0

Thiago nikt nie oddał, sam odszedł.

4

Tylko, ze z reguły na marszach nie chodzi o wciskaniu swoich ideologii innym

5

Za pierwszym razem jak to widziałem nawet się uśmiechnąłem

0

Jednak Paco miał bardzo dobry współczynnik minut do goli, mimo iż często był rzucany na nieswoją pozycje to praktycznie zawsze ukąsił jakiegoś gola lub asystę.

0

Pomyśleć, że moglibyśmy mieć takiego zmiennika w Barcelonie (Obecnie nawet może nawet gracza podstawowej 11) Gdyby nie święte krowy w Barcelonie i podejście trenera..

3

Za późno to jest na naukę ortografii u Ciebie

6

Inny piłkarz, bo nikt go nie olewa i może pokazać co umie, to jak go Neymar swojego czasu ignorował kiedy aż się prosiło żeby dograć było wręcz bezczelne

0

Czyli taki Iniesta jest mega przeciętnym pomocnikiem dla Ciebie?

0

Fatalni trenerzy na tej La Rambli xD

4

Już mamy kolejnego wuefistę? XD

0

Osobiście uważam, że jest zbyt wczesna faza sezonu żeby określić kto wygra

0

Kolejna wróżka z La Rambli

1

Ile lat ma Neymar a ile Dembele, chyba z 5 sezonów różnicy na profesjonalnych boiskach, poza tym nie wiadomo jakby teraz grał Dembele, gdyby nie pech w zeszłym sezonie

1

BarcaInfo bo jest medialny :P

0

Porównywanie Taco do Bedoesa XD

0

Dziwne, że nie dostał lepy na twarz, totalny brak szacunku

4

Panie znawco, na Anoeta od x lat gramy piach, mieliśmy tam najdłuższą serie bez wygranej i to jeszcze długo przed Valverde

10

Według Twojego podejścia, taki Bedoes jest lepszy niż Tupac xD

0

Aż takie ofensywne kierowanie się stereotypami o dzisiejszych dzieciakach?

5

Nie pamiętasz kiedy ludzie obwiniali Messiego, że czlapie i rozważali jego transfer? xD

3

Miodowe lata, 13 posterunek miał jak dla mnie za dużo prostackiego humoru :P

0

Przecież w Fifie też Malcom ma 83 a Dembele 82

0

To są takie marki, że ludzie dalej w to będą grali, głupie gadanie

0

Dla nas to może i dziwne, ale jak ktoś nie interesuje się nożna to co w tym dziwnego? Gościu miał pecha po prostu xd

38

Ty to człowiek przypał jesteś

0

Logiczne, że rotacje powinny być od początki, a nie dopiero jak pierwsza 11 się zajedzie xD

0

Czyli sam korzystasz z torrentow? XD

2

Ironia? Akurat dziwna odpowiedź u Socjopaty była do przewidzenia xDD

4

Mnie osobiście pierwsze odcinki Narcos znudziły, nie mogłem przebrnąć dalej.

3

Zawodnik jest wart tyle, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?