3

Sośnierz podczas dyskusji nad projektem ustawy zakazującej udziału dzieci w polowaniach "Taki pomysł na dziś dla lewicy Zajmijcie się wychowywaniem własnych dzieci a nie wyskrobywaniem ich"

0

@darek60 I też sądzisz że rolnik robi to dla satysfakcji? A może charytatywnie aby producenci tych środków mieli za co zatrudniać ludzi w swoich koncernach? A może po prostu dlatego że lubi wdychać opary toksycznych oprysków? Głupszego wpisu już dawno nie widziałem

2

@BartqRKO Wybór może być tylko jeden - Luis Suarez w meczu z Ghaną i obrona ręką Ta huśtawka nastrojów i euforia po awansie musiała być nieporównywalna z niczym innym Do tego zapewnienie awansu przez oszukanie systemu to zupełnie co innego niż po zwykłym strzeleniu gola

2

@rodri11 Dokładnie Jedyne co powinno mieć miejsce to olbrzymia kara finansowa bo przecież klub zainwestował w niego kupę kasy i powinien się zabezpieczyć odpowiednim zapisem w kontrakcie A jeśli tego nie zrobili to cóż - lamusy z nich i tyle

0

@Explode Nie no teraz to pojechałeś Nie wiem jak u was ale ile razy miałem do czynienia z podobnymi przypadkami to u mnie nikt już się w pracy nie pojawiał nawet na jeden dzień Przychodzili tylko po to aby donieść L4

2

@Janiama Janiama - "Zastąpić tych piłkarzy przez Araujo Alene Puiga Trincao Pedriego czy Fatiego na pewno nie podniesie jakości zespołu" Aha Tyle że Guardiola nie zrobił nic innego jak właśnie rewolucję stawiając na młodych nieznanych piłkarzy i jakoś podniósł
jakość na niebotyczny poziom

1

@DonMatteo901 To zdjęcia tej izraelskiej młodzieży która przyjeżdża do Polski demolować lokale i rozrabiać pod baczną ochroną swoich służb specjalnych? Faktycznie - przesada

0

@chosenone Jeśli lekarstwo które nam serwują czyli obostrzenia które nas dotknęły zbierają większe żniwo niż ten wirus to owszem Te dodatkowe kilkaset tysięcy nic dla mnie nie znaczy

1

@chosenone Koronaświr to jest pojęcie które doskonale opisuje reakcję społeczeństwa na tą "epidemię" której nie widać Tak samo co roku umierają ludzie na grypę i nikt nie neguje istnienia tej choroby ale nikt na nią nie reaguje tak jak na koronawirusa A ta reakcja jest ewidentnie przesadzona

0

@Ratamahatta Tylko pamiętaj że czym innym są ruchy antyszczepionkowe które negują skuteczność szczepień i mówią o ich szkodliwości A zupełnie czym innym są ruchy które popierają dobrowolność szczepień

0

@tbas Do Izraela?

0

@sebasek99 Patrzę realnie więc wiem że to powiedzenie nie zawsze odzwierciedla idealnie sytuację ale warto pamiętać o tym, że gdy obcokrajowcy chwalą nasz rząd to trzeba się zastanowić co z nim jest nie tak a gdy go krytykują to możemy spać spokojnie A tak na serio to socjalizm niech zdycha Zawsze będę popierał tego który będzie to hasło wcielał w życie Cała reszta mnie nie obchodzi

0

@cules100pro Janusz Korwin Mikke

0

@Hiacynk A Superpippo buduje sobie pomału Benevento Całkiem ciekawą ekipę planują tam ściągnąć

1

@okiemtypera_lucaxx95 Z Atalanty to powinni najpierw ściągnąć osoby odpowiedzialne za ich transfery Obojętnie za jaka kasę Spłacą się w rok

1

@konrad1661 Tyle ze to na pewno nie są bzdury Wszystko to ma swój konkretny cel

0

@JackH Całkiem sprytne Chcą z Murzynów wychować bandę ignorantów i analfabetów i jeszcze bardziej ich zgnoić I to tych najlepiej rokujących

1

@MESSIah16 Jeśli dobrze pamiętam to trochę go kontuzje przyhamowały A szkoda bo nieźle się zapowiadał

0

@ProMILs Szumowski moze sobie uważać i mówić co mu się żywnie podoba Mnie przymusowo nikt nie zaszczepi i tyle w tym temacie No chyba że z jakichś powodów zmienię zdanie i sam się na to zdecyduję

2

@ProMILs Chyba sobie kpisz z tym obowiązkowym szczepieniem

0

@13th Aha - czyli to otoczenie ignorantów powoduje tą chorobę u kogoś czy o co ci właściwie chodzi?

0

@messicocacola Nie mówię o mobbingu tylko o takim zapierdolu że nawet ktoś nie ma czasu aby myśleć o jakiejś depresji

0

@macio_944 Że co?

0

@blue_shark Dla mnie ta cała depresja to problemy pierwszego świata Jakby typek dostał porządnie po dupie w robocie to by mu się tej całej depresji raz dwa odechciało

0

@stradomek Najważniejsze że Leeds w końcu wróciło na swoje miejsce Czekam aż znowu trafią do najlepszej czwórki w Anglii

0

@Barcelismo Jest ryzyko jest zabawa A kto umarł ten nie żyje

0

@cat_r37 Wiek, kontrakt itd A Benevento ściąga bardzo fajna ekipę oprócz Glika

0

@cat_r37 Aha I tylko ty jeden posiadasz tą tajemną wiedzę A wszyscy trenerzy Monaco na przestrzeni 4 ostatnich lat nic o tym nie wiedzieli i Glik był podstawą składu rozgrywając ponad 30 meczy w każdym sezonie poza tym ostatnim skróconym Ale to i tak nieistotne - bo podobno Glik już odchodzi więc Monaco jeszcze bardziej się osłabi zamiast wzmocnić

0

@cat_r37 Ale Glika to ty szanuj

0

@NeroTFP Żona pracuje w urzędzie który m.in. zajmuje się dotacjami na usuwanie azbestu Trafił im się facet który złożył wniosek na utylizację azbestu(eternitu) i robił im awanturę że teraz urząd powinien mu opłacić nowe pokrycie dachowe uwierzę we wszystko co napisałeś bo ludzie to są czasem takie parapety że ciężko to nawet sobie wyobrazić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?