0

Czy ja wiem, nie oceniam ludzi po guście muzycznym

0

O gustach można dyskutować, ale jaki jest sens w ocenianiu? Szczególnie używając takich "dorosłych" porównań

0

Szpaku ma dodatkowy szacunek, że na każdą zaczepkę odpowiada zwrotkami, nie bawi się w żadne zaczepki w wywiadzie jak peja, czy w instagramowe strzelaniny jak Bezczel

1

Diss dobry, argumenty ciężkie do kontry, zobaczymy co Bezczel odpowie, chociaż nie spodziewam się po nim wiele.

0

I dobrze, nic przyjemnego xD

3

To ze będziecie mieli dowodziki w kieszenie nie oznacza, ze będziecie dorośli :v

0

Soma słynnego duetu Taconafide

0

Jeżeli Barcelona ma honor i godność to się nie zainteresuje ponownie Neymarem

1

Porównujesz chodzenie na siłownie do chodzenia do kościoła? Toż to zupełnie inna skala. I nie roszczę sobie praw, aczkolwiek MOIM zdaniem takie chodzenie do kościoła bo trzeba nie ma sensu

1

Chodzenie do kościoła z myślą, że musisz być, traktowanie tego jako kolejna rzecz do odhaczenia nie ma sensu, jak masz wymuszać swoja obecność w kościele, to lepiej w ogole nie idz

8

A niech sobie pija, tylko po co tym się przechwalać w internecie? Jakieś poszukiwanie atencji, czy co? Nigdy nie zrozumiem takich ludzi

1

Twierdzenie, ze Ronaldo nigdy nie miał dryblingu podchodzi pod straszna głupotę, wpierw byś zobaczył jego grę w MU, a potem hejtował

0

O ile to prawda. czemu tutaj większość ludzi zakłada, że to co szczekają media jest w 100% prawdą. Szczególnie, ze teraz trwa nagonka na Dembele.

1

Messi nie zaliczył spektakularnego sezonu, a iniwudalnie zjadł wszystkich, to dopeiro potwierdza jego geniusz xd

0

No ludzka głupota nie zna granic, dokładnie xD

29

Przewracałby się jakby musiał czytać takie głupoty

0

Tylko w byciu dzbanem na tt

3

Widzę, że Dembele kolejny raz w tym sezonie ratuje nam dupę, czyli na LR pewnie teraz będzie bohater do jakiegoś gorszego meczu

0

Dawanie Skyrima który tylko z modami jest jakos grywalny, bo tak to tylko eksplor i jakiś watek poboczny może wciagnac obok takich perełek jak Uncharted 4 i ME2 to grzech

0

Patrząc na to jakimi priorytetami kierują się glosujący to szczerze wątpię, strasznie komercyjna nagroda, wystarczy spojrzeć ile się mówiło o Salahu w kontekście ZP który rozegrał genialny sezon, ale i tak gorszy od Messiego. xD

2

Tak, musi być po prostu 5 strzelonych goli

0

Iniesty? Arthur to brazylijska wersja Xaviego

2

Neymar pomimo swojego pajacowania to dalej jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, niesamowite wzmocnienie jakby nie patrzeć

3

No jego, ale klub mógłby stracić na wizerunku przez to

0

Thiago nikt nie oddał, sam odszedł.

4

Tylko, ze z reguły na marszach nie chodzi o wciskaniu swoich ideologii innym

5

Za pierwszym razem jak to widziałem nawet się uśmiechnąłem

0

Jednak Paco miał bardzo dobry współczynnik minut do goli, mimo iż często był rzucany na nieswoją pozycje to praktycznie zawsze ukąsił jakiegoś gola lub asystę.

0

Pomyśleć, że moglibyśmy mieć takiego zmiennika w Barcelonie (Obecnie nawet może nawet gracza podstawowej 11) Gdyby nie święte krowy w Barcelonie i podejście trenera..

3

Za późno to jest na naukę ortografii u Ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?