marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Starrk Brzmi ciekawie ale pewnie skończy sie na odcinaniu kuponów.
1
@malicinho też odnoszę podobne wrażenie, obejrzałem wszystkie te seriale z TOPU
i żaden inny serial nie jest w stanie mnie wciągnąć chociażby na pół sezonu
1
@macio_944 Wiadomo, wizja artystyczna mocno ratuje. Jak ostatnio pierwszy raz ogrywałem Cuszime to też bylo widać, ze gierka już sie delikatnie zestarzala ale i tak widoki były sztosem
Ogólnie nie widzę jakis ofensywnych różnic pomiędzy Yotei z PS5 a Cuszima z PC.
@Kazragore
Wiadomo, kupowanie takich gierek na premierę to czysta głupota, 90% gier polatają dopiero gdzieś rok po premierze i jeszcze wyłapiesz je na solidnej przecenie.
A kupa wstydu jest na tyle duża, ze spokojnie można poczekać bez presji.
W ostatnich latach zrobiłem wyjątek tylko dla KCD2, Ekspedycji i Baldursow - reszta gierek czeka xD
0
A co to sie stanęło xDD
2
@Wittgenstein robię tak od kiedy zacząłem grać w Gothica xD
0
@Messibestplayerintheworld Niby fajnie ale jednak ciągle mam gdzieś z tyłu głowy, że chłopak po przedłużeniu kontraktu wróci do swojego mizernego poziomu
0
@Kazragore Wiadomo, ze oczekiwania po części dostosowujesz do wkładu finansowego - skoro wyceniają grę na 340 złotych (w cyfrze, nie wiem jak pudełka) co w branży jest traktowane jako gra AAA juz w nowym standardzie cenowym
to ja oczekuje jednak nutki tej jakości która powinna w tym segmencie być standardem
8
https://pbs.twimg.com/media/G2M9cXXWsAAWEKh?format=jpg&name=large
doświadczenie zdobywane przez lata zawsze oddaje
1
@PatrychoO kompresja filmiku trochę nie pomaga, cała nadzieja w tym że to zweryfikujesz. :D
0
@PatrychoO ale od metalowych elementów zbroi już tak. ;p
1
@Kgorecki2500 Nie no, gdzie Yotei do GOTY w roku gdzie mieliśmy Henryczka czy Ekspedycje xD
1
@PatrychoO no jak na moje słońce się tylko odbija
2
Zawsze zachwalam detale to teraz trzeba skarcić za ich brak. :D Ogólnie mam wrażenie, że Yotei jest strasznie nierówny graficznie. Momentami zachwyca, momentami wygląda jak gra z old-gena.
Ciutkę słabo jak na grę za ponad 300 złotych.
20
@Bocheno1 ", a ich karmienie może prowadzić do problemów zdrowotnych zarówno dla węża, jak i dla samej świnki."
to niezły chatgpt
3
@Transu96 nie bądź petem, idź to wyjaśnij
0
Mam nadzieję, że przy następnym zgrupowaniu kadry naszych piłkarzy nagle zaczną boleć plecy
0
@papikkuchta to trener/selekcjoner zarzadza piłkarzem.
Jeżeli jest na odwrót to coś poszło mocno nie tak
0
@TR3YWAY Odkryłeś koncepcje gustu? ;p
0
@BorzyKrzys gdzieś na początku tego jego show słyszałem, ze później to będzie normalnie dostępne xd
0
@AssisMoreira ogólnie tak ale jeżeli zamkniemy się na kwestie samych bossów to jednak 3 pod tym wzgledem zamiata
2
@Jakchcesz ten lombard tez dobry, kontencik na takich przypadkach i bajlando.
0
Wyłapaliście już coś na steamowskiej wyprzedaży? :D
1
@clyde no widoczki ładne ale struktura swiata mocno ubisoftowa
2
@Sulimo Jezeli chodzi o walki z bossami to zapraszam do Dark Soulsow - szczegolnie 3. :D
0
Ja myślałem, że Olmo to będzie taki piłkarz dostępny na jakieś 50% meczów w sezonie ale za to będzie w nich grał świetnych a teraz nawet na boisku rozczarowuje. xD
Szwagry ugotowali transfer, nie ma co
6
@BORO_12 widzę coś takiego a potem czytam, ze Barca dostala najmniejszy wymiar kary
no jest jak jest
0
@RoberDzik pracujesz sam w redakcji?
1
@Bolton Microsoft od dłuższego czasu kopie sobie grób. Mam tylko nadzieje, że zdążą przeportowac najważniejsze gierki na Steam żeby nie zginęły w czeluściach konsoli (Tak sony, patrzę na was i mojego Bloodborna)
4
GP podrożał - standard cenowy ogólnie do gierek również jest podnoszony, coraz bardziej niezdrowe praktyki (wczesna premiera za więcej pieniędzy)
i w takich momentach zawsze przypomina się narracja, że jak gierki pójdą w totalną cyfrę to będą tańsze bo odpada koszt dystrybucji, pudełek etc
no to niezły klopsik z tej tańszej cyfry wyszedł. :D
1
@Kgorecki2500 Mylne wrażenie - w Baldursy gra się zupełnie inaczej jak w Diaboła