@Bogan A kto powiedział że byłby tańszy? Chyba że chodzi ci o pensję to może tak. Ale po przypadkach Trincao czy Andre Gomesa to jakoś ciężko uwierzyć w kolejny portugalski talent
@dawinho80 No ale to przecież tylko drużyna piłkarska a nie jakieś kółko patriotyczne. A jeśli jego obecność im rozwali kolektyw to pozostaje nam tylko przyklasnąć.
@Chakalaka W takim razie ja tu tylko zacytuję słowa pewnego często cytowanego na La Rambli człowieka - "Nie akceptuję w żaden sposób tonacji drwiny albo ironii, kiedy mówimy o kanonizacji Jana Pawła II, bo czy jest się wierzącym, niewierzącym, świeckim, duchownym, to co do cudu, jaki nam się zdarzył tutaj w Polsce dzięki obecności Jana Pawła II ja nie mam żadnych wątpliwości. Sam je widziałem na własne oczy"
@Chakalaka Nie prowadzę rejestru ale to co napisałeś przewija się już od pewnego czasu i nie widzę tu nic nowego. Poza tym ostatnio pisałeś na temat JP II bodajże kilka dni temu. Kiedy spodziewać się kolejnej dyskusji na ten temat?
@Chakalaka Na forum La Rambli to już kolejna rozpoczęta dyskusja na ten temat Już się tu przebiłeś kilka razy z tymi faktami O ile nie wypłynęły jakieś nowe sprawy to jaki sens jest rozpoczynać kolejną gównoburzę w tym temacie?
@Chakalaka Ty masz jakąś fobię na temat osoby Jana Pawła II? Żaden z użytkowników nie rozpoczyna częściej dyskusji na Jego temat niż ty. Nikt też nie wymienia tak ni z gruszki ni z pietruszki jego zasług więc nie rozumiem czemu ma służyć ta dyskusja? Parafrazując popularny dowcip "Ale to ty dzwonisz"
@Kidd Ale tak serio - wy jeszcze naprawdę oglądacie ten śmieszny festiwal? Na szybko wymieńcie jakieś piosenki jakie wam zapadły w pamięć i trzymały jakiś poziom. Ja przez kilka sekund to przypominam sobie tylko "To nie ja byłam Ewą" Edyty i nic więcej. A z zagranicznych to nawet żadnej nie znam.
@Geble Pewnie odzyskał część pieniędzy z tych, które mu to państwo pod przymusem odebrało. Kiepsko by to wyglądało gdyby ekspert i doradca od unikania zbędnego opodatkowania i optymalizacji podatkowej nie korzystał z takich okazji.
@Przemek2323 Tenże Dietmar Hamann uzurpował sobie także prawo do wypowiedzenia się w imieniu wielu osób i stwierdził,że wiele osób odetchnęło z ulgą gdy Lewy zmarnował stuprocentową sytuację. Hansi Flick też między wierszami komplementując Lewego wplótł nazwisko Hochlanda i sugestię, że on także może pobić ten rekord.
0
@arkasath Nazwę i styl zespolu kojarzę ale samej piosenki juz wcale.
0
@Bogan A kto powiedział że byłby tańszy? Chyba że chodzi ci o pensję to może tak. Ale po przypadkach Trincao czy Andre Gomesa to jakoś ciężko uwierzyć w kolejny portugalski talent
0
@Lionel_Messi10 Film spoko ale tylko do pewnego momentu. A sama finałowa scena to już straszna kaszana.
1
@dawinho80 Ich cyrk, ich małpy. Co nas to obchodzi?
0
@dawinho80 No ale to przecież tylko drużyna piłkarska a nie jakieś kółko patriotyczne. A jeśli jego obecność im rozwali kolektyw to pozostaje nam tylko przyklasnąć.
0
@Chakalaka Myślałem, że wklejasz wszystkie jego wypowiedzi, nieważne czy się z nimi zgadzasz.
1
@Chakalaka W takim razie ja tu tylko zacytuję słowa pewnego często cytowanego na La Rambli człowieka - "Nie akceptuję w żaden sposób tonacji drwiny albo ironii, kiedy mówimy o kanonizacji Jana Pawła II, bo czy jest się wierzącym, niewierzącym, świeckim, duchownym, to co do cudu, jaki nam się zdarzył tutaj w Polsce dzięki obecności Jana Pawła II ja nie mam żadnych wątpliwości. Sam je widziałem na własne oczy"
1
@Chakalaka Nie prowadzę rejestru ale to co napisałeś przewija się już od pewnego czasu i nie widzę tu nic nowego. Poza tym ostatnio pisałeś na temat JP II bodajże kilka dni temu. Kiedy spodziewać się kolejnej dyskusji na ten temat?
5
@Chakalaka Na forum La Rambli to już kolejna rozpoczęta dyskusja na ten temat Już się tu przebiłeś kilka razy z tymi faktami O ile nie wypłynęły jakieś nowe sprawy to jaki sens jest rozpoczynać kolejną gównoburzę w tym temacie?
0
@marcin000019 Ale że Grosika nie wzięli...
105
@Chakalaka Ty masz jakąś fobię na temat osoby Jana Pawła II? Żaden z użytkowników nie rozpoczyna częściej dyskusji na Jego temat niż ty. Nikt też nie wymienia tak ni z gruszki ni z pietruszki jego zasług więc nie rozumiem czemu ma służyć ta dyskusja? Parafrazując popularny dowcip "Ale to ty dzwonisz"
1
@Sulimo Odrodzone Królestwo - Elżbieta Cherezińska.
0
@Hanok A tymczasem Aguero znów kontuzjowany. Oby to nie był kolejny Vermaelen.
0
@Heheszek71 Dobrze wiedzieć aby przypadkiem takiego syfu dzieciom nie włączyć.
0
@MesQueUnClub96 A co to za pytanie w ogóle Oczywiście że Leicester. A czelsi niech się zwija z LM.
0
@Kidd Ale tak serio - wy jeszcze naprawdę oglądacie ten śmieszny festiwal? Na szybko wymieńcie jakieś piosenki jakie wam zapadły w pamięć i trzymały jakiś poziom. Ja przez kilka sekund to przypominam sobie tylko "To nie ja byłam Ewą" Edyty i nic więcej. A z zagranicznych to nawet żadnej nie znam.
0
@tomek8756 Cytując klasyka - "do homosi nic nie mam, ale tfu-gejów nie toleruję".
0
@Wilczeq No raczej, że pobicie rekordu. Tyle że ja akurat żonaty więc ta alternatywa raczej mnie nie interesuje.
0
@Bykunn Ktoś tu jest pedofobem?
0
@paweldunajecfcb Krzysztof Spadło - cykl Skazaniec
Jo Nesbo - Syn
1
Chciałbym teraz zobaczyć miny tych którzy wychwalali pod niebiosa pomysł segregowania ludzi na szczepionych i nieszczepionych oraz nadawanie przywilejów tym pierwszym - https://www.money.pl/gospodarka/blad-w-systemie-szczepien-polski-certyfikat-niewazny-6640916226931392a.html
2
@Geble Pewnie odzyskał część pieniędzy z tych, które mu to państwo pod przymusem odebrało. Kiepsko by to wyglądało gdyby ekspert i doradca od unikania zbędnego opodatkowania i optymalizacji podatkowej nie korzystał z takich okazji.
0
@Wilczeq Czy to była dobra decyzja to się dopiero okaże. Nie rozumiem czego tu można gratulować czy też za co krytykować.
1
@Arkon 1. Misja.
2. Pogorzelisko.
3. Zielona Mila.
Krótko i na temat - cała masa emocji gwarantowana podczas seansu.
0
@Przemek2323 Tenże Dietmar Hamann uzurpował sobie także prawo do wypowiedzenia się w imieniu wielu osób i stwierdził,że wiele osób odetchnęło z ulgą gdy Lewy zmarnował stuprocentową sytuację. Hansi Flick też między wierszami komplementując Lewego wplótł nazwisko Hochlanda i sugestię, że on także może pobić ten rekord.
0
@tomek8756 1.Breaking Bad/ Better Caul Saul
2. The Knick
3. Gra o tron
4. Dochodzenie
5. Czarnobyl
0
@chavez Ale nadal Milan ma wszystko w swoich nogach. A skoro aspirują do występów w LM to właśnie w takich meczach powinni sobie ten awans wywalczyć.
0
@chavez Ale co się stało bo przegapiłem chyba? Z tego co widzę nadal są na odpowiednim miejscu w tabeli i jeszcze mają mecz przed sobą.
0
@Chakalaka Reklama jaką wcześniej zrobili Mentzenowi nic ich widać nie nauczyła. Nadal zwiększają zasięgi. To się chwali.
0
@tomek8756 Ale tendencja jest wzrostowa.