0

0

@sebasek99 Mówisz ostre - od razu przypomina się Wiesław Wszywka


0

@Bykunn W polityce tak naprawdę nigdy nie ma przerwy w kampanii a poza tym teraz aktorzy,muzycy i inne różne znane osoby też często określają się politycznie - więc z nimi też nie należałoby rozmawiać? Myślę że dzięki temu że wrzucili to właśnie teraz to liczba kliknięć też im się zgadza a poza nazwiskiem nie ma tu nic związanego z polityką i jak ktoś się tym nie interesuje to nawet by nie skojarzył że to polityk bo chyba nawet nie przedstawili go jako polityka tylko jako ekonomistę

0

@Bucjan Czyli zupełnie tak jak 99% wszystkich kampanii w Polsce?

16

@goldensun A oni też kibicują Barcy?

0

@dniel Skoro dr Jacek Bartosiak przynajmniej do pewnego czasu firmował ten pomysł swoim nazwiskiem to raczej bym nie wątpił w sensowność tego pomysłu Pytanie tylko co się zmieniło że odszedł i czy te zmiany nie wypaczyły sensu

0

@Arkon Nie założę się bo nie znam na tyle Sancho aby to wiedzieć na pewno Wiem jednak że zawodnik który stawia na rozwój sportowy odrzuciłby w tym momencie propozycję MU Jeśli zaś zależy mu na kasie to może tam przejdzie ale to zatrzyma jego rozwój

0

@Arkon Czy ktokolwiek wierzy na serio że Jadon zgodziłby się przejść do przeciętnego obecnie MU?

1

@Witekk10 Toż to pastowany kaban a nie żaden owczarek

1

Lata mijają a Rakitić nadal w drużynie Na zdjęciu 2 z prawej u góry

0

@qbsonFCBarca A niechaj sobie idą. Vega i jego pracownicy też potrzebują. Podobnie jak obsługa kina. Po co od razu wyzywać od dzbanów? A może to jest trochę tak że Vega na przestrzeni lat dostosował się pod gust widzów i skoro zauważył że jest popyt na takie treści to po prostu to wykorzystuje?

0

@Rudi35 Ale co to ma do rzeczy? Zacząłeś temat o tym że teraz nikt nic nie potrafi zrobić a przeskoczyłeś do nadmiaru neta w życiu?

0

@Rudi35 Wszędzie się różni ludzie trafiają ale nie ma co generalizować Wcześniej też dwie lewe ręce nieraz się trafiały i świat się nie zawalił My jesteśmy cyfrowi imigranci więc może postrzegam świat przez pryzmat świata przed i po powszechnym dostępie do internetu Jak będę miał więcej do czynienia z cyfrowymi tubylcami gdy już w pełni wejdą na rynek pracy to wtedy się okaże jak ta rewolucja się odbiła na obrazie tego nienajlepszego ze światów

1

@Rudi35 No to wybacz - z całym szacunkiem dla wymienionych przez ciebie dziadków - ale nie sądzę aby mieli dostęp do danych dotyczących przekroju całego naszego społeczeństwa wiec takie dane to można sobie wysnuć z palca na każdy temat A śmiem twierdzić nawet więcej - że w obecnych czasach byle fajfus ma łatwiej bo wystarczy że odpali internet - znajdzie kilka porad czy filmik jak dla przygłupa i jeśli tylko ma chęci aby coś zrobić to bez problemu sobie z tym poradzi

0

@Rudi35 Nadal pytam o konkretne źródło tych danych

0

@Chinaski A istnieje taka organizacja jak nacjonalizm?

0

@chosenone Aha Czyli jednak to nie jest związane z podziałami etnicznymi? Ciekawy wniosek ale błędny

0

@tristan87 Vega się skończył po drugim Pitbullu Potem jedyny film który nie był całkowitą szmirą to Plagi Breslau choc też d..y nie urywał więc dziękuję postoję - wolę sięgnąć po klasykę niż marnować czas na cokolwiek związane z Vegą

0

@Rudi35 A jakieś źródło tych informacji? Wiem że sporo tych zaradnych co biorą życie za rogi wyjechało za granicę ale nie sądzę aby same fajfusy u nas zostały

0

@Bagsik88 To chyba oczywiste Ale Patrycho raczył zauważyć że czarni tworzą swoje getta więc wymieniłem jedną z przyczyn tego stanu która nie jest zależna od nich

0

@Bagsik88 Chodzi mi tylko o to że są dzielnice dla bogaczy i dla biedoty a podatki wyznaczają granice U nas w Polsce jak biedak jakimś cudem nabędzie mieszkanie czy dom w "dzielnicy dla bogaczy" to nie odczuje aż tak znaczącej różnicy w kosztach utrzymania i będzie mógł tam zamieszkać

0

@PatrychoO W sumie te getta to tworzą się raczej samoistnie bo w USA w dużej mierze jest za to odpowiedzialny podatek od nieruchomości Nawet jak jakiś biedny czarny dostanie w spadku super wypasioną willę to i tak nie będzie mógł tam mieszkać bo podatki od nieruchomości są zależne od lokalizacji nieruchomości

1

@MESSIah16 Olszewski

0

@marcin62 Trochę słabo bo pewnie zawsze omijał cię dodatkowy prezent w ciągu roku - ale zawsze to lepiej niż 29 luty Hehe

1

@ronni37 Nie on pierwszy i nie ostatni - dla przypomnienia -

Wszyscy kandydaci na policjantów na całym świecie powinni oglądać kompilację złożoną z podobnych nagrań aż im każda sekunda z tych nagrań wryje się głęboko w pamięć

2

@4drian0 A może to po prostu wirus zmutował i mają nowe objawy?

2

@Criss18Barca Pamiętam tego grajka z dawnych dobrych czasów polskiej ligi Trzymam kciuki za powrót do zdrowia

18

@MESSIah16 Myślę że można to podsumować takim stwierdzeniem "Ciężkie czasy robią silnych ludzi, silni ludzie robią dobre czasy, dobre czasy robią słabych ludzi, słabi ludzie robią ciężkie czasy itd." Sam zastanów się na jakim etapie obecnie jesteśmy

0

@v3go Może PAP?

0

@Mesi12 Weź nie przytaczaj słów tej istoty Ona już wystarczająco się skompromitowała tą chorą akcją z Moniką Jaruzelską

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?