0

@Kapitan hawk Na czyją korzyść?

0

@Kgorecki2500 Nieważne kto głosuje- ważne kto liczy głosy.

0

@albi No bo nie jest z PIS.

0

@michal26 Strzelam że aż tyle to nie - jakieś 65-70% będzie. I tak zdecydowanie za dużo

0

@JBgomeS Ja nie rozróżniam kto jest normalny a kto jest patusem, tylko na tych którzy łamią przepisy i tych którzy ich nie łamią. Tyle.

0

@JBgomeS Sądząc po tym co piszesz to zapewne nawet gdy przekraczajac prędkość spowodujesz wypadek to będzie wina tych co jakimś gruzem jechali itd. Szkoda strzępić języka na takich ludzi.

0

@paweuwarrior Ok. No to chyba pójdę i normalnie oddam

1

@JBgomeS Kolejny szybki i bezpieczny. Ciekawe czy dasz radę żyć z takim podejściem gdy kogoś zabijesz na drodze.

0

@paweuwarrior Pytanie jest zasadne,bo jesli nie pozwolą mi głosować to i nie powinienem iść.

0

@RoberDzik A to spoko. To dobrze, że nie zmarnowałem szansy

0

@FcPortoFan1999 No nie byłem.

0

Jak ktoś nie był na pierwszej turze, to teraz może iść głosować? Oni to sprawdzają teraz czy nie?

0

@Pomimo27 Jeśli to prawdziwe słowa to Deco plus 100 do szacunku.

0

@batoon Zdecydowanie tak. Weszliśmy w inną epokę futbolu - haniebną epokę, ale na razie możemy się łudzić, ze to tylko niechlubny wyjątek. Jeśli ten rak futbolu z Paryża sięgnie po puchar to koniec futbolu zostanie ostatecznie przypieczętowany. Dlatego dziś całym sercem za Interem

0

@comtedurgell Ekologia i ekonomia po prostu nie idą w parze.

0

@shinthps Barca nie jest zabawką szejków.

0

@batoon W finale na pewno nie po ich stronie.

2

Do boju Inter. Dziś walczą nie tylko o jakiś tam puchar, ale o to aby piłka nożna nie umarła i musza udowodnić,że za żadne petrodolary nie da się kupić tego trofeum.

0

@Ricardinio14 Wiele dziwnych okoliczności,ale nigdy nie dowiemy się jak było naprawdę.

3

@draxidox To znaczy? O co chodzi?

0

@Popitek12 Gdy robił wiatr na skrzydle.

0

@sergio5 "Kolejny wielki bramkarz" i Pena w tym gronie - xd

0

@Szmulek A co te określenie mają wspólnego z wyborami czy kandydatami?

0

@Mathew16 Żałosne to było, ale czy to serio warte takiego roztrząsania? Zajmowanie się podobnymi pierdołami obniża ogólny poziom debaty publicznej w Polsce. Po co mówić o jakichś rozwiązaniach prawdziwych problemów - lepiej zająć się memami, tym kto z kim poszedł na piwo czy analizą odpałów jakiegoś Murańskiego. A jeszcze sądząc po poziomie społeczeństwa to może się faktycznie okazać trafionym pomysłem na kampanię, bo przecież nieważne co o kim mówią, byleby nazwiska nie przekręcali. A o tych ziemniakach mówi wielu. Jako społeczeństwo naprawdę nie zasługujemy na jakichs poważnych kandydatów, bo kto poważny będzie brał udział w takim cyrku? Pojawił się pomysł aby gen Andrzejczak startował na prezydenta - czy można się dziwić czemu do tego nie doszło? Ja nie wyobrażam sobie aby Andrzejczak chodził po mediach i zajmował się w wywiadach podobnymi pierdołami.

0

@Comentateiro "To byłaby 3 kadencja z rzędu obarczona patusiarnią." - jakie to jest w ogóle słownictwo jak nie pogardliwe?

1

@Comentateiro Bez komentarza. Właśnie dzięki takiej pogardzie oni wygrywają.

1

@Comentateiro Bzdury gadasz. Mamy zmieniać nazwę, bo powiedzmy przy 60% frekwencji około polowy z tych wyborców zagłosuje na kogoś? Przecież to nadal nawet dużo dużo mniej niż połowa społeczeństwa

4

@MessiSuarezNeymar Serio chcesz odpowiedź? To masz - Lis.

0

@bartekvisca Głupie gadanie - jeszcze nie zaczęli kadencji a tu już takie oceny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?