marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 to ten zwolniony progres? :p
4
@Conradxc W normalnym świecie firma po takiej reklamie zostałaby zbojkotowana i bajlando, można ogłaszać upadłość
niestety żyjemy w patologicznym świecie i jestem przekonany, że po tej reklamie obroty poszły im w góre
3
@fcbarcafan19 Taki Mass Effect od Larianów.
https://fwcdn.pl/fcp/34/04/33404/14456.1.jpg
1
EA mi jest totalnie obojętne, bo ostatnią dobra grę która mnie interesowała wydali w 2016 (BF1) ale zapowiada się ciekawie - transakcja w dużym stopniu jest finansowana przy pomocy długu (Wykup lewarowany) i EA teraz musi porządnie zmaksymalizować zysk żeby się odkuć.
Co to oznacza dla graczy? Nie wiem, ale się domyślam - więcej AI w grach, dużo większa monetyzacja w grach, sporo zwolnień, może jakaś wyprzedaż IP.
W sumie nie obraziłbym się jakby sprzedali Mass Effecta czy Dragon Age, chyba jedyna szansa żeby dostać dobre gry w tych uniwersach. ;p
8
No nie ma nudy xD raz walczą z nakrętkami - raz z butelkami
0
@Pawlak1992 naszym transferem do ofensywy będzie powrót Ansu Fatiego
1
Ależ dominacja kaucyjna w gorących dyskusjach, masakra. xD
0
@krol211 Gdzie Pep sie odcina?
6
@MateS marzenia ojca Lewego odnośnie kariery syna zostały pewnie 5 krotnie przebite
6
@Arden obrzydliwy marketing
ale niestety również mega skuteczny
2
@Sulimo Jeżeli Ci nawet siadł Tomb Raider to musisz koniecznie ograc Uncharted. :D
3
@MYTO Myślę, że to na tyle indywidualna sprawa, że robienie bilansu wad i zalet średnio ma sens
0
@Arden miałem zerowe oczekiwana do tego wypożyczenia więc mocno na plus
20
To, ze ten chłopak wyszedł cało z tych wszystkich kontuzji i wiedzie prym w Barcelonie jest niczym błogosławieństwo.
Dla takich piłkarzy ogląda się piłkę.
1
@4drian0 COD to juz bardziej chyba z Fortnite konkuruje w sumie
3
ale szpileczki są wbijane xDD
1
@norbi77 takie splunięcie na Baldursy 3 to herezja jak nie wiem
1
@norbi77 Zgodnie z tradycjami CDP dodatek bije na głowę podstawkę, warto
4
@Herato mi tam pasuje
szybkie wypisanie sie z walki o top 2
i zlanie madryciakow w meczu
5
zrobiłby to Gavi to madrycioki tydzień szczekaliby na twitterze. xDD
0
@Azazel_Pazuzu aż tak źle życzysz naszej legendzie?
2
@Roobo Fabularnie może i lepszy od Gothica, ale czy stricte rozgrywka jest lepsza niż w takim G2NK?
no nie wiem, nie wiem
0
@sokot przecież tutaj też ludzie już spisywali sezon na straty
3
@VegetaPolska no ja też nie dostaje pieniędzy za pracę której nie wykonuje, masakra
1
@Archie no ale tam w tle był konflikt z Hasanem i brak wsparcia, odcięcie od transferów
to nie tak, że dostał ofertę prowadzenia reprezentacji i odszedł w zgodzie z Bayernu
0
@RAFI9 Real wygra w nastepnej kolejce to znowu beda wróżyć. xD
4
Real jednak nie idzie po tryplet i nie musimy rezygnować z sezonu? Nawiązujemy rywalizacje chociaż do następnej kolejki? :p
5
w sumie trochę żenujące tak śmigać w merchu jakiegoś dziennikarza xDD
1
@MichalZZZ nie ukrywajmy, młody paskudnie trafił z klubem do kibicowania
aczkolwiek z drugiej strony kibicowanie takiemu klubowi to spore zahartowanie psychiczne ;p
6
Jak się tak czasami bardziej zastanowię to wciąż ciężko mi uwierzyć, że mogliśmy w jednym czasie i w jednej drużynie oglądać takich geniuszów jak Busi, Iniesta, Xavi, Messi
a jeszcze wielu genialnych piłkarzy w tamtym okresie u nas grało przecież
niesamowicie byliśmy rozpieszczani jako kibice Barcy