1

Wywalić na zbity pysk, a potem płakać, że Barcelona nie stawia na wychowanków :v

25

Tytuł jak z romantycznej telenoweli xD

0

Szanuje za inicjatywę :D

0

Inieste też tak krytykowałes za brak liczb?

0

Jesteś bardziej antymadrista, niż kibicem Barcelony, nieźle

0

Niektórzy już nam na starcie ligi przypisali mistrzostwo, na takich jasnowidzów nie ma co patrzeć, niech żyją z własnymi wizjami xD

0

Wroci czy nie, Benzema jest w lepszej dyspozycji, fakt nie opinia.

0

Adromeda jest nawet okej jako osobna gra, ale beznadziejny Mass Effect.

2

No przecież sytuacja w piłce nożnej ciagle się zmienia, to normalne, ze ludzie zmieniają zdanie, w zaleznosci od obecnej sytuacji.

0

Pisałem ogólnie, nic personalnego

14

Grają na komputerze, złe bo nie wychodzą. Jak wychodzą to też złe, bo dra mordy. Typowo, i tak złe i tak niedobrze

0

Exodus urywa kluczowe wątki z poprzednich części plus jest mały wstęp fabularny, wiec znajomość poprzednich części nie jest obowiązkowa

0

Nie obroniliśmy LM, więc już można kwestionować wyniki Guardioli?

0

Smieszki wychodzą z jaskiń! :v

0

De Jong to z pewnością nieoszlifowany diamencik, ale co z niego będzie w Barcelonie, to nie wiadomo. Rzekomo pasuje idealnie, ale wiadomo jak jest, patrząc na to z jakiej ligi przychodzi i ze to ciagle młody piłkarz nie spodziewałbym się wielkiego wybuchy w pierwszym sezonie, ciekawe ile tutaj będzie głosów, żeby sprzedać Holendra, jak się od razu nie przystosuje do grania w Barcelonie. :P

8

Puig może niech pierwsze rozegra chociaż jeden sezon w Barcelonie B?

1

Jakoś wątpię, Real pewnie wciągnie Ajax, albo jak się postawia, to będzie w miare wyrównany pojedynek

0

Przykrywa czy nie, zmiana była konieczna, dla Barcy jak i dla Alvesa.

1

No i balonik w United pękł :D

12

Na karierę trenerska nie ma co patrzeć, przypomnę tylko, że Guardiola miał doświadczenie tylko w Barcy B, a wyciągnął Barcelonę na szczyty, tutaj liczy się pomysł

0

Barcelona nie będzie miała swojego Fergusona jeśli chodzi o czas spędzony jako trener, za duża presja na trofea, poza tym w takim klubie wymiana trenera co 2-3 lata wręcz powinna nastąpić, żeby świeżości w taktykę wprowadzić i odświeżyć chęci zawodników

0

Roberto odpala z pełnej armatki na El Clasico, jego występ jest raczej obowiązkowy

0

Dlaczego nie lubisz wszystkich Brazylijczyków? Cóż to za ofensywne szufladkowanie i generalizowanie? :D

0

Trochę inna pozycja, dziwne żeby De Jong w takim wieku miał udział przy 100 bramkach grając w pomocy i obronie xD
Poza tym widać, że to ogromny nieoszlifowany diament, gdyby zarząd Barcelony miał takie podejście i nie szukał piłkarzy w ligach którzy ludzie uważają za podwórkowa, to wiele talentów by nas ominęło

2

Jezu, ludzie. W takich ankietach nie chodzi o to czy transfer jest realny, po prostu ludzie sobie mówią kogo chcą xD

3

Nie. Na LR każdy może rozmawiać o wszystkim, nie ma tutaj ograniczenia dyskusji do piłki nożnej i innych sportów.

0

Z tego co zauważyłem to duża cześć osób tutaj chciała Real, bo ich rozjedziemy, co to idealizowanie La Rambli, jak idioci sa po obu stronach xD

0

Co to za wyższy poziom matematyczny xD

0

Meh, ludzie interesujący się rapem to chyba jedyna grupa która potrafi wyśmiać i negować czysto subiektywna opinie.

0

Widzę, że kolega nie zna terminu pokora. Real ma (miał?) Zadyszkę, ale teraz powoli wraca na odpowiednie tory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?