1

@patataj Wilk to jest porażka. Oprócz żałosnej formy tej wypowiedzi smutne jest to, że podobne bzdury zajmują dzisiaj uwagę ludzi.

0

0

@Striker No to właśnie nas o tym poinformowałeś. I po co to zrobiłeś?

1

@NaFazieHitman Spokojnie - najpierw muszą zrobić porządek z kryptowalutami które na razie są poza ich kontrolą. Ale w Polsce już na dniach wchodzą przepisy ograniczające anonimowość transakcji na rynku kryptowalut.

0

@Dundersztyc W grze o mistrza

1

@tomek8756 A co można o tym sądzić? Od tego są rodzice aby to oni decydowali o wychowaniu dziecka Wolnoć Tomku w swoim domku Problem polega na tym ,że może wkrótce nadejść taki czas kiedy ludzie z podobną wizją świata jak rodzice tego dziecka zaczną wtrącać się w wychowanie cudzych dzieci.

0

@barcelonaLM Ale WOT to ty szanuj....

0

@barcelonaLM Wy ludzie małej wiary. Barca jest nadal w grze. Co niektórzy już chyba o tym zapomnieli.

0

@Coutinho007 To jakiś Gibs stworzył tą zabudowę?

0

@BorzyKrzys No spoko opis ale jak użyłeś sformułowania oczy na zapałkach to raczej kłóci się z dalszą częścią, bo oczy na zapałkach to objaw zmęczenia czy znużenia. Czyli można wywnioskować że ten serial raczej ciężko ci oglądać i musisz się do tego zmuszać.

3

@Mizander U mnie to samo W ogóle nie czuję tego klimatu w tym roku.

0

@Kwasiak98 Nie chciałbym.

0

@ranger3120 Biblia.

1

@Kgorecki2500 Tyle że Korwin nigdy nie mówił, że Hitler nie wiedział o holocauście. Przynajmniej ja takiej wypowiedzi nie widziałem.

6

@tristan87 Ja wiem czy ego? Przecież właśnie przyznał tymi słowami że są frajerami roku skoro na własne życzenie przegrali ligę

1

@Xavyol Ale że jak piersią ją nakarmił? Odciął kawałek i ją usmażył czy na surowo zjadła?

1

@ptrx Obiektywnym odzwierciedleniem formy z całego sezonu jest wyłącznie tabela I nic więcej Cała reszta to subiektywne odczucia

0

@Encore No to tym bardziej to o nich źle świadczy. Innymi słowy napisał że są frajerami roku . Nie dziękujcie za tłumaczenie.

0

@Janas11224 A wiecie, że podobne rzeczy podczas wojny w Czeczenii były na porządku dziennym? Rosjanie sprzedawali Czeczeńcom uzbrojenie a potem oni ich z niej zabijali. Arkadij Babczenko o tym pisał.

0

@klemens100 Mi to bardziej przypomina dziecko Obcych.

0

@BlaseR9 No i po chłopie Nawet już mu zdjęcie w odpowiedniej kolorystyce zrobili....

1

@FC1899Barca To nie tylko nasza rasa ma to zakodowane. Czytałem o badaniach prowadzonych na zwierzętach które hodowano w cieplarnianych warunkach podsuwając im jedzenie do woli i zapewniając schronienie od drapieżników i zawsze w końcu pojawiały się anomalie u części osobników i zabijały one swoich towarzyszy lub zagryzały młode.

0

@Barca1992 TVP=PIS

0

@Quahoo Atalanta godnie ich zastępuje.

1

@John_Doe No i teraz już wiecie dlaczego fundusz odbudowy to najbardziej poroniony pomysł jaki można sobie wyobrazić.

1

@kuz Broń atomowa spełnia swoje zadanie tylko wtedy gdy jej nie używasz

1

@adambądkowski93 "Anestezjolog to taka osoba której nie chciałbyś skłamać gdy zapyta cię o twoją wagę"

2

@FanBarcy22 Pewnie chodzi o to, że brak jest odpowiednich przepisów na podstawie których policja mogłaby żądać takich zaświadczeń.

2

@Joe_Pesci Bo JKM kiedyś zauważył, że wystarczy wspomnieć o Hitlerze i skupia na sobie całą uwagę mediów Tyle że kiedyś Hitler w jego wypowiedzi był dodatkiem a teraz brakuje treści które mógłby przy pomocy tego nazwiska przekazać

0

@damian16161212 Od razu widać kto w tym syfie który tu się wylewa jest prawdziwym kibicem do końca VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?