@RosjaninBut Ukraińscy oligarchowie juz nie będą mogli kraść pieniędzy z kieszeni jankeskich podatników, to znaleźli nowych frajerów? Kto w to wierzy? Bron atomowa to nie jest kwestia kasy
@robsoNele To ty go zestawiłeś w jednym zdaniu z tymi osobnikami na dodatek sugerując że przedmówca nie dał żadnych argumentów na takie porównanie. A on odniósł się do konkretnych cech charakteru tych osobników, a nie porównał ich po prostu tak ogólnie jak sugerujesz
@Awtameok_Klana Rosja chce pokoju? Xd UE chce wojny? UE tylko przebiera nogami aby znów zacząć interesy z Rosją. Trump ich przymusza aby się zbroili, a ty wyciagasz takie wnioski? Xd
@barcelonaLM Ale naprawdę nic im nie ujmując to większość tego pozostałego grono to jednak inna liga. Z drobnymi wyjątkami typu Gameiro czy Morata,bo też odstają nieco od innych cracków.
0
@RosjaninBut "Jozin z Bazin" dałby radę ...
0
@KrychaFCB Kto to jest Uszaty?
0
@maatiixx A to dopiero początek jego zalet.
1
@tomek8756 Nie wiesz co myśleć bo patrzysz z naszej perspektywy, a my nie mamy tam żadnych interesów. W USA jest inne myslenie.
0
@Sysia11 Śmieszy ten jego ból wiadomo czego. A najlepszy jest ten brak argumentów
0
@baden Aha. .
3
@RosjaninBut Ukraińscy oligarchowie juz nie będą mogli kraść pieniędzy z kieszeni jankeskich podatników, to znaleźli nowych frajerów? Kto w to wierzy? Bron atomowa to nie jest kwestia kasy
4
@Arcybiskup A co złego w tych słowach? Europa dostała liscia na otrzeźwienie i byc moze się przebudza. Czas wziać swoje sprawy w swoje ręce
1
@misterio Śmieszne to.
0
@Ghostface Otóż nie - ZERO minut i ZERO bramek.
0
@Popitek12 Di Stefano rządzi.
2
@robsoNele To ty go zestawiłeś w jednym zdaniu z tymi osobnikami na dodatek sugerując że przedmówca nie dał żadnych argumentów na takie porównanie. A on odniósł się do konkretnych cech charakteru tych osobników, a nie porównał ich po prostu tak ogólnie jak sugerujesz
1
@gumaz Proponuję przyznawać mu jedną żółta kartkę jeszcze przed meczem. Może to coś zmieni w jego podejściu.
0
@MesQueUnClub96 Minuty w ostatnich 9 meczach La Liga
Ansu Fati - 0 (słownie ZERO)
Vinicius Jr - 579
4
@negreanu A inne kraje w tym ośmieszaniu biorą czynny udział.
0
@Values Wczoraj ktos tu wrzucał tę fotkę.
0
@tomcias10 A dlaczego miałby się rozpaść?
10
@norbi77 Nienawiść do USA? Czy po prostu interesy?
1
@Awtameok_Klana Po czynach ich poznacie a te wypowiedzi to tylko na uzytek gawiedzi
0
@norbi77 Bul Komorowski płakał jak czytał
1
@Eklerek Najman vs Trump i Putin. Ale by to bylo piękne. Ależ by ich tan rozegrał
0
@syzje Spieniężyłbym aktywa i wypad z baru
4
@Cule2013 Przeciez to przejdzie do klasyki memów na lata.
0
@cymanski15 Już po oczepinach?
4
@Awtameok_Klana Rosja chce pokoju? Xd
UE chce wojny? UE tylko przebiera nogami aby znów zacząć interesy z Rosją. Trump ich przymusza aby się zbroili, a ty wyciagasz takie wnioski? Xd
0
@barcelonaLM Ale naprawdę nic im nie ujmując to większość tego pozostałego grono to jednak inna liga. Z drobnymi wyjątkami typu Gameiro czy Morata,bo też odstają nieco od innych cracków.
0
@barcelonaLM Alvarez i Correa w tym zacnym gronie? Bez jaj
0
@F3DO Wyjątkowo będę kibicował Liverpoolowi.
1
@Kapitan hawk Hamulcowy odszedł, to i są wyniki.
1
Isco. Ależ ty mnie dziś zaimponował opie.