marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 No media społecznościowe to nie cala polska
5
@lucas/catalan Nic tylko czekać, aż Ty wlecisz z swoja porno seria czy co tam prowadzisz, nie? :v
12
@Chakalaka W przypadku pisu to musi byc pytanie retoryczne xd
1
@MaziFCB Jaka pogladowa strona Bartoemu tam sprawdzał ceny piłkarzy
3
@Patrykl145 a co ma wiek do gry, odnalezienia się u nas?
0
@chavez Jeżeli mnie pamięć nie myli to tak, jest kibicem Realu
7
@Yosemite Az mi przypomniałeś pewnego użytkownika, wielkiego fana pięknego Oliviera. Legendarnego mistrza kuponów :V
3
@MessiTheBesst uważaj, żeby Ci przypadkiem do przeciętnego Kowalskiego tak podeszli XD
4
@Ojciec5tkidzieci Podzielam Twoją opinie, żałoba to totalnie prywatna sprawa i każdy ma prawo do przeżywania jej na swój sposób
4
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s640x640/163010753_5333535513355596_3430654190697729949_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=tecnLXuY270AX-4rSBv&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=4a807bd12120f6352f6a5dcd033c8d5e&oe=607AF157
Trzeba spróbować, skoro ONA to zrobiła xD
1
@sewciu50 ciekawe czy gdyby meska druzyna barcy tak wymiatala to bys tak mowil
1
@Kurkmen Kwestia mentalu, widać już poprawę pod tym względem ale dosyć często mogliśmy obserwować u naszych zawodników jakąś dziwną zapaść kiedy im nie wychodziło, przestawali próbować. Real pod tym względem był(lub jest jak kto woli xD) zupełnym przeciwieństwem Barcy, próbują do końca a może jakiś Ramosik z dyni trafi
0
@FC1899Barca Zlota pilka anulowana bo bundesliga ma 4 kolejki mniej, warunki sa niesprawiedliwe xD
0
Dobra, niech ksw pisze do mnie na pw, za skromne 2 tysiące polskich złotych mogę dostać wpierdziel od Pudziana
1
@Jakchcesz problemy la babmy w pigułce xD
2
@Gonzo349 To się chyba interesujesz pilka od roku xd
3
@wroclawianin89 Jak mniemam, widzicie ze osoba ignorowana coś napisała ale nie widzicie co przed rozwinięciem?
Serio macie az taka slaba wole, ze nie potraficie nie rozwinąć takiego posta? XD
2
@koziar Odcinajac się od możliwości Lewego, to Atleti w grudniu miało mistrza, nie? :v
3
@konrad1661 ciężko to widzę, jeszcze gdyby w Bundeslidze było 38 kolejek to może
0
@El Plutoninho no jednak porównując prime to suarez ma solidne argumenty, żeby być tym lepszym
1
@Messibestplayerintheworld Tu i tu w sumie
14
Uwielbiam ten moment, kiedy Polakowi coś wychodzi w życiu i wychodzą trolle umniejszające mu sukcesu czy tez pozycji, kochana ludzka mentalność xD
0
@Sysia11 nope, Lewandowski w kadrze to wciąż ten sam piłkarz, tylko koledzy x razy gorsi
5
@PatrychoO ale tylko dobrym napastnikiem xDD my w obecnej sytuacji dalibyśmy się pokroić za takiego tylko dobrego napastnika
3
@FCB24 Nje ma to jak polak umniejszający Polakowi za osiągnięcia, to jest ta mentalność xd
0
@Rust_Cohle łobuz kocha najmocniej xD
1
@tomek8756 Maseczke noszę głównie w dużej mierze dlatego, bo nie chce mi się słuchać poirytowanych ludzi, w tym policjantów
a łapki tak czy siak myłem, więc dla mnie to żadna restrykcja xD
0
@TheNekro94 znajdź sobie hobby
3
@eckov przy faktycznej depresji nie pomaga stwierdzenie, że inni mają gorzej xD
1
@FanFcBarcy Ej, ale co mają problemy z kolanem do kibicowania? Czyżbyś był nawróconym sezonowcem który zwęszył szanse na sukces przy Laporcie? xD