marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago nikt nie oddał, sam odszedł.
4
Tylko, ze z reguły na marszach nie chodzi o wciskaniu swoich ideologii innym
5
Za pierwszym razem jak to widziałem nawet się uśmiechnąłem
0
Jednak Paco miał bardzo dobry współczynnik minut do goli, mimo iż często był rzucany na nieswoją pozycje to praktycznie zawsze ukąsił jakiegoś gola lub asystę.
0
Pomyśleć, że moglibyśmy mieć takiego zmiennika w Barcelonie (Obecnie nawet może nawet gracza podstawowej 11) Gdyby nie święte krowy w Barcelonie i podejście trenera..
3
Za późno to jest na naukę ortografii u Ciebie
6
Inny piłkarz, bo nikt go nie olewa i może pokazać co umie, to jak go Neymar swojego czasu ignorował kiedy aż się prosiło żeby dograć było wręcz bezczelne
0
Czyli taki Iniesta jest mega przeciętnym pomocnikiem dla Ciebie?
0
Fatalni trenerzy na tej La Rambli xD
4
Już mamy kolejnego wuefistę? XD
0
Osobiście uważam, że jest zbyt wczesna faza sezonu żeby określić kto wygra
0
Kolejna wróżka z La Rambli
1
Ile lat ma Neymar a ile Dembele, chyba z 5 sezonów różnicy na profesjonalnych boiskach, poza tym nie wiadomo jakby teraz grał Dembele, gdyby nie pech w zeszłym sezonie
1
BarcaInfo bo jest medialny :P
0
Porównywanie Taco do Bedoesa XD
0
Dziwne, że nie dostał lepy na twarz, totalny brak szacunku
4
Panie znawco, na Anoeta od x lat gramy piach, mieliśmy tam najdłuższą serie bez wygranej i to jeszcze długo przed Valverde
10
Według Twojego podejścia, taki Bedoes jest lepszy niż Tupac xD
0
Aż takie ofensywne kierowanie się stereotypami o dzisiejszych dzieciakach?
5
Nie pamiętasz kiedy ludzie obwiniali Messiego, że czlapie i rozważali jego transfer? xD
3
Miodowe lata, 13 posterunek miał jak dla mnie za dużo prostackiego humoru :P
0
Przecież w Fifie też Malcom ma 83 a Dembele 82
0
To są takie marki, że ludzie dalej w to będą grali, głupie gadanie
0
Dla nas to może i dziwne, ale jak ktoś nie interesuje się nożna to co w tym dziwnego? Gościu miał pecha po prostu xd
38
Ty to człowiek przypał jesteś
0
Logiczne, że rotacje powinny być od początki, a nie dopiero jak pierwsza 11 się zajedzie xD
0
Czyli sam korzystasz z torrentow? XD
2
Ironia? Akurat dziwna odpowiedź u Socjopaty była do przewidzenia xDD
4
Mnie osobiście pierwsze odcinki Narcos znudziły, nie mogłem przebrnąć dalej.
3
Zawodnik jest wart tyle, ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić