0

@LeoMessi1994 No media społecznościowe to nie cala polska

5

@lucas/catalan Nic tylko czekać, aż Ty wlecisz z swoja porno seria czy co tam prowadzisz, nie? :v

12

@Chakalaka W przypadku pisu to musi byc pytanie retoryczne xd

1

@MaziFCB Jaka pogladowa strona Bartoemu tam sprawdzał ceny piłkarzy

3

@Patrykl145 a co ma wiek do gry, odnalezienia się u nas?

0

@chavez Jeżeli mnie pamięć nie myli to tak, jest kibicem Realu

7

@Yosemite Az mi przypomniałeś pewnego użytkownika, wielkiego fana pięknego Oliviera. Legendarnego mistrza kuponów :V

3

@MessiTheBesst uważaj, żeby Ci przypadkiem do przeciętnego Kowalskiego tak podeszli XD

4

@Ojciec5tkidzieci Podzielam Twoją opinie, żałoba to totalnie prywatna sprawa i każdy ma prawo do przeżywania jej na swój sposób

1

@sewciu50 ciekawe czy gdyby meska druzyna barcy tak wymiatala to bys tak mowil

1

@Kurkmen Kwestia mentalu, widać już poprawę pod tym względem ale dosyć często mogliśmy obserwować u naszych zawodników jakąś dziwną zapaść kiedy im nie wychodziło, przestawali próbować. Real pod tym względem był(lub jest jak kto woli xD) zupełnym przeciwieństwem Barcy, próbują do końca a może jakiś Ramosik z dyni trafi

0

@FC1899Barca Zlota pilka anulowana bo bundesliga ma 4 kolejki mniej, warunki sa niesprawiedliwe xD

0

Dobra, niech ksw pisze do mnie na pw, za skromne 2 tysiące polskich złotych mogę dostać wpierdziel od Pudziana

1

@Jakchcesz problemy la babmy w pigułce xD

2

@Gonzo349 To się chyba interesujesz pilka od roku xd

3

@wroclawianin89 Jak mniemam, widzicie ze osoba ignorowana coś napisała ale nie widzicie co przed rozwinięciem?
Serio macie az taka slaba wole, ze nie potraficie nie rozwinąć takiego posta? XD

2

@koziar Odcinajac się od możliwości Lewego, to Atleti w grudniu miało mistrza, nie? :v

3

@konrad1661 ciężko to widzę, jeszcze gdyby w Bundeslidze było 38 kolejek to może

0

@El Plutoninho no jednak porównując prime to suarez ma solidne argumenty, żeby być tym lepszym

1

@Messibestplayerintheworld Tu i tu w sumie

14

Uwielbiam ten moment, kiedy Polakowi coś wychodzi w życiu i wychodzą trolle umniejszające mu sukcesu czy tez pozycji, kochana ludzka mentalność xD

0

@Sysia11 nope, Lewandowski w kadrze to wciąż ten sam piłkarz, tylko koledzy x razy gorsi

5

@PatrychoO ale tylko dobrym napastnikiem xDD my w obecnej sytuacji dalibyśmy się pokroić za takiego tylko dobrego napastnika

3

@FCB24 Nje ma to jak polak umniejszający Polakowi za osiągnięcia, to jest ta mentalność xd

0

@Rust_Cohle łobuz kocha najmocniej xD

1

@tomek8756 Maseczke noszę głównie w dużej mierze dlatego, bo nie chce mi się słuchać poirytowanych ludzi, w tym policjantów

a łapki tak czy siak myłem, więc dla mnie to żadna restrykcja xD

0

@TheNekro94 znajdź sobie hobby

3

@eckov przy faktycznej depresji nie pomaga stwierdzenie, że inni mają gorzej xD

1

@FanFcBarcy Ej, ale co mają problemy z kolanem do kibicowania? Czyżbyś był nawróconym sezonowcem który zwęszył szanse na sukces przy Laporcie? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?