0

@Wiktoria13 Mi też wychodzi 24

0

@Persyfl Cóż W takim razie pozostaje jedynie liczyć na to że ludzie się w końcu opamiętają

1

@tomek8756 "Zdarza się"

0

@arraco Nawet nie wchodzę I tak od dawna wiadomo, że jedyna racjonalna segregacja śmieci to na te spalane za dnia i te spalane nocą.

0

@tomek8756 Chyba nie była z tym tatą w najlepszych stosunkach, skoro w dniu pogrzebu jej głowę zaprzątają takie myśli i czynności.

1

@ricardo0705 Zapytaj łepkowskiej - ona ponoć zna miejsca w których rozdają smartfony za darmo.

1

@Yosemite Batigol oczywiście

2

@Geble Sam przyznajesz że za nie płacimy więc nie są darmowe. Różnica jest tylko taka że nie płacimy za nie bezpośrednio , tylko przez pośrednika. Irytuje mnie to, że stosując taką retorykę robią z ludzi idiotów i potem taka łepkowska wykorzystując to zidocenie ludzi gada jeszcze w wywiadach, że sieci komórkowe rozdają smartfony za darmo. I znajdzie się sporo debili którzy jej w to wierzą A to pokłosie takiej właśnie retoryki jak wspomnianego powyżej wiceministra, która powinna być tępiona na każdym kroku.

2

@mkord Skoro rozumiesz,że za nie płacimy to powinieneś rozumieć też, że wmawianie ludziom, że szczepionki są bezpłatne to zwykła demagogia.

3

"Nie ma na chwilę obecną żadnych planów, by szczepionki przeciw COVID-19 były płatne, raczej planujemy przedłużyć dobrowolność i bezpłatność szczepień" - powiedział w poniedziałek rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz.
Czyli ten facet usiłuje nam wmówić, że te szczepionki spadły z kosmosu, czy że znalazł się jakiś życzliwy sponsor który je sprezentował Polakom?

6

@Barca1992 Spokojnie. Lewica jeszcze na pewno spadnie w tych sondażach po ostatnich wyczynach.

3

@DonMatteo901 No dokładnie Dlaczego jak ktoś ułoży chodnik nie może sobie pobierać opłaty za każde przejście pieszego po tymże chodniku?

0

@DaPidejpi Skoro się o tym dowiedziałeś to w jakichś mediach o tym jednak mówili

0

Hej - przed chwilą widziałem post w gorących dyskusjach dotyczący doliczenia liczby 20 minut, ale nie było tam żadnych odpowiedzi. A teraz ten post zniknął Strona się buguje czy o co chodzi?

1

@RobiS Nie wiem czy sugerowanie się opinią labamby ma jakiś sens aby dokonać takiego wyboru

1

@Comentateiro Zasada Bić mistrza i tyle

0

@BorzyKrzys Bardzo ładnie go skosił. 10 punktów za styl.

0

@MarioVeB! Chodzi mi o to że ludzie będą sobie kupować takie zaświadczenia. Jeśli te pomysły wejdą w życie to rynek z takimi papierami szybko się rozwinie.

0

@MarioVeB! W takim razie trzeba by było poszukać gdzieś niedrogo aby się w takie zawczasu zaopatrzyć.

0

@MarioVeB! Wyborcy czego? Jakiej znowu konfy? Co to jest?

0

@MarioVeB! Co to znaczy wyznawcy konfy?

0

@bari_94 No raczej nie.

1

@mkord Mogli napisać Danzig.

1

@PanteraCule Dzięki za konkretną informację.

1

@koksik2700 Oprócz tego narządu kury połykają kamienie które potem dzięki skurczom żołądka także pomagają ścierać ziarno.

4

Podobno za wspominanie o zbanowanych uzytkownikach także grozi ban. Gdzie można znaleźć listę takich użytkowników aby wiedzieć o kim nie wspominać?

1

@barcelonaLM Czas na Marine LePen Tylko jej ugrupowanie może naprawić sytuację

0

@JacekM Chocby Mbappe

0

@JacekM A może zamiast licytować się nazwiskami, lepiej spojrzeć na kluby z których co rok odchodzą najlepsi zawodnicy i tam jakoś nie ma problemów z tym aby ich zastąpić? Borussia sprzedała Dembele i czy ktoś tam w ogóle zauważył jego brak? Dziś znowu mają zawodników których mogą sprzedać za setki milionów. Czy ktoś w Atletico płacze za Griezmannem? A w Liverpoolu za Coutinho? To zarządzanie Bartomeu doprowadziło do upadku ten klub, a nie odejście Neymara.

0

@monsterrize Nie przyczynił się do tego w żadnym stopniu. Barca miała kasę za którą mogła kupić sobie dowolnego gracza na rynku. Kupiła dwóch i były to dwa najgorsze transfery w jej najnowszej historii. Może jeszcze uznajmy, że pandemia to też jego wina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?