0

@Ghotti Tylko że jak ktoś jest nieuczciwy to i wynajem okazjonalny nic ci nie pomoże Wystarczy że ktoś sprzeda nieruchomość wskazaną do przeprowadzki w umowie i bujasz się z lokatorem tak jak przy zwykłej umowie

0

@Rudi35 A co ma Unia akurat do tego? Na wschód nasze towary też idą Unię można potępiać za różne rzeczy - no ale pierwsze słyszę aby ktoś narzekał na to że nasze towary idą na eksport Gwarantuję ci że jak poszukasz towar bez pośrednika to znajdziesz dobry i w dobrej cenie No ale jak idziesz z taką myślą do marketu no to twoja sprawa - kolega wyżej podał ci przykład jak pośrednicy robią biznes na tych którym nie chce się poszukać bezpośredniego dojścia do producenta/rolnika

4

@Rudi35 Aha No to pożycz mi 300 a ja ci oddam za 15 lat tez 300 Zgoda?

5

@TheNekro94 Akurat u nas to najemca nierzadko trzyma za mordę właściciela więc nie sądzę aby to był jakiś większy problem Sam zastanawiałem się nad kupnem mieszkania na wynajem ale wolę mieć spokojną głowę niż użerać się z kimś kogo według prawa nie mogę w pewnych przypadkach nawet wyrzucić z własnego mieszkania Ten co wynajmuje jak trafi na jakiś problem z właścicielem jest w lepszej sytuacji niż właściciel który trafi na problem z lokatorem

0

@Mat_Cat Po co to filozofowanie Zamień słowo dobry na sprawny i bedziesz wiedział o co chodzi przedmówcom Sprawny polityk to taki który przekona do siebie wyborców i skupi wokół siebie grupę innych polityków itd I to Kaczyńskiemu wyszło tak jak nikomu innemu po 89 roku Pomijając zupełnie efekty jego rządów to jest niezwykle sprawnym politykiem i tego nie da mu się odmówić Dlatego Bykunn zadał dobre pytanie - co to znaczy najgorszy bo bez tego nie da się prowadzić dalszej dyskusji

3

@Hushovt Pisząc że ludzie to głupki też traktujesz innych z pogardą Mało tego - nie dodając słowa "niektórzy ludzie" - to twoje stwierdzenie odnosi się także do ciebie samego

0

@Rudi35 Wysoka cena masła wynikała głównie z tego że sporo szło na eksport Najwidoczniej sytuacja z koronaświrusem spowodowała że to masło zostało w kraju i zalało rynek dzięki czemu ceny spadły Gdy towar znowu poszedł za granice to mniej towaru spowodowało wzrost cen Normalna kolej rzeczy Oto ile było warte mleko w tym czasie -

W Polsce do takich rzeczy dochodziło na szczęście tylko sporadycznie i w niektórych regionach

1

@IronSanHybrid Dla mnie właśnie odwrotnie Underdog mi się nie podobał - taka kalka z Rocky'ego A Historia trzymała w napięciu bo nie wiadomo było dokąd zmierza ta cała historia

1

@Majkel34 Jak ktoś się interesuje tym tematem to polecam książkę "Wołyń zdradzony" Piotra Zychowicza

0

@escarabajo Znajdź mi taką pierwszą lepszą wieś w której znajdziesz dzisiaj konia i to jeszcze z bryczką

1

@Kusco15 Zwariowali to słowo klucz - wcale nie chodzi o to na kogo się wypięli albo kogo teraz popierają Obaj ewidentnie mają jakieś problemy psychiczne U Stonogi to się nie dziwię bo po tym co przeszedł to niejeden by się załamał ale co zaszkodziło Kolonce? Kiedyś to był zupełnie inny facet - wystarczy odpalić jego filmiki z 10 lat temu i dziś aby zauważyć różnicę

1

@sergio5 Są kraje w których uwierz mi że nie chciałbyś chorować i być zmuszonym korzystać ze służby zdrowia Wszyscy tak w tej Polsce na wszystko narzekają ale naprawdę nie jest u nas tak źle I tak dziw bierze że tak patologiczny z założenia system jaki mamy u nas działa tak dobrze

0

@Messinio82 A czyja to miedzy innymi wina jak nie urbana i jego kolegów? Narobili syfu a nadworny błazen z PRL teraz jeszcze śmieje się z tego jak kolejne pokolenia babrzą się w tym szambie Żeby choć odeszli raz na zawsze i nie mieszali się do rządów i biznesu po komunie to może inaczej by to już wyglądało Dziwię się ludziom którzy z jakimś rozrzewnieniem albo tęsknotą 30 lat po komunie nadal słuchają słów urbana i spółki

0

@victor JKM dostał karę za wyrażenie Polacy czarnuchami Europy więc coś w tym chyba jest

1

@blazeq Nie przejmujcie się krytyką a jak chcecie wybić zęby oponentom to tym bardziej powinna powstać cała seria podobnych wywiadów z politykami z każdej opcji oczywiście bez słowa o polityce

0

@kamilos1214 Raz na jakiś czas i tak trzeba wyważyć - może nie co rok ale co dwa to raczej się należy Zależy oczywiście ile km pokonujesz Za samo wyważenie to wezmą sporo mniej niż za przekładanie opon

0

0

@sebasek99 Mówisz ostre - od razu przypomina się Wiesław Wszywka


0

@Bykunn W polityce tak naprawdę nigdy nie ma przerwy w kampanii a poza tym teraz aktorzy,muzycy i inne różne znane osoby też często określają się politycznie - więc z nimi też nie należałoby rozmawiać? Myślę że dzięki temu że wrzucili to właśnie teraz to liczba kliknięć też im się zgadza a poza nazwiskiem nie ma tu nic związanego z polityką i jak ktoś się tym nie interesuje to nawet by nie skojarzył że to polityk bo chyba nawet nie przedstawili go jako polityka tylko jako ekonomistę

0

@Bucjan Czyli zupełnie tak jak 99% wszystkich kampanii w Polsce?

16

@goldensun A oni też kibicują Barcy?

0

@dniel Skoro dr Jacek Bartosiak przynajmniej do pewnego czasu firmował ten pomysł swoim nazwiskiem to raczej bym nie wątpił w sensowność tego pomysłu Pytanie tylko co się zmieniło że odszedł i czy te zmiany nie wypaczyły sensu

0

@Arkon Nie założę się bo nie znam na tyle Sancho aby to wiedzieć na pewno Wiem jednak że zawodnik który stawia na rozwój sportowy odrzuciłby w tym momencie propozycję MU Jeśli zaś zależy mu na kasie to może tam przejdzie ale to zatrzyma jego rozwój

0

@Arkon Czy ktokolwiek wierzy na serio że Jadon zgodziłby się przejść do przeciętnego obecnie MU?

1

@Witekk10 Toż to pastowany kaban a nie żaden owczarek

1

Lata mijają a Rakitić nadal w drużynie Na zdjęciu 2 z prawej u góry

0

@qbsonFCBarca A niechaj sobie idą. Vega i jego pracownicy też potrzebują. Podobnie jak obsługa kina. Po co od razu wyzywać od dzbanów? A może to jest trochę tak że Vega na przestrzeni lat dostosował się pod gust widzów i skoro zauważył że jest popyt na takie treści to po prostu to wykorzystuje?

0

@Rudi35 Ale co to ma do rzeczy? Zacząłeś temat o tym że teraz nikt nic nie potrafi zrobić a przeskoczyłeś do nadmiaru neta w życiu?

0

@Rudi35 Wszędzie się różni ludzie trafiają ale nie ma co generalizować Wcześniej też dwie lewe ręce nieraz się trafiały i świat się nie zawalił My jesteśmy cyfrowi imigranci więc może postrzegam świat przez pryzmat świata przed i po powszechnym dostępie do internetu Jak będę miał więcej do czynienia z cyfrowymi tubylcami gdy już w pełni wejdą na rynek pracy to wtedy się okaże jak ta rewolucja się odbiła na obrazie tego nienajlepszego ze światów

1

@Rudi35 No to wybacz - z całym szacunkiem dla wymienionych przez ciebie dziadków - ale nie sądzę aby mieli dostęp do danych dotyczących przekroju całego naszego społeczeństwa wiec takie dane to można sobie wysnuć z palca na każdy temat A śmiem twierdzić nawet więcej - że w obecnych czasach byle fajfus ma łatwiej bo wystarczy że odpali internet - znajdzie kilka porad czy filmik jak dla przygłupa i jeśli tylko ma chęci aby coś zrobić to bez problemu sobie z tym poradzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?