0

@Transu96 to ten zwolniony progres? :p

4

@Conradxc W normalnym świecie firma po takiej reklamie zostałaby zbojkotowana i bajlando, można ogłaszać upadłość

niestety żyjemy w patologicznym świecie i jestem przekonany, że po tej reklamie obroty poszły im w góre

3

1



EA mi jest totalnie obojętne, bo ostatnią dobra grę która mnie interesowała wydali w 2016 (BF1) ale zapowiada się ciekawie - transakcja w dużym stopniu jest finansowana przy pomocy długu (Wykup lewarowany) i EA teraz musi porządnie zmaksymalizować zysk żeby się odkuć.

Co to oznacza dla graczy? Nie wiem, ale się domyślam - więcej AI w grach, dużo większa monetyzacja w grach, sporo zwolnień, może jakaś wyprzedaż IP.
W sumie nie obraziłbym się jakby sprzedali Mass Effecta czy Dragon Age, chyba jedyna szansa żeby dostać dobre gry w tych uniwersach. ;p

8



No nie ma nudy xD raz walczą z nakrętkami - raz z butelkami

0

@Pawlak1992 naszym transferem do ofensywy będzie powrót Ansu Fatiego

1

Ależ dominacja kaucyjna w gorących dyskusjach, masakra. xD

0

@krol211 Gdzie Pep sie odcina?

6

@MateS marzenia ojca Lewego odnośnie kariery syna zostały pewnie 5 krotnie przebite

6

@Arden obrzydliwy marketing

ale niestety również mega skuteczny

2

@Sulimo Jeżeli Ci nawet siadł Tomb Raider to musisz koniecznie ograc Uncharted. :D

3

@MYTO Myślę, że to na tyle indywidualna sprawa, że robienie bilansu wad i zalet średnio ma sens

0

@Arden miałem zerowe oczekiwana do tego wypożyczenia więc mocno na plus

20



To, ze ten chłopak wyszedł cało z tych wszystkich kontuzji i wiedzie prym w Barcelonie jest niczym błogosławieństwo.
Dla takich piłkarzy ogląda się piłkę.

1

@4drian0 COD to juz bardziej chyba z Fortnite konkuruje w sumie

3



ale szpileczki są wbijane xDD

1

@norbi77 takie splunięcie na Baldursy 3 to herezja jak nie wiem

1

@norbi77 Zgodnie z tradycjami CDP dodatek bije na głowę podstawkę, warto

4

@Herato mi tam pasuje

szybkie wypisanie sie z walki o top 2
i zlanie madryciakow w meczu

5



zrobiłby to Gavi to madrycioki tydzień szczekaliby na twitterze. xDD

0

@Azazel_Pazuzu aż tak źle życzysz naszej legendzie?

2

@Roobo Fabularnie może i lepszy od Gothica, ale czy stricte rozgrywka jest lepsza niż w takim G2NK?

no nie wiem, nie wiem

0

@sokot przecież tutaj też ludzie już spisywali sezon na straty

3

@VegetaPolska no ja też nie dostaje pieniędzy za pracę której nie wykonuje, masakra

1

@Archie no ale tam w tle był konflikt z Hasanem i brak wsparcia, odcięcie od transferów

to nie tak, że dostał ofertę prowadzenia reprezentacji i odszedł w zgodzie z Bayernu

0

@RAFI9 Real wygra w nastepnej kolejce to znowu beda wróżyć. xD

4

Real jednak nie idzie po tryplet i nie musimy rezygnować z sezonu? Nawiązujemy rywalizacje chociaż do następnej kolejki? :p

5



w sumie trochę żenujące tak śmigać w merchu jakiegoś dziennikarza xDD

1

@MichalZZZ nie ukrywajmy, młody paskudnie trafił z klubem do kibicowania

aczkolwiek z drugiej strony kibicowanie takiemu klubowi to spore zahartowanie psychiczne ;p

6



Jak się tak czasami bardziej zastanowię to wciąż ciężko mi uwierzyć, że mogliśmy w jednym czasie i w jednej drużynie oglądać takich geniuszów jak Busi, Iniesta, Xavi, Messi
a jeszcze wielu genialnych piłkarzy w tamtym okresie u nas grało przecież

niesamowicie byliśmy rozpieszczani jako kibice Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?