3

@lucas/catalan Niemożliwe - rodzice 25 razy próbowali ją wyskrobać i się nie udało? Jaka szkoda

0

@MESSIah16 Mądrość etapu w praktyce i w pigułce

0

@emeu Pisz śmiało

0

@bielik Nie no bez przesady - festool to już jednak półka dla prawdziwych profesjonalistów i powiedz mi jaki jest sens zakupu sprzętu za tą cenę po to aby leżał i się kurzył? Znam stolarza który pracuje na zwykłym graphite i nie inwestuje w taką półkę cenową wiec tym bardziej po co taki sprzęt dla amatora?

0

@HubertMlody Pomijając już kwestię marki to naprawdę radzę aby zastanowić się nad zakupem zestawu wkrętarka i zakrętarka - szybki rzut oka na allegro i ceny takich zestawów zaczynają się już od 400 zł - w niektórych modelach jest tyko jedno aku więc trzeba zwrócić na to uwagę ale zakup takiego zestawu sprawia ze będziesz miał naprawdę uniwersalny sprzęt i zrobisz nim takie rzeczy o jakich samą wkrętarką nie ma mowy

0

@emeu Ze swojej strony polecam taki zestaw - Makita DK1497 Kosztuje około 640 zł ale naprawdę warto Jest tam takie cudo jak zakrętarka i powiem ci że używam jej częściej niż zwykłej wkrętarki - możesz tym wkręcać nawet 20 centymetrowe wkręty jedna ręką na drabinie bez wysiłku - zobacz filmiki na yt jak to działa Tak samo można tego używać do odkręcania śrub/nakrętek w samochodzie czy gdzie indziej Jeśli masz zamiar tego używać to naprawdę polecam Jeśli zaś ma więcej leżeć niż chodzić to szukaj czegoś tańszego Mogę tez podrzucić swój patent na szybkie wiercenie w metalu - używam właśnie tej zakrętarki i wkrętów tego typu https://www.sukces-zamocowania.pl/sklep/kategoria-1-Wkrety_samowiercace_ETANCO_GT_z_podkladka_uszczelka__-409.html Udar sprawia ze wchodzą jak w masło Potem wedle potrzeb wystarczy ewentualnie powiększyć otwór zwykłym wiertłem za pomocą wkrętarki i po sprawie

0

@tbas Tu pełna zgoda - wersy o polityce i o tej pomocy zupełnie zbędne Ale plus za tą akcję z włosami No i pomysł z nagraniem dość oryginalny

0

@DonMatteo901 A gdzie prawo do aborcji dla zgwałconej krowy, dla zgwałconej lochy? Suprajs Żądamy powołania Rzecznika Praw Zwierząt który mógłby przemówić w ich imieniu Proponuje aby Robert Downey Jr został tym rzecznikiem albo przynajmniej wykształcił kandydatów aby umieli się porozumiewać z tymi biednymi skrzywdzonymi istotami by potem przemawiać w ich imieniu Suprajs

0

@IronSanHybrid Hehe - ten telefon to przecież głos szojringwielgus z przyszłości

0

Nowy wymiar hot16 i nowy poziom pomocy potrzebującym


2

@macio_944 "Limes inferior" się kłania

0

@AV0CAD0 Nie chciałem nikogo urazić Ten przykład może i był stereotypowy na maxa ale chodziło mi ogólnie o takie sytuacje - z jednej strony człowiek który dla wiary oddaje życie ale krzywdzi innych ludzi bo nie rozumie ze to coś złego ( tak mu wmówiono) a z drugiej inny który z grubsza wie co to jest dobro i zło ale jeśli przyjdzie się określić i wybrać poświęcenie to jednak stanie z boku i odmówi Jak takie uczynki będą rozpatrywane w zaświatach?

3

@KidusFCB Nie odpowiedziałem bo nikt ci na to nie odpowie Pytasz o naszą ziemską definicję grzechu? Przecież ta się zmienia nieustannie na przełomie wieków Pewne działania które kiedyś były uznawane za grzech dziś są na porządku dziennym Dlatego mnie męczy rozkmina jak to jest traktowane w zaświatach i co dzieje się z ludźmi którzy nieświadomie - czy to z niewiedzy czy to z powodu choroby umysłowej czy z innych powodów nieświadomie popełniają grzechy Spójrzmy np na muzułmanina który przeprowadza samobójczy zamach Czy Bóg doceni to że on dla wiary oddał swoje życie - czy jednak bardziej doceni Janusza który co tydzień wysupłuje z bólem dupy 5-10 zł na tacę i to jedyne poświęcenie na jakie go stać I nie ma tu raczej ich winy bo i jeden i drugi został tak zindoktrynowany i wychowany

6

@Janiama Mówisz i masz -

Temat jest poruszany od 26 minuty Jest też konferencja Bosaka w której mówił dokładnie to samo Ogólnie to istnieją przecież odpowiednie przepisy aby ścigać zarówno pedofili jak i tych którzy ich kryją,tuszują ślady,pomagają czy milczą W tym zakresie nie trzeba nic nowego tworzyć tylko po prostu kopnąć w d... prokuratora aby się tym zajął To jest jedyne działanie jakiego wszyscy oczekujemy od rządu Nie wiem też jaka niby część społeczeństwa nie widzi w tym problemu Kogo masz na myśli?

0

@KidusFCB Od dawna męczy mnie rozkmina czy bezmózgi mają jakieś fory w zaświatach jeśli chodzi o grzechy przez nich popełnione

0

@HeinzDundersztyc A od kiedy to rząd działa na dobro państwa? Co im z tych podatków skoro zakręcą kurek z łapówkami? Nie mówiąc już o tym że to sprawa polityczna i każda strona najpierw patrzy na to jak dana sprawa przekłada się na słupki w sondażach I że tak naprawdę nikomu nie zależy aby to załatwić do końca - tak jak temu księdzowi z Kleru który się wnerwił gdy gosposia wyremontowała dach na który zbierał przez lata kasę a po remoncie stracił powód do zbierania tej kasy

0

@Pyziol Tak właśnie działają lobbyści A nikomu nie zależy na tym aby trawka była legalna bo dzięki temu jest droższa

2

@Chakalaka Chłopie - po co ty tu w ogóle wrzucasz jakieś podobizny dinozaurów z PRL-u? Chcesz aby trauma z dzieciństwa wróciła dzieciom których rodzice straszyli tym uszatym stworem?

0

@Chakalaka Jesteś tego pewny? Nie byłoby ci wstyd gdyby jakaś obca cywilizacja wyrobiła sobie zdanie na nasz temat po takim przedstawicielu całej rasy ludzkiej?

0

@MESSIah16 Zapalenie płuc kontra zatrucie ołowiem W tym przypadku lekarstwo zdecydowanie gorsze niż choroba Od tej pory przytoczę ten przykład każdemu który uważa że to w Polsce jest zamordyzm

0

@sebasek99 A to ciekawe co piszesz bo właśnie jestem w trakcie lektury książki "Cyfrowa demencja" i okazuje się że komputer to ostatnia rzecz w twoim wykazie która służy do prawidłowego rozwoju dziecka

0

@PatrykBarca Unii i jej dyrektyw,norm i certyfikatów nawet nie próbuj rozkminiać To nie logika - to stan umysłu Tu nawet ślimak jest rybą

0

@Shapiro Zadziwiają mnie ludzie którzy akceptują to że są zmuszeni wybierać między kiłą a syfilisem A zwłaszcza to że bez żenady dokonują takich wyborów i jeszcze publicznie się tym chwalą

0

@DonMatteo901 A czym niby różni się Hołownia od Biedronia?

1

@Janiama Ja głosuję tylko i wyłącznie na swojego kandydata Koniec z wybieraniem mniejszego zła i jak mój kandydat nie wejdzie do drugiej tury to po prostu ją olewam A skąd u ciebie ta pewność ze Duda wejdzie do drugiej tury?

4

Jak dla mnie mistrz tego całego szesnaście czelendż


0

@Arkon 1900 Człowiek legenda Mistrzowskie sceny

0

@Kajtek77Skoro władza jest jaka jest a opozycja wcale nie lepsza to ten się najlepiej nadaje

0

@jakub9611 Kundel bez ogona - coś a'la sznaucer

0

@PanPatrykk Spoko - PIS za to nie chce wychodzić z UE, też chce rozdawać pieniądze a i tak nie będzie ich miał bo UE nam zakręci kurek A co do wychodzenia z UE to Bosak z tego co kojarzę ma tak wybujałą wyobraźnię że liczy na to iż ten eurokołchoz uda się jeszcze naprawić Jak się mylę to podaj źródło w którym Bosak jest zwolennikiem Polexitu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?