marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wywalić na zbity pysk, a potem płakać, że Barcelona nie stawia na wychowanków :v
25
Tytuł jak z romantycznej telenoweli xD
0
Szanuje za inicjatywę :D
0
Inieste też tak krytykowałes za brak liczb?
0
Jesteś bardziej antymadrista, niż kibicem Barcelony, nieźle
0
Niektórzy już nam na starcie ligi przypisali mistrzostwo, na takich jasnowidzów nie ma co patrzeć, niech żyją z własnymi wizjami xD
0
Wroci czy nie, Benzema jest w lepszej dyspozycji, fakt nie opinia.
0
Adromeda jest nawet okej jako osobna gra, ale beznadziejny Mass Effect.
2
No przecież sytuacja w piłce nożnej ciagle się zmienia, to normalne, ze ludzie zmieniają zdanie, w zaleznosci od obecnej sytuacji.
0
Pisałem ogólnie, nic personalnego
14
Grają na komputerze, złe bo nie wychodzą. Jak wychodzą to też złe, bo dra mordy. Typowo, i tak złe i tak niedobrze
0
Exodus urywa kluczowe wątki z poprzednich części plus jest mały wstęp fabularny, wiec znajomość poprzednich części nie jest obowiązkowa
0
Nie obroniliśmy LM, więc już można kwestionować wyniki Guardioli?
0
Smieszki wychodzą z jaskiń! :v
0
De Jong to z pewnością nieoszlifowany diamencik, ale co z niego będzie w Barcelonie, to nie wiadomo. Rzekomo pasuje idealnie, ale wiadomo jak jest, patrząc na to z jakiej ligi przychodzi i ze to ciagle młody piłkarz nie spodziewałbym się wielkiego wybuchy w pierwszym sezonie, ciekawe ile tutaj będzie głosów, żeby sprzedać Holendra, jak się od razu nie przystosuje do grania w Barcelonie. :P
8
Puig może niech pierwsze rozegra chociaż jeden sezon w Barcelonie B?
1
Jakoś wątpię, Real pewnie wciągnie Ajax, albo jak się postawia, to będzie w miare wyrównany pojedynek
0
Przykrywa czy nie, zmiana była konieczna, dla Barcy jak i dla Alvesa.
1
No i balonik w United pękł :D
12
Na karierę trenerska nie ma co patrzeć, przypomnę tylko, że Guardiola miał doświadczenie tylko w Barcy B, a wyciągnął Barcelonę na szczyty, tutaj liczy się pomysł
0
Barcelona nie będzie miała swojego Fergusona jeśli chodzi o czas spędzony jako trener, za duża presja na trofea, poza tym w takim klubie wymiana trenera co 2-3 lata wręcz powinna nastąpić, żeby świeżości w taktykę wprowadzić i odświeżyć chęci zawodników
0
Roberto odpala z pełnej armatki na El Clasico, jego występ jest raczej obowiązkowy
0
Dlaczego nie lubisz wszystkich Brazylijczyków? Cóż to za ofensywne szufladkowanie i generalizowanie? :D
0
Trochę inna pozycja, dziwne żeby De Jong w takim wieku miał udział przy 100 bramkach grając w pomocy i obronie xD
Poza tym widać, że to ogromny nieoszlifowany diament, gdyby zarząd Barcelony miał takie podejście i nie szukał piłkarzy w ligach którzy ludzie uważają za podwórkowa, to wiele talentów by nas ominęło
2
Jezu, ludzie. W takich ankietach nie chodzi o to czy transfer jest realny, po prostu ludzie sobie mówią kogo chcą xD
3
Nie. Na LR każdy może rozmawiać o wszystkim, nie ma tutaj ograniczenia dyskusji do piłki nożnej i innych sportów.
0
Z tego co zauważyłem to duża cześć osób tutaj chciała Real, bo ich rozjedziemy, co to idealizowanie La Rambli, jak idioci sa po obu stronach xD
0
Co to za wyższy poziom matematyczny xD
0
Meh, ludzie interesujący się rapem to chyba jedyna grupa która potrafi wyśmiać i negować czysto subiektywna opinie.
0
Widzę, że kolega nie zna terminu pokora. Real ma (miał?) Zadyszkę, ale teraz powoli wraca na odpowiednie tory