marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ja wiem, nie oceniam ludzi po guście muzycznym
0
O gustach można dyskutować, ale jaki jest sens w ocenianiu? Szczególnie używając takich "dorosłych" porównań
0
Szpaku ma dodatkowy szacunek, że na każdą zaczepkę odpowiada zwrotkami, nie bawi się w żadne zaczepki w wywiadzie jak peja, czy w instagramowe strzelaniny jak Bezczel
1
Diss dobry, argumenty ciężkie do kontry, zobaczymy co Bezczel odpowie, chociaż nie spodziewam się po nim wiele.
0
I dobrze, nic przyjemnego xD
3
To ze będziecie mieli dowodziki w kieszenie nie oznacza, ze będziecie dorośli :v
0
Soma słynnego duetu Taconafide
0
Jeżeli Barcelona ma honor i godność to się nie zainteresuje ponownie Neymarem
1
Porównujesz chodzenie na siłownie do chodzenia do kościoła? Toż to zupełnie inna skala. I nie roszczę sobie praw, aczkolwiek MOIM zdaniem takie chodzenie do kościoła bo trzeba nie ma sensu
1
Chodzenie do kościoła z myślą, że musisz być, traktowanie tego jako kolejna rzecz do odhaczenia nie ma sensu, jak masz wymuszać swoja obecność w kościele, to lepiej w ogole nie idz
8
A niech sobie pija, tylko po co tym się przechwalać w internecie? Jakieś poszukiwanie atencji, czy co? Nigdy nie zrozumiem takich ludzi
1
Twierdzenie, ze Ronaldo nigdy nie miał dryblingu podchodzi pod straszna głupotę, wpierw byś zobaczył jego grę w MU, a potem hejtował
0
O ile to prawda. czemu tutaj większość ludzi zakłada, że to co szczekają media jest w 100% prawdą. Szczególnie, ze teraz trwa nagonka na Dembele.
1
Messi nie zaliczył spektakularnego sezonu, a iniwudalnie zjadł wszystkich, to dopeiro potwierdza jego geniusz xd
0
No ludzka głupota nie zna granic, dokładnie xD
29
Przewracałby się jakby musiał czytać takie głupoty
0
Tylko w byciu dzbanem na tt
3
Widzę, że Dembele kolejny raz w tym sezonie ratuje nam dupę, czyli na LR pewnie teraz będzie bohater do jakiegoś gorszego meczu
0
Dawanie Skyrima który tylko z modami jest jakos grywalny, bo tak to tylko eksplor i jakiś watek poboczny może wciagnac obok takich perełek jak Uncharted 4 i ME2 to grzech
0
Patrząc na to jakimi priorytetami kierują się glosujący to szczerze wątpię, strasznie komercyjna nagroda, wystarczy spojrzeć ile się mówiło o Salahu w kontekście ZP który rozegrał genialny sezon, ale i tak gorszy od Messiego. xD
2
Tak, musi być po prostu 5 strzelonych goli
0
Iniesty? Arthur to brazylijska wersja Xaviego
2
Neymar pomimo swojego pajacowania to dalej jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, niesamowite wzmocnienie jakby nie patrzeć
3
No jego, ale klub mógłby stracić na wizerunku przez to
0
Thiago nikt nie oddał, sam odszedł.
4
Tylko, ze z reguły na marszach nie chodzi o wciskaniu swoich ideologii innym
5
Za pierwszym razem jak to widziałem nawet się uśmiechnąłem
0
Jednak Paco miał bardzo dobry współczynnik minut do goli, mimo iż często był rzucany na nieswoją pozycje to praktycznie zawsze ukąsił jakiegoś gola lub asystę.
0
Pomyśleć, że moglibyśmy mieć takiego zmiennika w Barcelonie (Obecnie nawet może nawet gracza podstawowej 11) Gdyby nie święte krowy w Barcelonie i podejście trenera..
3
Za późno to jest na naukę ortografii u Ciebie