0

@JacekM Chocby Mbappe

0

@JacekM A może zamiast licytować się nazwiskami, lepiej spojrzeć na kluby z których co rok odchodzą najlepsi zawodnicy i tam jakoś nie ma problemów z tym aby ich zastąpić? Borussia sprzedała Dembele i czy ktoś tam w ogóle zauważył jego brak? Dziś znowu mają zawodników których mogą sprzedać za setki milionów. Czy ktoś w Atletico płacze za Griezmannem? A w Liverpoolu za Coutinho? To zarządzanie Bartomeu doprowadziło do upadku ten klub, a nie odejście Neymara.

0

@monsterrize Nie przyczynił się do tego w żadnym stopniu. Barca miała kasę za którą mogła kupić sobie dowolnego gracza na rynku. Kupiła dwóch i były to dwa najgorsze transfery w jej najnowszej historii. Może jeszcze uznajmy, że pandemia to też jego wina.

1

@GeneralXavi Dokładnie W meczach LM nie grał ani Sterling, ani Aguero, ani Jesus, ani Torres W finale to będzie zupełnie inna drużyna.

0

@RomanHoffer Na tylnym kole hamulec ci blokuje i stąd ten dym. Sprawdz poziom płynu hamulcowego.

0

@DonAndrzejos A ja dla Siti bo tam jest przecież nasz Pep

2

@kuz I pomyśleć że gdyby Superliga weszła w życie to trzeba by było oglądać podobne maratony w każdym miesiącu Przecież to by było mega nudne

1

@Kgorecki2500 A co potem Zakaz noszenia futer? A jak ktoś kupi za granicą to nie będzie mógł przywieźć? Gdzie stanie granica dla tych absurdów?

0

@Kgorecki2500 A co ma dom handlowy futer z piątką dla zwierząt? Czyli już nie tylko hodowli ale i handlu mieliby zakazywać? Co jeszcze?

0

@monsterrize Możesz pisać jak chcesz Ja jestem zadowolony że w ten sposób zakończyła się ta historia

0

Najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia Oczywiście zaraz po informacji o naszej wygranej

0

@Barcaa12 Przecież to porównywalny poziom Obie to ligi farmerów A Ligue 1 jest lepsza bo bardziej wyrównana i nie ma tam takiej hegemonii jednego zespołu

0

@Barcaa12 A Lewy to nie gra w takiej lidze?

0

@Ghotti Za co ten banan?

1

@Mocher91 Bo to nie żadni kibice tylko jakieś trolle Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie nawet myślał w podobny sposób a co dopiero oznajmiał publicznie takie rzeczy

4

@AlwaysBlaugrana Uefa wygrała bitwę a jeśli uda się jej zapisać wysokie kary dla klubów które kiedyś będą chciały ją wydymać to tym samym wygra wojnę

0

@FCB_dimiC Dokładnie Pewnie jakoś potem zawieszą wykonanie kary albo ją zmniejszą ale konsekwencje muszą wyciągnąć.

0

@izabella Dlaczego uważacie, że zmarnował talent? Przecież to nieuzasadnione podejście

0

@martin3131 Muszą dla przykładu ukarać zbuntowanych aby wybić innym na przyszłość podobne pomysły

1

@Quavosk No to niech ustala Tylko po co w kółko o tym ględzić?

0

@michal26 Segregacja, uprzywilejowanie itd. w zupełności wystarczą Po co tu dodawać przymiotniki typu "hitlerowska"? Można pisać ze jest to bezpodstawne, bezprawne, nielegalne, absurdalne Tylko o to mi chodzi

0

@michal26 Nie przesadzaj z tymi porównaniami - apartheid czy hitlerowska segregacja to nieodpowiednie słowa. Wystarczy wspomnieć o bezprawnym uprzywilejowaniu. Zbyt mocne słowa odnoszą odmienny efekt.

0

@koksik2700 No owszem sporo rzeczy to może być prawda Ale jednak niekiedy mówią takie bzdury że przecież nie trzeba chodzić do szkoły aby takie rzeczy wiedzieć

1

@Gonzo349 Mogliby lepiej podebrać kogoś z takich klubów jak Borussia czy Roma. Zwróciłby się bardzo szybko

2

@konraden No jak nie ma szans, skoro takie szanse są. Więc nie można być pewnym tego że Real nie wygra ligi Ale po co w ogóle takie dywagacje - nie wiem - gdyby Barca była w środku tabeli i nie grała o nic to jeszcze bym może choć trochę rozumiał takie debilne wypowiedzi Ale podłożyć się podczas walki gdy ktoś ma na to szanse tylko po to aby jakiś inny klub nie wygrał? Przecież to jest jakiś idiotyzm

1

@EleanoR A nie macie wrażenia że te sceny mogą być reżyserowane aby podbić oglądalność? Niektóre gafy są tak porażające, że to nie może być prawda.

5

Uwaga - przemówił jeden z geniuszy
" - Od 8 maja obowiązującym standardem przy imprezach okolicznościowych jest, że razem może przebywać do 25 osób. ... - powiedział w programie "Newsroom WP" Wojciech Andrusiewicz, rzecznik Ministerstwa Zdrowia. - Szczepienie ma dość duże znaczenie, zaszczepieni dwiema dawkami lub jednodawkową szczepionką Janssen, czyli Johnson&Johnson, nie są wliczani do limitu 25 osób. Co do kontroli, myślę, że dla nikogo z zaszczepionych nie będzie problemem mieć przy sobie telefon, gdzie będzie QR kod potwierdzający zaszczepienie. Jeżeli tego nie mamy, zawsze możemy wydrukować zaświadczenie i w razie kontroli sanepidu czy policji możemy takie zaświadczenie przedstawić - dodał."
Czyli co panie Andrusiewicz - teraz oprócz policji i sanepidu ja mam się jeszcze spowiadać znajomym czy organizatorom imprezy czy się szczepiłem, kiedy i czym? Dobrowolną ponoć szczepionką? A jak mam AIDS to też mam o tym wszystkich wokół informować? Przecież chodzi o bezpieczeństwo

0

@konraden Będziemy pewni,że Real nie wygra ligi? Jak to wyliczyłeś? Podziel się tą wiedzą Ty z tego zdalnego nauczania czy z normalnego?

1

@Encore Oj tak A tekst dosłownie miażdży

2

@Barca1992 Źle, że głos lekarzy nie jest brany pod uwagę a minister zdrowia nie ma nawet nic wspólnego z medycyną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?