbym rok w rok zagrożenie z tego przedmiotu. xD

17

@macio_944 Gdybyś się uczył od mistrza to takie winko walnąłbyś z gwinta

2

@Kgorecki2500 Panie, bier pan Baldursy i Indiane

to rakowisko EA zostaw w spokoju

4

@Eklerek Trzaskowski to powinien dyscyplinarnie zwolnić ludzi odpowiedzialnych za jego kampanie wyborcza xD

1

@Nazio_87 Nie wiem jak to zrobiłem, ale ani razu nie oblałem się bijąc z butelki. :|

0

Ale nas kontuzje masakrują, ciężkim zadanie przed Flickiem

1

@takisobiektos bonson całkiem płodny patrząc, ze niedawno miał kończyć karierę

0

@Transu96 +1 kupowanie Fify na peceta, żeby grac online to głupota straszna

5

@Quahoo "Nie wiem czemu o tym się tak mało mówi."

Dosłownie 90% postów o Olmo które tutaj widzę jest o tym xD

2

@MesQueUnClub_87 Ten jeden starszy ziomek, który gra z dzieciakami na orliku

1

Mam nadzieję, że Yamal wyciągnie wnioski z tej lekcji od życia i nie będzie następnym razem szarżował z jakimiś dolegliwościami. Zagranie w jednym meczu (o małej randze btw) jest nie warte poświęcnia kilku następnych meczów.

4

@Damian11 Patrząc na całokształt przygody De Jonga w Barcelonie mam wątpliwości co do jego dyspozycji po teoretycznym przedłużeniu kontraktu.
Nie byłby to pierwszy piłkarz, który wzbija się na wyżyny na boisku bo w tle dzieje się negocjacje kontraktowe xD

0

@malypuzon Użycie skrótu przez jedną z dziewczyn to jest akurat najmniejszy problem w tej sytuacji xD

3



Uwielbiam jak takie bananowe dziecioki są wyjaśniane. Gromota niczym GOAT Twittera, piękne zaoranie xD polecam cały wątek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Derean Zobaczymy czy taki sam kocur będzie po potencjalnym przedłużeniu kontraktu xD

1

@Popitek12 Abby z TLOU2. :p

0

@Tymoon19 Pewnie oszczędzany chłop jest, ostatnio kontuzja - 37 lat a sezon długi

0

@mokrychlopiec Cieżko też od niego wymagać takiego sezonu. Chłop zagrał sezon na miarę GOAT'a, mało który piłkarz jest w stanie utrzymać regularność na takim poziomie na dłuższą mete

0

Jednak nie oddajemy ligi?

0

@Ojciec5tkidzieci Skala i okoliczności trochę inne niz z Floryda ale ciężko nie zauważyć, ze maja tam parcie na stworzenie swojego męczennika


0

@Kgorecki2500 Ja tam nie wiem, grałem tylko w 5 i znudziła mi sie po 20h xD

4



Forza oficjalnie w Japonii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?