@Hiacynk Ja tam liczę na francuski finał Ale by była beka z tych wszystkich którzy uznają Bayern za najlepszą drużynę a Herr Flicka za cudotwórcę A w finale oczywiście zwycięża Lyon To byłoby coś pięknego Jest to jedyna rzecz dla której warto w tym sezonie oglądać jeszcze LM
@Ratamahatta Daj spokój z tym Boatengiem Kosztowało to chyba około miliona i był sprowadzany tylko i wyłącznie jako zmiennik Na pewno od jego transferu klub się nie zawalił
@FioletoweOczy Od kontraktów to raczej miał agenta Dostał ofertę, przemyślał, wyraził zgodę, agent dogadywał szczegóły a on zajął się drużyną Dobra widzę że ta dyskusja nie ma większego sensu Ja nie widzę nic zdrożnego w jego zachowaniu Tobie się ono nie podoba I tyle
@FioletoweOczy Zero porównania - przed nim był turniej na jaki być może jedzie się raz w życiu Poza tym było to ukoronowanie dwóch lat pracy jaką włożył w awans Nikt mi nie wmówi że w takich okolicznościach ktokolwiek olałby turniej i błądziłby myślami o przyszłości w Realu
Nie wiem jak wy ale ja i tak nadchodzący sezon uważam za stracony i bardziej niż na trofea liczę na to że młodzi zawodnicy zostaną ograni Nadchodzą wybory a dopiero potem czas na tworzenie zupełnie nowego projektu Jak Koeman coś osiągnie to spoko a jak nie to tragedii też nie będzie Byleby wprowadził młodych zawodników do zespołu
@FioletoweOczy Raczej chybiony przykład Lopetegui wcale nie zostawił repry To Real walnął samobója bo za wcześnie ogłosił jego zatrudnienie zamiast pozwolić mu w spokoju rozegrać mistrzostwa
@RadekACCA Myślę że czas już skończyć z tym że decyzje o sprowadzaniu i przydatności zawodników podejmuje jakakolwiek inna osoba niż trener zespołu (ktokolwiek by nim nie był)
@messiandiniesta Tyle że miało to jakiś sens wówczas gdy do zespołu wchodzili wychowankowie Teraz sprowadzamy piłkarzy za miliony i blokujemy młodym miejsce w składzie I tak dziwne ze taki Fati czy Puig się jakoś przebili W kontekście przebudowy jaka nas czeka okaże się że wychowanków pozostanie garstka a reszta zawodników i tak będzie sprowadzona z różnych klubów Co wówczas zmieni że trener będzie z tym DNA czy bez tego DNA?
@messiandiniesta To po prostu skończmy zatrudniać trenerskich przeciętniaków I po co to bredzenie o jakimś nieistniejącym mitycznym DNA Nadal nie wytłumaczyłeś co to właściwie jest jeśli chodzi o Barcelonę
@PiketaBigSam Ja bym nigdy nie zapomniał bo po prostu nie trawię ludzi którzy z gęby d-pę robią Co nie znaczy że nie przyzwyczaiłbym się do tego szkoleniowca Ale jednak te słowa każdy kibic Barcy gdzieś tam z tyłu głowy by pamietał do końca życia
@AV0CAD0 Sądzę że najbardziej bulwersujące w tych podwyżkach nie jest wcale podniesienie pensji premiera czy prezydenta - to jakoś by ludzie znieśli Jednak podniesienie pensji 460 posłom zabolało najbardziej Tym bardziej że są nawet tacy posłowie którzy przez całą swoja kadencję nie robią absolutnie nic - zero wystąpień, zero interpelacji, zero inicjatywy I niby po cholerę ich aż tylu skoro potem taka opozycja nie potrafi nawet wszystkich swoich posłów zwołać do Sejmu gdy jest możliwość aby zablokować jakąś ustawę PIS-owi? Gdyby było ich mniej - np 100 to mogliby łatwiej ich przypilnować
@bartekvisca Całkiem niedawno Niemcy wypłacili reparacje bodajże Namibii za bardziej zamierzchłe czasy niż II wojna światowa więc co upływ czasu ma do rzeczy? Gdyby Polska nie była pod butem sowieckiego zaborcy to ta sprawa już dawno zostałaby uregulowana Z punktu moralnego jak najbardziej reparacje się należą , z punktu prawnego sprawa jest zagmatwana poprzez mieszanie się w te układy ZSRR
@tbas Nie jestem lewakiem, rozumiem że jak lewica dojdzie do władzy będę musiał myśleć jak lewak? Tęczowa flaga trafi do dowodów osobistych i na każdy dom?
Nie powinni najpierw zacząć od zmiany trenera aby zapoznać się z jego wizją zespołu? Czy znowu zamierzają nasprowadzać zawodników którzy nie pasują do koncepcji trenera i nie maja gdzie grać? No chyba że Setien zostaje - ale jesli tak to chyba on sam powinien ustalić jak to ma wygladać
@DonMatteo901 Oczywiście że ich nie przyjmą Należne im podwyżki wrzucą do wspólnego koryta przed Sejmem aby poobserwować sobie z boku przepychanki pozostałych posłów do owego koryta Mam nadzieję że urządzą taki happening i ciekaw jestem jak podsumowała by go pani Gozdyra?
Uważajcie sobie co chcecie ale porażki z Romą i Liverpoolem bolały bardziej bo tam już był awans w kieszeni Wczoraj zostaliśmy zmiażdżeni przez lepszą drużynę która zdominowała mecz od samego początku Teraz czas na totalną przebudowę Jedyne co cieszy że jest na kim się oprzeć bo jednak są młodzi gracze którzy dają jakąś tam nadzieję na lepsze czasy
@Persyfl Jak poczytasz sobie zdania które pisałem wcześniej to słowa "gdyby" nie zawsze da się tam użyć aby były poprawne stylistycznie Jeśli sam nie znasz tych akt to byłoby wskazane abyś również stosował te formułki "gdyby" czy "jeśli"- możesz sobie dowolnie wybrać Ewentualnie pisz o faktach które znasz - czyli że sąd nie ujawnił uzasadnienia a prokuratura nie wskazała przesłanek zamiast szafować zwrotami o bezprawnym działaniu i braku przesłanek To że ich nie znasz to nie znaczy że one nie istnieją
@Persyfl Z doniesień medialnych wynika że zaatakował człowieka więc jak najbardziej ten kaliber Domyślam się ze prokurator właśnie troską o zdrowie pokrzywdzonego umotywował wniosek o zastosowanie aresztu
@Persyfl Dokładnie o tym piszę - jeśli prokurator wnioskował o areszt z tego względu że dana osoba może popełnić jeszcze raz ten sam czyn czyli zaatakować bezbronnego człowieka to jak najbardziej jest to środek zapobiegawczy który według prawa można zastosować Nie znam co prawda akt sprawy ale jest to zdaje się jedyne wytłumaczenie tej decyzji
@Persyfl W tych zeznaniach to stawiałbym raczej na ryzyko popełnienia podobnych czynów w przyszłości a to jest już odpowiednia przesłanka do zastosowania aresztu Ale to tylko taka moja teoria że w tym kierunku poszła prokuratura aby przekonać sąd do zastosowania aresztu Jeśli tak było to nie ma tu nic bezprawnego o czym pisałeś wcześniej Czy było to zasadne to już inna sprawa
@Persyfl Areszt wydobywczy stosują wówczas gdy chcą kogoś złamać bo brakuje im dowodów i liczą na przyznanie się do winy W tej sprawie nie ma to raczej sensu by stosować areszt wydobywczy bo sprawa wygląda na dość oczywistą Nie znam powodów jakie skłoniły sąd aby zastosować areszt ale w mediach pojawiła się informacja że ta osoba była objęta dozorem i nie był to jej pierwszy wybryk przeciwko prawu To czy dana przesłanka została spełniona zależy chyba od interpretacji sądu i to sąd ocenia w świetle danych okoliczności i dowodów czy powinien zastosować areszt Być może prokuratura odpowiednio użyła zeznań podejrzanego aby skutecznie przekonać sąd do zastosowania aresztu Szczerze mówiąc mi to wisi Znam bardziej bulwersujące sprawy które wzbudzają moje emocje i współczucie pokrzywdzonym przez polski wymiar sprawiedliwości
1
@FC1899Barca Niezłe Mam tylko nadzieję że wszyscy piłkarze Barcy to obejrzą
1
Uwaga Czytacie na własną odpowiedzialność Przypominam tylko że nie macie co sprawdzać kalendarza Dziś nie jest 1 kwietnia Już to sprawdziłem po przeczytaniu
https://finanse.wp.pl/koniec-z-sosem-cyganskim-powodem-antyrasistowskie-protesty-6544152716167808a
0
@Hiacynk Ja tam liczę na francuski finał Ale by była beka z tych wszystkich którzy uznają Bayern za najlepszą drużynę a Herr Flicka za cudotwórcę A w finale oczywiście zwycięża Lyon To byłoby coś pięknego Jest to jedyna rzecz dla której warto w tym sezonie oglądać jeszcze LM
3
@Zoker Wymień najważniejsze filary piłkarskiego klubu Barcelona (należy pominąć Messiego)
1
@Ratamahatta Daj spokój z tym Boatengiem Kosztowało to chyba około miliona i był sprowadzany tylko i wyłącznie jako zmiennik Na pewno od jego transferu klub się nie zawalił
0
@FioletoweOczy Od kontraktów to raczej miał agenta Dostał ofertę, przemyślał, wyraził zgodę, agent dogadywał szczegóły a on zajął się drużyną Dobra widzę że ta dyskusja nie ma większego sensu Ja nie widzę nic zdrożnego w jego zachowaniu Tobie się ono nie podoba I tyle
1
@Kaktus3 Chryste Następny z tym nieistniejącym mitycznym DNA Dajcie już z tym spokój
0
@FioletoweOczy Zero porównania - przed nim był turniej na jaki być może jedzie się raz w życiu Poza tym było to ukoronowanie dwóch lat pracy jaką włożył w awans Nikt mi nie wmówi że w takich okolicznościach ktokolwiek olałby turniej i błądziłby myślami o przyszłości w Realu
7
Nie wiem jak wy ale ja i tak nadchodzący sezon uważam za stracony i bardziej niż na trofea liczę na to że młodzi zawodnicy zostaną ograni Nadchodzą wybory a dopiero potem czas na tworzenie zupełnie nowego projektu Jak Koeman coś osiągnie to spoko a jak nie to tragedii też nie będzie Byleby wprowadził młodych zawodników do zespołu
0
@FioletoweOczy Raczej chybiony przykład Lopetegui wcale nie zostawił repry To Real walnął samobója bo za wcześnie ogłosił jego zatrudnienie zamiast pozwolić mu w spokoju rozegrać mistrzostwa
1
@PatrychoO Nie da rady Kilka lat temu ukrócili ten proceder że lotniska czy kluby narciarskie poza sezonem brały dopłaty
1
@RadekACCA Myślę że czas już skończyć z tym że decyzje o sprowadzaniu i przydatności zawodników podejmuje jakakolwiek inna osoba niż trener zespołu (ktokolwiek by nim nie był)
0
@messiandiniesta Tyle że miało to jakiś sens wówczas gdy do zespołu wchodzili wychowankowie Teraz sprowadzamy piłkarzy za miliony i blokujemy młodym miejsce w składzie I tak dziwne ze taki Fati czy Puig się jakoś przebili W kontekście przebudowy jaka nas czeka okaże się że wychowanków pozostanie garstka a reszta zawodników i tak będzie sprowadzona z różnych klubów Co wówczas zmieni że trener będzie z tym DNA czy bez tego DNA?
0
@messiandiniesta To po prostu skończmy zatrudniać trenerskich przeciętniaków I po co to bredzenie o jakimś nieistniejącym mitycznym DNA Nadal nie wytłumaczyłeś co to właściwie jest jeśli chodzi o Barcelonę
0
@PiketaBigSam Ja bym nigdy nie zapomniał bo po prostu nie trawię ludzi którzy z gęby d-pę robią Co nie znaczy że nie przyzwyczaiłbym się do tego szkoleniowca Ale jednak te słowa każdy kibic Barcy gdzieś tam z tyłu głowy by pamietał do końca życia
0
@messiandiniesta Co to jest to słynne DNA? I co to daje?
0
@AV0CAD0 Sądzę że najbardziej bulwersujące w tych podwyżkach nie jest wcale podniesienie pensji premiera czy prezydenta - to jakoś by ludzie znieśli Jednak podniesienie pensji 460 posłom zabolało najbardziej Tym bardziej że są nawet tacy posłowie którzy przez całą swoja kadencję nie robią absolutnie nic - zero wystąpień, zero interpelacji, zero inicjatywy I niby po cholerę ich aż tylu skoro potem taka opozycja nie potrafi nawet wszystkich swoich posłów zwołać do Sejmu gdy jest możliwość aby zablokować jakąś ustawę PIS-owi? Gdyby było ich mniej - np 100 to mogliby łatwiej ich przypilnować
1
@mateusz19191010 Skończyłem czytać twój komentarz na słowie "Pochettino"
5
@bartekvisca Całkiem niedawno Niemcy wypłacili reparacje bodajże Namibii za bardziej zamierzchłe czasy niż II wojna światowa więc co upływ czasu ma do rzeczy? Gdyby Polska nie była pod butem sowieckiego zaborcy to ta sprawa już dawno zostałaby uregulowana Z punktu moralnego jak najbardziej reparacje się należą , z punktu prawnego sprawa jest zagmatwana poprzez mieszanie się w te układy ZSRR
12
@tbas Nie jestem lewakiem, rozumiem że jak lewica dojdzie do władzy będę musiał myśleć jak lewak? Tęczowa flaga trafi do dowodów osobistych i na każdy dom?
0
Nie powinni najpierw zacząć od zmiany trenera aby zapoznać się z jego wizją zespołu? Czy znowu zamierzają nasprowadzać zawodników którzy nie pasują do koncepcji trenera i nie maja gdzie grać? No chyba że Setien zostaje - ale jesli tak to chyba on sam powinien ustalić jak to ma wygladać
0
@DonMatteo901 Oczywiście że ich nie przyjmą Należne im podwyżki wrzucą do wspólnego koryta przed Sejmem aby poobserwować sobie z boku przepychanki pozostałych posłów do owego koryta Mam nadzieję że urządzą taki happening i ciekaw jestem jak podsumowała by go pani Gozdyra?
11
Uważajcie sobie co chcecie ale porażki z Romą i Liverpoolem bolały bardziej bo tam już był awans w kieszeni Wczoraj zostaliśmy zmiażdżeni przez lepszą drużynę która zdominowała mecz od samego początku Teraz czas na totalną przebudowę Jedyne co cieszy że jest na kim się oprzeć bo jednak są młodzi gracze którzy dają jakąś tam nadzieję na lepsze czasy
0
@Persyfl Jak poczytasz sobie zdania które pisałem wcześniej to słowa "gdyby" nie zawsze da się tam użyć aby były poprawne stylistycznie Jeśli sam nie znasz tych akt to byłoby wskazane abyś również stosował te formułki "gdyby" czy "jeśli"- możesz sobie dowolnie wybrać Ewentualnie pisz o faktach które znasz - czyli że sąd nie ujawnił uzasadnienia a prokuratura nie wskazała przesłanek zamiast szafować zwrotami o bezprawnym działaniu i braku przesłanek To że ich nie znasz to nie znaczy że one nie istnieją
0
@Persyfl Tyle że ja w każdym zdaniu stosowałem formułkę "jeśli" Ty piszesz że nie było żadnych przesłanek tak jakbyś znał te akta i mówisz o bezprawiu
0
@Persyfl Tak doskonale znasz akta sprawy i zeznanie podejrzanego że wiesz czy istniały takie przesłanki czy ich nie było?
0
@Persyfl Z doniesień medialnych wynika że zaatakował człowieka więc jak najbardziej ten kaliber Domyślam się ze prokurator właśnie troską o zdrowie pokrzywdzonego umotywował wniosek o zastosowanie aresztu
0
@Persyfl Dokładnie o tym piszę - jeśli prokurator wnioskował o areszt z tego względu że dana osoba może popełnić jeszcze raz ten sam czyn czyli zaatakować bezbronnego człowieka to jak najbardziej jest to środek zapobiegawczy który według prawa można zastosować Nie znam co prawda akt sprawy ale jest to zdaje się jedyne wytłumaczenie tej decyzji
0
@Persyfl W tych zeznaniach to stawiałbym raczej na ryzyko popełnienia podobnych czynów w przyszłości a to jest już odpowiednia przesłanka do zastosowania aresztu Ale to tylko taka moja teoria że w tym kierunku poszła prokuratura aby przekonać sąd do zastosowania aresztu Jeśli tak było to nie ma tu nic bezprawnego o czym pisałeś wcześniej Czy było to zasadne to już inna sprawa
0
@Persyfl Areszt wydobywczy stosują wówczas gdy chcą kogoś złamać bo brakuje im dowodów i liczą na przyznanie się do winy W tej sprawie nie ma to raczej sensu by stosować areszt wydobywczy bo sprawa wygląda na dość oczywistą Nie znam powodów jakie skłoniły sąd aby zastosować areszt ale w mediach pojawiła się informacja że ta osoba była objęta dozorem i nie był to jej pierwszy wybryk przeciwko prawu To czy dana przesłanka została spełniona zależy chyba od interpretacji sądu i to sąd ocenia w świetle danych okoliczności i dowodów czy powinien zastosować areszt Być może prokuratura odpowiednio użyła zeznań podejrzanego aby skutecznie przekonać sąd do zastosowania aresztu Szczerze mówiąc mi to wisi Znam bardziej bulwersujące sprawy które wzbudzają moje emocje i współczucie pokrzywdzonym przez polski wymiar sprawiedliwości