@SonBarcaGoku Na czasie jest fotowoltaika - firmy z tej branży na GPW zyskują po 140% miesięcznie a firmy które to montują nie wyrabiają się ze zleceniami Tyle że ten boom szybko minie bo rynek za kilka lat się nasyci a nikt nie będzie zmieniał instalacji szybciej niż za kilkanaście lat
@arasz1819 Oczywiście że może być inteligentnym człowiekiem I Pan Gajos na pewno takim inteligentnym człowiekiem jest Chodziło mi raczej o to że słowa takiego aktora idą w świat szerokim echem i są teraz komentowane przez dziesiątki osób A słowa równie albo bardziej inteligentnego profesora w ogóle nie przebijają się przez ten szum medialny i nikt się na ich temat nawet nie zająknie
@arasz1819 Oczywista pomyłka Ale ja nie o tym Nie rozumiem tego fenomenu że aktorzy mają jakiś dziwny autorytet w naszym kraju Nie zwraca się uwagi na to co mają do powiedzenia różni profesorowie czy inne osoby które przez całe życie zgłębiają tajniki wiedzy wszelakiej Ale aktor czy celebryta który często pojawia się na ekranie miażdży takiego człowieka siłą przebicia Zupełnie jakby taki aktor z każdą rolą nabywał wiedzę i doświadczenie bohatera którego odgrywał na planie Żeby nie było - to nie jest jakaś smutna przypadłość występująca w naszym kraju ale taki absurd naszych czasów na całym tym dziwnym świecie I żeby nie było - nie odmawiam im prawa do wypowiedzi na tematy polityki czy na każde inne ale nadmierne przywiązywanie wagi do ich słów jest żałosne Aktorzy choćby byli nie wiem jak wybitni to nie są jakieś autorytety czy elita elit To po prostu ludzie którzy mają talent do odgrywania różnych ról I tyle
@Mathew86 Bo choroby się w tej statystyce widocznie nie sumują A koronawirus tak jak as bije inne karty tak covid bije inne choroby i ostatecznie choćby chory miał 10 innych schorzeń to korona ostatecznie zostanie zapisana jako przyczyna zgonu Bo taki mamy klimat
@Ghotti I co wnosi twój wpis? Czujesz się lepszy od osób które używają gotówki i z powodu że ogarniasz kartę? Chyba nie doświadczyłeś jeszcze sytuacji gdy awaria dotknęła twój bank albo terminal To tak poza tematem
@malyras Nie wiem jak z tymi słynnymi piramidami ale w mojej okolicy też jest jedna piramida grobowiec I sama w sobie nie jest może jakaś niezwykła ale już miejsce wybrane na jej lokalizację tak - środek lasu, krzaki, zarośla i nie ma tam ani jednego komara,muchy czy pająka - te ostanie to zrozumiałe - nie ma pokarmu więc omijają to miejsce ale brak much i komarów już budzi zdziwienie
@NeroTFP XXI wiek i kłótnie ideologiczne o jakieś kolorowe szmaty Strach pomyśleć co nas czeka za kolejne 50 lat Zamiast iść do przodu i zająć się istotnymi sprawami to cofamy się w rozwoju- jedni wieszają jakieś szmaty - drudzy chcą je ściągać a media biją pianę zamiast olać totalnie takie bzdury
@damiano996 "To przecież to samo, jak w czasie wojny napisy głoszące że żydzi nie mogą wchodzić w pewne miejsca" - twoje własne słowa Trochę słabo sieją tą propagandę skoro nawet ludzie tam mieszkający często nie wiedzą że ich samorządowcy uchwalili takie hasła Ba - gdyby nie akcja pewnego działacza który na własną rękę poustawiał tabliczki i zrobił ich fotografie to jeszcze mniej ludzi by się o tym dowiedziało
@damiano996 Wskaż mi konkretne miejsce w Polsce w którym ktoś zakazuje wstępu w pewne miejsca czy robienie pewnych rzeczy jakimś osobom na podstawie ich orientacji seksualnej Czekam
@Abegor Propagowanie nazizmu i komunizmu jest wprost zakazane w naszym kodeksie wiec po co wysuwasz podobne porównania? Jeśli wyborcy tego burmistrza chcą aby promował on ich miasto w podobny sposób to ja nie widzę w tym problemu Strefy wolne od LGBT nie zabraniają przecież pederastom wstępu do tych "stref" ani nie niosą ze sobą żadnego skutku prawnego Ba - widziałem nawet na yt jak dwaj pederaści jeżdżą sobie po Polsce i robią sondy uliczne z mieszkańcami tych "stref" i sporo ludzi nawet nie wie że w ich mieście zostało takie hasło przez kogoś uchwalone Czyli że podobne hasła nie niosą ze sobą ani żadnego skutku prawnego ani nawet nie są zbyt dobrze rozpromowane w tych miastach
@macio_944 Wyjedź do Syrii, do Rosji, na Białoruś czy do Chin a potem się zastanów co właśnie napisałeś o naszym pięknym kraju i czemu nie powinieneś pisać takich bzdur Mamy wiele do poprawy na lepsze ale na pewno nie jesteśmy jakimś krajem Trzeciego Świata żeby używać podobnych stwierdzeń opisując naszą ojczyznę
@Chaoss To nie były durne zmiany W całej Europie odchodzą już od stawiania wiatraków na lądzie bo nie ma to ekonomicznego uzasadnienia Myślałem że Polacy także przejrzeli na oczy ale się myliłem Choć pewnie masz rację - to nie pomyłka tylko ktoś grubo posmarował aby zmienić te przepisy na jego korzyść
1
@SonBarcaGoku Na czasie jest fotowoltaika - firmy z tej branży na GPW zyskują po 140% miesięcznie a firmy które to montują nie wyrabiają się ze zleceniami Tyle że ten boom szybko minie bo rynek za kilka lat się nasyci a nikt nie będzie zmieniał instalacji szybciej niż za kilkanaście lat
0
@MESSIah16 Janusz Zajdel - Limes inferior - punkt po punkcie opisana nasza rzeczywistość - facet chyba odkrył wehikuł czasu
1
@PatrychoO Nie ma szans z Alicią Vikander
0
@arasz1819 Oczywiście że może być inteligentnym człowiekiem I Pan Gajos na pewno takim inteligentnym człowiekiem jest Chodziło mi raczej o to że słowa takiego aktora idą w świat szerokim echem i są teraz komentowane przez dziesiątki osób A słowa równie albo bardziej inteligentnego profesora w ogóle nie przebijają się przez ten szum medialny i nikt się na ich temat nawet nie zająknie
3
@IronSanHybrid Skupił się na wywiadzie
1
@arasz1819 Oczywista pomyłka Ale ja nie o tym Nie rozumiem tego fenomenu że aktorzy mają jakiś dziwny autorytet w naszym kraju Nie zwraca się uwagi na to co mają do powiedzenia różni profesorowie czy inne osoby które przez całe życie zgłębiają tajniki wiedzy wszelakiej Ale aktor czy celebryta który często pojawia się na ekranie miażdży takiego człowieka siłą przebicia Zupełnie jakby taki aktor z każdą rolą nabywał wiedzę i doświadczenie bohatera którego odgrywał na planie Żeby nie było - to nie jest jakaś smutna przypadłość występująca w naszym kraju ale taki absurd naszych czasów na całym tym dziwnym świecie I żeby nie było - nie odmawiam im prawa do wypowiedzi na tematy polityki czy na każde inne ale nadmierne przywiązywanie wagi do ich słów jest żałosne Aktorzy choćby byli nie wiem jak wybitni to nie są jakieś autorytety czy elita elit To po prostu ludzie którzy mają talent do odgrywania różnych ról I tyle
3
@Jaca27 Jeśli czegoś nie da się zrobić za pomocą trytytek i taśmy klejącej to znaczy że takie coś nie istnieje
0
@Colon No bez jaj Oczywiście ze Gerrard
3
@MichalZZZ Alicia Vikander
0
@RosjaninBut Z jednej strony ukłon a z drugiej zlikwidowanie pewnych branż w gospodarce
0
@Mathew86 Bo choroby się w tej statystyce widocznie nie sumują A koronawirus tak jak as bije inne karty tak covid bije inne choroby i ostatecznie choćby chory miał 10 innych schorzeń to korona ostatecznie zostanie zapisana jako przyczyna zgonu Bo taki mamy klimat
0
@Shapiro Ogarnij sobie jeszcze zdjęcia Juliena Bryena Dopiero ciarki przechodzą
0
@Ghotti I co wnosi twój wpis? Czujesz się lepszy od osób które używają gotówki i z powodu że ogarniasz kartę? Chyba nie doświadczyłeś jeszcze sytuacji gdy awaria dotknęła twój bank albo terminal To tak poza tematem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid I prawidłowo
0
@Tomo1989 Czym bardziej będą straszyć tym mniej ludzie się będą bać Tyle w tym temacie
0
@tobiasson92 Żałosne że aby stwierdzić tak oczywistą sprawę trzeba zatrudniać do tego sąd
0
@kamson24 To ty uprawiasz sex z laptopem? Wkładasz do USB czy do otworu od zasilania?
0
@kamilop Nie wiem co ty chcesz od Grizmanna? Co ci nie pasowało w jego pierwszym sezonie w Barcy?
2
@malyras Nie wiem jak z tymi słynnymi piramidami ale w mojej okolicy też jest jedna piramida grobowiec I sama w sobie nie jest może jakaś niezwykła ale już miejsce wybrane na jej lokalizację tak - środek lasu, krzaki, zarośla i nie ma tam ani jednego komara,muchy czy pająka - te ostanie to zrozumiałe - nie ma pokarmu więc omijają to miejsce ale brak much i komarów już budzi zdziwienie
0
@BarcaInfo Nie wiem jak reszta ale Messi to nie jest zagraniczny piłkarz bo ma hiszpańskie obywatelstwo
2
@NeroTFP XXI wiek i kłótnie ideologiczne o jakieś kolorowe szmaty Strach pomyśleć co nas czeka za kolejne 50 lat Zamiast iść do przodu i zająć się istotnymi sprawami to cofamy się w rozwoju- jedni wieszają jakieś szmaty - drudzy chcą je ściągać a media biją pianę zamiast olać totalnie takie bzdury
1
@MichalZZZ Rachel McAdams oczywiście
0
@damiano996 Ja jestem człowiek starej daty i używam poprawnej polszczyzny a nie jakiejś nowomowy
0
@damiano996 "To przecież to samo, jak w czasie wojny napisy głoszące że żydzi nie mogą wchodzić w pewne miejsca" - twoje własne słowa Trochę słabo sieją tą propagandę skoro nawet ludzie tam mieszkający często nie wiedzą że ich samorządowcy uchwalili takie hasła Ba - gdyby nie akcja pewnego działacza który na własną rękę poustawiał tabliczki i zrobił ich fotografie to jeszcze mniej ludzi by się o tym dowiedziało
1
@damiano996 Wskaż mi konkretne miejsce w Polsce w którym ktoś zakazuje wstępu w pewne miejsca czy robienie pewnych rzeczy jakimś osobom na podstawie ich orientacji seksualnej Czekam
2
@Abegor Propagowanie nazizmu i komunizmu jest wprost zakazane w naszym kodeksie wiec po co wysuwasz podobne porównania? Jeśli wyborcy tego burmistrza chcą aby promował on ich miasto w podobny sposób to ja nie widzę w tym problemu Strefy wolne od LGBT nie zabraniają przecież pederastom wstępu do tych "stref" ani nie niosą ze sobą żadnego skutku prawnego Ba - widziałem nawet na yt jak dwaj pederaści jeżdżą sobie po Polsce i robią sondy uliczne z mieszkańcami tych "stref" i sporo ludzi nawet nie wie że w ich mieście zostało takie hasło przez kogoś uchwalone Czyli że podobne hasła nie niosą ze sobą ani żadnego skutku prawnego ani nawet nie są zbyt dobrze rozpromowane w tych miastach
0
@macio_944 Wyjedź do Syrii, do Rosji, na Białoruś czy do Chin a potem się zastanów co właśnie napisałeś o naszym pięknym kraju i czemu nie powinieneś pisać takich bzdur Mamy wiele do poprawy na lepsze ale na pewno nie jesteśmy jakimś krajem Trzeciego Świata żeby używać podobnych stwierdzeń opisując naszą ojczyznę
1
@PatrychoO Czy była kiedyś taka sytuacja że puścili nagranie jak odmawia remontu? Ktoś coś?
1
@Chaoss To nie były durne zmiany W całej Europie odchodzą już od stawiania wiatraków na lądzie bo nie ma to ekonomicznego uzasadnienia Myślałem że Polacy także przejrzeli na oczy ale się myliłem Choć pewnie masz rację - to nie pomyłka tylko ktoś grubo posmarował aby zmienić te przepisy na jego korzyść