0

@Chwytak To już taki typ człowieka, że jak przez drzwi go wyrzucisz, to ci przez okno na krzywy ryj się wepcha. Jedyne wyjście to ignorować takich ...

1

@wyjasniecie Lepiej nie - już Ukraińcy przyjęli takiego jednego Sławomira N. do pracy u siebie i tylko wstydu nam narobił.

0

@Majkel34 "raz szpiega zdekonspirował, małe piwko dla niedźwiedzia"

0

@MesQueUnClub22 I tylko wtedy gdy masz znajomych lub rodzinę w jedynej słusznej partii.

0

@Coutinho007 To dopiero początek okienka. Daj im kogoś sprzedać aby mogli zacząć zakupy. Na razie biorą tych za darmo dopóki jeszcze są dostępni.

1

@Chwytak Popiera A skoro tak to może zrobić sondę i niech ludzie się wypowiedzą czy na przykład chcą dzielić komunikację miejską z tymi z Rtvagd+.

0

@Coutinho007 Spokojnie. Paulinho też każdy skreślał. Skoro Koeman go chce to ja mu ufam i widocznie potrzebny mu taki profil zawodnika w jego układance.

0

@bari_94 Janusz wstawaj.

0

@adambądkowski93 Explorer służył najczęściej do ściągnięcia odpowiednich przeglądarek - jak teraz będziemy to robić? Oddajcie nam Explorera

3

Flick już oficjalnie obejmuje reprezentację niemiec. Mamy spokój z kolejną plotką.

9

Zapowiada się na mega wzmocnienie pod względem sportowym. Pytanie tylko za jaką kasę - jeśli będzie miał rozsądną pensję, to nic tylko zacierać ręce.

0

@Nano22 No i proszę - ani słowa o osobach które z powodu różnych przeciwwskazań NIE MOGĄ być zaszczepione. Warto też pamiętać, że dopóki szczepienia na koronawirusa nie zostaną zakwalifikowane jako szczepienia obowiązkowe, to jest to bezprawne na terenie UE.

0

@igor69 Każdy ma swoje dziwactwa. Dla mnie to jest niehigieniczne i obrzydliwe.

0

@FC1899Barca A wyrok sądu w jego sprawie to prawdziwe kuriozum.

0

@Quavosk Nie chciałbym go, bo wolę aby pobił rekord wszechczasów strzelonych goli w Bundeslidze.

0

@masq Tyle ich co sobie pomachają szabelką na pokaz A prawda jest taka że jak Putin tupnie nogą i sypnie pod stołem szmalem to raz dwa o tym zapomną.

0

@tobiasson92 Jeśli komuś stała się krzywda to zakwalifikowałbym to jako skutki szczepień.

0

@Quavosk A tfu. Pies przy stole? Ja bym nie mógł jeść w obecności jakiegoś futrzaka w tym samym pomieszczeniu.

0

@VbamboeB Tak Jest to sensowne kategoryzowanie A trans? No cóż Niech sikają gdzieś na zewnątrz

0

@Mathoue Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe. Jeszcze bym dodał że z przekory.

0

@VbamboeB Bo może kobietom byłoby niezręcznie przechodzić obok użytkowników pisuarów aby dostać się do kabiny.

0

@klemens100 No mówią, ale większość mówi tylko o formie a nie o treści wypowiedzi. Coś na zasadzie jak Korwin powie coś o Hitlerze to wszyscy się oburzają i też o nim mówią Tylko co z tego. Tu zamiast oburzenia jest raczej uśmiech politowania.

2

@Commando Do tego jeśli ktoś błyśnie na Euro czy na Copa America to agenci będą chcieli to wykorzystać do podbicia pensji czy ceny i prowizji.

1

@clyde Wówczas sprawa Komendy też była oczywista. Kto oprócz sądu który przecież wówczas wydał wyrok miałby decydować które to sprawy są oczywiste, a które nie?

0

@clyde Przeciw - istnieją alternatywne środki profilaktyczne. A tak poza tym to polecam duński film Polowanie z Madsem Mikkelsenem.

0

@ranger3120 Zaraz, zaraz - rząd organizuje loterię promocyjną aby ludzie korzystali z produktu jakiegoś globalnego koncernu? Czy to jest to co właśnie widzę?

0

@msmsms Aż mnie zaciekawiłeś - i natrafiłem na taką oto opinię na forum dotyczącym literatury "Wbrew pozorom, że ta książka może być kolejnym dogmatem, z którym miałabym się zmierzyć jest ona jednym wielkim zbiorem praktycznych eksperymentów, które uczą myślenia". Teraz z kolei jestem ciekaw jakież to eksperymenty mają uświadomić czytelnikom, że żyjemy na płaskiej ziemi.

0

@msmsms Kupujcie zanim tego nie usunęli.

0

@sawyer00 A tak twoim zdaniem to co powinna zrobić UE? Jaka reakcja twoim zdaniem byłaby właściwa?

1

@kubix05 A jeszcze pamiętam takie pismo jak Miliarder.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?