0

@MesQueUnClub96 Dziki Zachód - oni mają to po prostu we krwi

0

@macio_944 Oni dobrze zrobili spieprzając z USA Szkoda tylko że banda nabuzowanych czarnoskórych rasistów przyćmiła ich wyczyn

0

@lucas/catalan W sumie Korwin Mikke stwierdził że Polacy to czarnuchy Europy więc ...

0

@Hosh Dokładnie - nic na siłę - jak coś nie idzie to zawsze po prostu trzeba wziąć większy młotek

0

@Bykunn Hehe Dobry tekst

0

@Jacu327 Zależy do czego

15

@michalm21 Po co od razu szufladkujesz gościa? Nie wystarczy ci to że mądrze pisze i wystarczy się tylko z tym zgodzić (albo i nie - jeśli masz jakieś argumenty aby go przekonać do zmiany poglądów) Ale nie - od razu trzeba wyjechać z jakąś orientacją polityczną i zbędnymi epitetami

1

@IronSanHybrid A gdzie ty tam widzisz 40 k za zakładki do książek? Jak dla mnie to z tego co tam jest napisane wynika ze to kosztowało 37,8 tys tys zł Czyli 37 800 000 No chyba ze ktoś tam w tej kancelarii nie potrafi poprawnie uzupełnić tabelki ale nie bądźmy złośliwi Przecież w kancelarii prezydenta to chyba pracują ludzie na jakimś poziomie ....

0

@patry295 Tak się dzieje gdy Gollum zje za dużo hamburgerów i zamiast pierścienia skupia sie na browarach

1

@Messinio82 O proszę - Dzień bez alkoholu I za to można by wypić

2

@FranzMaurer A dlaczego z czapy? Piłkarz jest wart tylko/aż tyle ile ktoś chce za niego zapłacić Pretensje miej do tylko i wyłącznie do ewentualnych kupujących

1

@Mesi12 Dziwne - zabili nam rodaka w Kanadzie paralizatorem a jakoś polonia nie odpier..alała takich cyrków w Nowym Świecie Strach pomyśleć co by się działo gdyby to czarny policjant udusił białego podejrzanego na oczach kamer Choć w sumie i tak mają szczęście bo gdyby trafiło na muslima to już by kilka zamachów przeprowadzono

1

@Dzemix111 Chyba lepiej będzie wypożyczyć albo kupić z kimś na spółkę Przecież do 500 zł to należy szukać zwykłego odkurzacza a co dopiero piorącego No chyba ze używany ma być

2

@Homeopata8989 Jak Juve spuścili za afery to tez w drugiej lidze włoskiej spotkało się wielu znakomitych piłkarzy

3

@pikass14 Na 36 milionów - no to rzeczywiście jest się czego bać Prędzej trafisz w totka niż na tego wirusa

0

@Puig Byłem kiedyś na żywo i muszę przyznać że wypadł o wiele lepiej niż teraz gdy na to patrzę na ekranie Koleś mega sympatyczny i pewnie to wpływa tak na odbiór nieraz kiepskich tekstów Do tego na występie na którym byłem na żywo trafili się jacyś podchmieleni widzowie którzy ciągle zaczepiali występujacych i Lotek świetnie wychodził z tych zaczepek

2

@FC1899Barca Kiedyś to były czasy...

0

@Baros1990 Dokładnie

0

@Matt_i1992 Skoro kpisz z określonej grupy ludzi to chyba oczywiste ze stawiasz się wyżej niż ta grupa Tak rozumiem twój post

1

@macio_944 Kortez - a zwłaszcza jego występy na żywo

6

@Europejczyk1980 "Zapowiedział to już kandydat KO, który będzie wetował absolutnie wszystko" I właśnie dlatego nigdy nie zagłosuję na nikogo z tego układu Czyli nieważne co będzie w ustawie - rzecz słuszna czy nie, dobra dla Polski czy nie - będzie weto? Przecież to czysty debilizm I tak samo z drugiej strony - podpisywanie wszystkiego jak leci też jest nie do przyjęcia Mam głęboką nadzieję że żaden z tych dwóch małych ludzików nie zostanie prezydentem

0

@NeroTFP Jeśli rzeczywiście nazywał ludzi pedałami to masz rację Nie powinno to mieć miejsca Mamy w języku polskim określenie pederasta które powinien stosować zamiast potocznego określenia pedały O "słynnej" caffee w ogóle nie słyszałem Dzięki za podrzucenie tematu Reszta to brudne zagrania kampanii wyborczej której w Polsce pełno więc to bym raczej pominął Wstyd by był dopiero gdyby prezentował podobne nadużycia na forum europejskim Ale mimo wszystko czepianie się stroju uważam za temat zastępczy - jest w Polsce poseł który w trampkach przyszedł na zaprzysiężenie i kogo to obchodzi? Jak mu tak wygodniej to niech chodzi jak mu pasuje byle dobrze reprezentował wolę swoich wyborców

0

@NeroTFP A jakież to niby brednie głosił Jaki? Nie wiem nie śledzę jego kariery wiec być może coś mi umknęło Podrzucisz przykłady?

1

@Granto Nie porównuję księdza do psychoanalityka tylko zwracam uwagę na fakt że spory odsetek ludzi ma w sobie potrzebę aby z kimś porozmawiać o grzechach i zrzucić z siebie ciężar winy Zresztą nie chcę się zagłębiać w instytucję spowiedzi i historii jej wprowadzania w kościele Twój wpis był kpiący z ludzi którzy latają do konfesjonału aby się spowiadać ale tak samo mógłbyś kpić z ludzi którzy chodzą do psychoterapeuty aby rozwiązać swoje problemy Skoro komuś wystarcza o tego spowiedź i czuje potrzebę aby do nie chodzić to za kogo ty się uważasz aby z takich ludzi kpić?

0

@stysiek Tak myślałem że nie załapiesz tego skrótu myślowego więc po kolei Spowiedź ma uporządkować sprawy między grzesznikiem a Bogiem I działa to tylko w przypadku gdy żal za grzechy jest szczery Zresztą to nieistotne w tym temacie Ty napisałeś bowiem że możesz kogoś skrzywdzić wyspowiadasz się i potem twoja ofiara ma ci przebaczyć i po sprawie Od wieków to tak nie działało i przestępcy we wszystkich katolickich krajach ponosili różnorakie kary za swe przestępstwa To czy ofiara im przebaczała to zupełnie inna sprawa To czy katol i gadzina się wyspowiada i ma potem wyjebane na wszystko to też nie jest twoja sprawa Jeśli załatwił swoje sprawy z bogiem to sprawa jego moralności i religijności Natomiast za swe czyny ponosi także odpowiedzialność przed społeczeństwem i to społeczeństwo ma obowiązek i możliwość aby go ukarać wedle reguł prawa jakie w danym społeczeństwie obowiązują Od wieków we wszystkich krajach katolickich i nie tylko obowiązywała i była wykonywana kara śmierci i dopiero postępacka Europa wprowadziła zakaz jej wykonywania Czyli to nie zasady religii katolickiej sprawiają że ewentualny przestępca może kogoś skrzywdzić a potem siedzieć w więzieniu a jego ofiara musi łożyć podatki także na jego utrzymanie Zasady religii katolickiej nigdy nie zmuszały ofiary aby po tym gdy przestępca się wyspowiada musiała ona odstąpić od wymierzenia mu kary i z miejsca mu przebaczyć

0

@NeroTFP No sorry ale nie sądzę aby bredził coś o gwałceniu krów Na tym zakończmy bo nawet Kononowicz wypadłby pod tym względem lepiej niż ta spurek

0

@NeroTFP Hehe - już wolę żeby reprezentował mnie Jaki nawet w roboczym stroju niż wystrojona sylwia spurek To jest dopiero wstyd przed całą Europą A co do Bońka to z Krychowiakiem na końcu było dobre hehe

0

@stysiek Tyle że to akurat wcale nie katole znieśli karę śmierci a postępaki Poza tym spowiedź nie ma na celu ułożenia spraw między ludźmi tylko między grzesznikiem a Bogiem Całkiem płytkie argumenty tu w ogóle przedstawiłeś

2

@Matt_i1992 No fakt - do kościoła za darmochę chodzi tylko gorszy sort Ci postępowi chodzą do psychoanalityków i bulą za to gruby hajs że ktoś ich wysłucha

1

@Misiekmisiowaty2000 Ktoś z Konfy kiedyś ładnie wyjaśnił twój ostatni dylemat Nie byłoby problemu gdyby jego dziecko okazało się homosiem Problem by się zaczął gdyby zostało gejem czyli obnosiłoby się z tym i żądało z tego powodu jakichś przywilejów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?