Każdy tu pisze, że on tylko "może być" niezłym piłkarzem. Tak naprawdę, to można tak powiedzieć o każdym zawodniku którego sprowadzamy. Nawet jak gdzieś jest gwiazdą to u nas może zniknąć. Na Trincao na przykład poszła niezła kasa i na razie mało z niego pożytku. Pytanie ile on kasy żąda bo może wyjdzie podobnie co za sprowadzanie innych kotów w worku.
@Cadafaz W sumie ciekawy postulat Szkoda, że nikt wcześniej na to nie wpadł. Skoro w eliminacjach już i tak gra taki europejski kraj jak Izrael, to czemu nie Katar?
@totalcrack Myślę, że po prostu to żadna hipokryzja z jego strony tylko miał ochotę się napić, ale nie wiedział jak otworzyć butelkę, bo mu otwieracza nie dali
@LS Rzadko w którym małym warsztacie mają elektryka na pokładzie. Tyle, ze jeśli wszystko przed ich ingerencją działało, to wychodzi na to, że to ich wina.
@clyde Mogą go strollować umieszczając następnym razem jakiś olbrzymi baner przy którym go posadzą, albo na przykład przykleić butelki do stołu przed nim. Ale by się ośmieszył gdyby znowu chciał je przestawić.
@Geble A może właśnie nie masz racji z tym Valverde, bo jak odszedł to już tytułu nie zdobyliśmy. Dobry selekcjoner poradziłby sobie nawet z naszą reprezentacją Być może nawet Sousa sobie poradzi tylko musi doatać czas.
"Brat Krystiana Pudzianowskiego może trafić do więzienia. "Pudzianowi" grozi do 5 lat" Na taki tytuł natrafiłem w internecie Bezczelność dziennikarzy nie zna granic. Nie mogli publikować nazwiska to łapią się takich sposobów Ha tfu w stronę tego pseudodziennikarza.
@IbrahimAfellay Mnie też pierwszy raz nawet się podoba ich gra. Kto by pomyślał, że kiedyś będę nawet nie tyle kibicował Włochom, co przestanę kibicować ich przeciwnikom.
1
Każdy tu pisze, że on tylko "może być" niezłym piłkarzem. Tak naprawdę, to można tak powiedzieć o każdym zawodniku którego sprowadzamy. Nawet jak gdzieś jest gwiazdą to u nas może zniknąć. Na Trincao na przykład poszła niezła kasa i na razie mało z niego pożytku. Pytanie ile on kasy żąda bo może wyjdzie podobnie co za sprowadzanie innych kotów w worku.
1
@Cadafaz W sumie ciekawy postulat Szkoda, że nikt wcześniej na to nie wpadł. Skoro w eliminacjach już i tak gra taki europejski kraj jak Izrael, to czemu nie Katar?
2
@matirix20 Plandemia, wyszczepiające - słownictwo takie trochę niezbyt poważne.
0
@PiotrR To nie są bracia? A ich ojcem nie jest Nigel de Jong?
1
@marcin000019 Wyjdzie na to że te szopki z napojami na konferencjach będą charakterystycznym elementem tego Euro.
0
A weź pan idź z tym Depayem
1
@DaPidejpi Oby nie.
1
@Songo91 Wypluj te słowa.
0
Do boju Belgio.
0
@totalcrack Myślę, że po prostu to żadna hipokryzja z jego strony tylko miał ochotę się napić, ale nie wiedział jak otworzyć butelkę, bo mu otwieracza nie dali
1
@korolocik Ciekawe czy odszczekasz jeśli jednak zatrzymają Hiszpanię.
3
@Yosemite Ten Chiesa to jakiś wieczny talent.
0
@totalcrack Chryste - czy to jest jakiś naukowiec, którego warto słuchać? Przecież to zwykły kopacz piłki
1
Do boju Aleksandria. Pokażcie miejsce Ukrom.
0
@LS Mimo wszystko jak warsztat skupiony na mechanice to nie spotkasz tam elektryka.
0
@Janas11224 Joachim Loew lubi to.
1
@LS Rzadko w którym małym warsztacie mają elektryka na pokładzie. Tyle, ze jeśli wszystko przed ich ingerencją działało, to wychodzi na to, że to ich wina.
0
@LeoMessi1994 Pokazuję jej obrączkę i tyle w temacie.
0
@Rust_Cohle I wtedy by świadomie złamał przepisy które go zobowiązują do uczestnictwa w konferencjach.
0
@clyde Mogą go strollować umieszczając następnym razem jakiś olbrzymi baner przy którym go posadzą, albo na przykład przykleić butelki do stołu przed nim. Ale by się ośmieszył gdyby znowu chciał je przestawić.
0
@Gomess Wielkich gwiazd może nie mają, ale solidnych topowych zawodników na wysokim poziomie na pęczki.
0
@Geble A może właśnie nie masz racji z tym Valverde, bo jak odszedł to już tytułu nie zdobyliśmy. Dobry selekcjoner poradziłby sobie nawet z naszą reprezentacją Być może nawet Sousa sobie poradzi tylko musi doatać czas.
0
@Geble A Otto Rehhagel ukręcił. I co na to powiesz?
0
@ShinobiQWE Pełna zgoda. W ogóle teraz dopiero widać jak głupi był to pomysł aby w ten sposób rozgrywać Euro.
0
@Aqualitek No ale gospodarz zawsze miał atut własnego boiska. Teraz ten atut i tak podzielono na kilka drużyn.
1
"Brat Krystiana Pudzianowskiego może trafić do więzienia. "Pudzianowi" grozi do 5 lat" Na taki tytuł natrafiłem w internecie Bezczelność dziennikarzy nie zna granic. Nie mogli publikować nazwiska to łapią się takich sposobów Ha tfu w stronę tego pseudodziennikarza.
3
Ależ oni pięknie grają
0
Xhaka jaki fryz. Masakra
0
@IbrahimAfellay Mnie też pierwszy raz nawet się podoba ich gra. Kto by pomyślał, że kiedyś będę nawet nie tyle kibicował Włochom, co przestanę kibicować ich przeciwnikom.
0
@PiotrR Mam nadzieję, że nie tylko Portugalia ale i Węgry pokażą im miejsce w szeregu.