0

@RosjaninBut "Jozin z Bazin" dałby radę ...

0

@KrychaFCB Kto to jest Uszaty?

0

@maatiixx A to dopiero początek jego zalet.

1

@tomek8756 Nie wiesz co myśleć bo patrzysz z naszej perspektywy, a my nie mamy tam żadnych interesów. W USA jest inne myslenie.

0

@Sysia11 Śmieszy ten jego ból wiadomo czego. A najlepszy jest ten brak argumentów

0

@baden Aha. .

3

@RosjaninBut Ukraińscy oligarchowie juz nie będą mogli kraść pieniędzy z kieszeni jankeskich podatników, to znaleźli nowych frajerów? Kto w to wierzy? Bron atomowa to nie jest kwestia kasy

4

@Arcybiskup A co złego w tych słowach? Europa dostała liscia na otrzeźwienie i byc moze się przebudza. Czas wziać swoje sprawy w swoje ręce

1

@misterio Śmieszne to.

0

@Ghostface Otóż nie - ZERO minut i ZERO bramek.

0

@Popitek12 Di Stefano rządzi.

2

@robsoNele To ty go zestawiłeś w jednym zdaniu z tymi osobnikami na dodatek sugerując że przedmówca nie dał żadnych argumentów na takie porównanie. A on odniósł się do konkretnych cech charakteru tych osobników, a nie porównał ich po prostu tak ogólnie jak sugerujesz

1

@gumaz Proponuję przyznawać mu jedną żółta kartkę jeszcze przed meczem. Może to coś zmieni w jego podejściu.

0

@MesQueUnClub96 Minuty w ostatnich 9 meczach La Liga
Ansu Fati - 0 (słownie ZERO)
Vinicius Jr - 579

4

@negreanu A inne kraje w tym ośmieszaniu biorą czynny udział.

0

@Values Wczoraj ktos tu wrzucał tę fotkę.

0

@tomcias10 A dlaczego miałby się rozpaść?

10

@norbi77 Nienawiść do USA? Czy po prostu interesy?

1

@Awtameok_Klana Po czynach ich poznacie a te wypowiedzi to tylko na uzytek gawiedzi

0

@norbi77 Bul Komorowski płakał jak czytał

1

@Eklerek Najman vs Trump i Putin. Ale by to bylo piękne. Ależ by ich tan rozegrał

0

@syzje Spieniężyłbym aktywa i wypad z baru

4

@Cule2013 Przeciez to przejdzie do klasyki memów na lata.

0

@cymanski15 Już po oczepinach?

4

@Awtameok_Klana Rosja chce pokoju? Xd
UE chce wojny? UE tylko przebiera nogami aby znów zacząć interesy z Rosją. Trump ich przymusza aby się zbroili, a ty wyciagasz takie wnioski? Xd

0

@barcelonaLM Ale naprawdę nic im nie ujmując to większość tego pozostałego grono to jednak inna liga. Z drobnymi wyjątkami typu Gameiro czy Morata,bo też odstają nieco od innych cracków.

0

@barcelonaLM Alvarez i Correa w tym zacnym gronie? Bez jaj

0

@F3DO Wyjątkowo będę kibicował Liverpoolowi.

1

@Kapitan hawk Hamulcowy odszedł, to i są wyniki.

1

Isco. Ależ ty mnie dziś zaimponował opie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?