@Coutinho007 Spokojnie. Paulinho też każdy skreślał. Skoro Koeman go chce to ja mu ufam i widocznie potrzebny mu taki profil zawodnika w jego układance.
@Nano22 No i proszę - ani słowa o osobach które z powodu różnych przeciwwskazań NIE MOGĄ być zaszczepione. Warto też pamiętać, że dopóki szczepienia na koronawirusa nie zostaną zakwalifikowane jako szczepienia obowiązkowe, to jest to bezprawne na terenie UE.
@klemens100 No mówią, ale większość mówi tylko o formie a nie o treści wypowiedzi. Coś na zasadzie jak Korwin powie coś o Hitlerze to wszyscy się oburzają i też o nim mówią Tylko co z tego. Tu zamiast oburzenia jest raczej uśmiech politowania.
@clyde Wówczas sprawa Komendy też była oczywista. Kto oprócz sądu który przecież wówczas wydał wyrok miałby decydować które to sprawy są oczywiste, a które nie?
@ranger3120 Zaraz, zaraz - rząd organizuje loterię promocyjną aby ludzie korzystali z produktu jakiegoś globalnego koncernu? Czy to jest to co właśnie widzę?
@msmsms Aż mnie zaciekawiłeś - i natrafiłem na taką oto opinię na forum dotyczącym literatury "Wbrew pozorom, że ta książka może być kolejnym dogmatem, z którym miałabym się zmierzyć jest ona jednym wielkim zbiorem praktycznych eksperymentów, które uczą myślenia". Teraz z kolei jestem ciekaw jakież to eksperymenty mają uświadomić czytelnikom, że żyjemy na płaskiej ziemi.
0
@Chwytak To już taki typ człowieka, że jak przez drzwi go wyrzucisz, to ci przez okno na krzywy ryj się wepcha. Jedyne wyjście to ignorować takich ...
1
@wyjasniecie Lepiej nie - już Ukraińcy przyjęli takiego jednego Sławomira N. do pracy u siebie i tylko wstydu nam narobił.
0
@Majkel34 "raz szpiega zdekonspirował, małe piwko dla niedźwiedzia"
0
@MesQueUnClub22 I tylko wtedy gdy masz znajomych lub rodzinę w jedynej słusznej partii.
0
@Coutinho007 To dopiero początek okienka. Daj im kogoś sprzedać aby mogli zacząć zakupy. Na razie biorą tych za darmo dopóki jeszcze są dostępni.
1
@Chwytak Popiera A skoro tak to może zrobić sondę i niech ludzie się wypowiedzą czy na przykład chcą dzielić komunikację miejską z tymi z Rtvagd+.
0
@Coutinho007 Spokojnie. Paulinho też każdy skreślał. Skoro Koeman go chce to ja mu ufam i widocznie potrzebny mu taki profil zawodnika w jego układance.
0
@bari_94 Janusz wstawaj.
0
@adambądkowski93 Explorer służył najczęściej do ściągnięcia odpowiednich przeglądarek - jak teraz będziemy to robić? Oddajcie nam Explorera
3
Flick już oficjalnie obejmuje reprezentację niemiec. Mamy spokój z kolejną plotką.
9
Zapowiada się na mega wzmocnienie pod względem sportowym. Pytanie tylko za jaką kasę - jeśli będzie miał rozsądną pensję, to nic tylko zacierać ręce.
0
@Nano22 No i proszę - ani słowa o osobach które z powodu różnych przeciwwskazań NIE MOGĄ być zaszczepione. Warto też pamiętać, że dopóki szczepienia na koronawirusa nie zostaną zakwalifikowane jako szczepienia obowiązkowe, to jest to bezprawne na terenie UE.
0
@igor69 Każdy ma swoje dziwactwa. Dla mnie to jest niehigieniczne i obrzydliwe.
0
@FC1899Barca A wyrok sądu w jego sprawie to prawdziwe kuriozum.
0
@Quavosk Nie chciałbym go, bo wolę aby pobił rekord wszechczasów strzelonych goli w Bundeslidze.
0
@masq Tyle ich co sobie pomachają szabelką na pokaz A prawda jest taka że jak Putin tupnie nogą i sypnie pod stołem szmalem to raz dwa o tym zapomną.
0
@tobiasson92 Jeśli komuś stała się krzywda to zakwalifikowałbym to jako skutki szczepień.
0
@Quavosk A tfu. Pies przy stole? Ja bym nie mógł jeść w obecności jakiegoś futrzaka w tym samym pomieszczeniu.
0
@VbamboeB Tak Jest to sensowne kategoryzowanie A trans? No cóż Niech sikają gdzieś na zewnątrz
0
@Mathoue Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe. Jeszcze bym dodał że z przekory.
0
@VbamboeB Bo może kobietom byłoby niezręcznie przechodzić obok użytkowników pisuarów aby dostać się do kabiny.
0
@klemens100 No mówią, ale większość mówi tylko o formie a nie o treści wypowiedzi. Coś na zasadzie jak Korwin powie coś o Hitlerze to wszyscy się oburzają i też o nim mówią Tylko co z tego. Tu zamiast oburzenia jest raczej uśmiech politowania.
2
@Commando Do tego jeśli ktoś błyśnie na Euro czy na Copa America to agenci będą chcieli to wykorzystać do podbicia pensji czy ceny i prowizji.
1
@clyde Wówczas sprawa Komendy też była oczywista. Kto oprócz sądu który przecież wówczas wydał wyrok miałby decydować które to sprawy są oczywiste, a które nie?
0
@clyde Przeciw - istnieją alternatywne środki profilaktyczne. A tak poza tym to polecam duński film Polowanie z Madsem Mikkelsenem.
0
@ranger3120 Zaraz, zaraz - rząd organizuje loterię promocyjną aby ludzie korzystali z produktu jakiegoś globalnego koncernu? Czy to jest to co właśnie widzę?
0
@msmsms Aż mnie zaciekawiłeś - i natrafiłem na taką oto opinię na forum dotyczącym literatury "Wbrew pozorom, że ta książka może być kolejnym dogmatem, z którym miałabym się zmierzyć jest ona jednym wielkim zbiorem praktycznych eksperymentów, które uczą myślenia". Teraz z kolei jestem ciekaw jakież to eksperymenty mają uświadomić czytelnikom, że żyjemy na płaskiej ziemi.
0
@msmsms Kupujcie zanim tego nie usunęli.
0
@sawyer00 A tak twoim zdaniem to co powinna zrobić UE? Jaka reakcja twoim zdaniem byłaby właściwa?
1
@kubix05 A jeszcze pamiętam takie pismo jak Miliarder.