0

@Jakchcesz Typowy konflikt interesów Co w tym dziwnego?

0

@Mr.Monteg Drugi tydzień od rozstania? Przecież to zupełnie jak wczoraj Pogadajmy za rok, dwa

0

@Magicc89PL Otóż to Teraz najważniejsze to wycisnąć jak najwięcej z odejścia Messiego czyli jakichś ciekawych i potrzebnych zawodników w zamian I najlepiej aby nie było gotówki w tym transferze bo skończy się tak jak z odejściem Neymara gdy każdy klub do którego poszła Barca szukać zawodników wołał ceny z kosmosu wiedząc że kupiec ma pieniądz i że musi kogoś kupić

1

@emaNeq A ja jestem bardzo ciekaw jak sobie poradzi w innej lidze To już jest ostatni moment aby się sprawdził w innej lidze A w Barcy jego czas już dobiegł końca Czas na to aby pójść do przodu i zmienić styl gry bo ostatnie sezony pokazały że układanie całego zespołu pod Messiego nie przyniosło sukcesu Jedyne czego życzę Messiemu i klubowi to aby rozstali się w cywilizowany sposób bo dwie strony na to zasługują Liczę że Manchester City dogada się z Barcą tak aby wszyscy byli zadowoleni

0

@KhazFCB Skoro to ma być równy deal to tylko taki wchodzi w rachubę Messi to marka która wyniesie MC na poziom nieosiągalny dla nich choćby mieli tam 5 de Bruynów Nie mówię tu o poziomie sportowym tylko raczej marketingowym

0

@sedziaoxford A ja mam cichą nadzieję że jednak KDB będzie częścią wymiany

2

@Oskar28 W żadnym wypadku nie powinniśmy iść tą drogą Po pierwsze nie da się zastąpić Messiego Po drugie ostatnie lata chyba wystarczająco pokazały że trzeba coś zmienić w stylu gry Barcelony aby pójść do przodu Nie można znowu szukać piłkarza który zajmie miejsce Messiego tylko zmienić grę całego zespołu

3

@sokot Nowy Eto'o (pod względem wyglądu) - ale cena jest zaporowa a budżet w opłakanym stanie Choć z drugiej strony jeśli myślą poważnie o Lautaro to wolałbym aby jednak dopłacili za takiego Mane

0

Niech dają KDB a resztę dopłacą i wszyscy będą zadowoleni

0

@LionelM95 Nie czepiaj się go - chłopak to z głowy pisał a nie jak ty z internetu Tyle razy mówił z głowy i się nie mylił a raz się pomylił i już się go czepiasz

1

@y13 Prawnicy i agent Messiego doskonale o tym wiedzą - pytanie w co on gra - czy chce wymusić swoje odejście czy też chce wykopać Bartomeu

5

@Szpenser Trzymam kciuki abyś miał rację

0

@klopx Jedno jest pewne - jak teraz odejdzie zarząd to będzie jeden wielki burdel I to w kluczowym momencie jeśli chodzi o najbliższy sezon Jeśli odejdzie Messi to zarząd będzie musiał to jakoś pomału ogarnąć - przynajmniej na tyle aby ten sezon jakoś dograć i żeby nie było kompromitacji A po wyborach rozpocznie się budowanie całkiem nowego projektu Nie wiem jak wy ale jedyne na co liczę w nadchodzącym sezonie to że Koeman ogra młodych zawodników i przygotuje jakieś podstawy pod nowy projekt

2

@mistermajkel Jedno jest pewne Skoro ta firma ma tak długą historię to przetrwa niejedną taką rozkapryszoną dziewczynę

0

@bari_94 Naprawdę uważasz ze Messi nadaje się do tej ligi farmerów? Taki upadek byłby dla niego żałosny Nie sądzę aby Messi miał na tyle mało ambicji aby zdecydował się rozgrywać zaledwie kilka lub kilkanaście meczy na najwyższym poziomie Przynajmniej nie na tym etapie kariery

0

@Woland10 A ja liczę na to że KDB trafi do nas

0

@BarcaKings965212 No Neymar doskonale pokazał w finale LM jak na niego można liczyć

1

@miguel8 Myślę że Tomasz Ćwiakała doskonale to wyjaśnił - to wygląda jak zaplanowana akcja - najpierw Puyol który dla socios jest legendą wypowiada się w tym tonie a Vidal mówi o walce gdy cię osaczają

1

Wcale mu się nie dziwię - ten Koeman dzwonił do wszystkich innych a jego widać pominął Ten telefon do Coutinho przeważył szalę

0

@pluszek Pewnie Pikaczu

0

@Kurkmen Oj chyba jednak Ronaldo Nazario de Lima go przebija Przynajmniej media pisały o większej patologii z jego udziałem

0

@IronSanHybrid Niech dzwonią do Putina - on już ma rozpisane gotowe scenariusze niezależnie od rozwoju wypadków

0

@Striker Tyle że zwycięzcą takiej gry na przeczekanie może być tylko jeden klub Nie wierzę że nie znajdzie się żaden chętny aby przebić pozostałych i zapłacić choćby symboliczną opłatę za gracza który wciąż może jeszcze sporo dać drużynie zwłaszcza w takiej lidze włoskiej czy francuskiej ale nawet i w angielskiej

0

@Ghotti A dla mnie debilizmem jest grzywna wyrażana kwotowo Jedyna słuszna i sprawiedliwa kara to grzywna wyrażana procentowo w zależności od zarobków Jednego boli tysiąc złotych gdy zarabia najniższą krajową a drugi uważa to za drobniaki niegodne większej uwagi Czy dla obu tych osób grzywna tysiąca złotych będzie jednakowo dotkliwa?

0

@sonek Wyrzucili Slovan z rozgrywek z powodu wykrycia koronawirusa w drużynie Potem pozwolili im wysłać na mecz rezerwy ale tam również stwierdzono jeden przypadek zachorowania wiec UEFA przyznała walkower ich rywalom Po powrocie do kraju Slovan ponownie przebadał graczy rezerw i wszystkie testy wyszły negatywne

1

Afera ze Slovan Bratyslava Wygląda na to że tegoroczne rozgrywki europejskich pucharów będą po prostu zwykłą farsą A najśmieszniejsze jest to że to chyba pierwszy tak głośny przypadek gdy podważa się wiarygodność testów na covid

2

@rado_Barca Dla mnie Sergi to taki Adriano Niby niewidoczny, zbędny, niepotrzebny ale w razie kłopotów zawsze można po niego sięgnąć I co najważniejsze nie narzeka na taką rolę

0

@monsterrize Co do Depaya to może się okazać że to typ gracza dobry tylko na ligi ogórkowe Trochę martwi jego nieudany pobyt w MU ale i tak chętnie bym go u nas zobaczył Zwłaszcza gdyby miał to być wybór między Depayem w rozsądnej cenie a przepłaconym Lautaro którego u nas w ogóle nie widzę

3

Jeśli to prawda co twierdzi Luis to byłoby bardzo chamskie zachowanie ze strony trenera Nikt nie ma mu za złe że rezygnuje z napastnika ale jednak takie sprawy załatwia się trochę inaczej O ile to rzeczywiście prawda

0

@Amnesiac1982 Dopiero się o tym dowiedziałeś? Ciesz się że nie dali ci bana w gratisie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?