@BulaKG Gdyby dostał zlecenie aby tę sytuację przedstawić w innym świetle to znalazłby odpowiednie argumenty abyś powiedział to samo. Ale nie chodzi o to - chodzi o zaskoczenie jakie powstało po tym, że to akurat on tak to skomentował. A to jest oczywiste czemu tak zrobił i w czyim interesie stosuje taką narrację.
@MesQueUnClub96 Sorry - oczywiscie guzika od munduru mialo być. Miał ogromne jaja,tyle że wówczas Polska została zniszczona. Czy to samo czeka Ukrainę?
2
Nosz co za Mendy.....
0
@Prorokk Ale piękny przyklad na to,ze gdy chodzi o interes USA, to nie ma podziału na demokratów i republikanów i w swiat idzie jasny przekaz.
0
@Smixu Nie zaczną,bo ten odpad z MU nic nie szczeli.
1
@PatrychoO Z takimi przyjaciółmi yo żaden wróg niestraszny.
0
@RosjaninBut Ale bezbek.
0
@Rastafarnianin Żołnierz.
0
@Kapitan hawk Tak jakby okoliczności nie miały znaczenia.
0
@tbas To aż się w pale nie mieści z jaką buta i bezczelnością zaprezentował się tam zelenski
0
@MesQueUnClub96 Rozumiem zatem, że nadal chciałbyś ciagnąć druta zelenskiemu który pluje nam w twarz?
3
@BulaKG Gdyby dostał zlecenie aby tę sytuację przedstawić w innym świetle to znalazłby odpowiednie argumenty abyś powiedział to samo. Ale nie chodzi o to - chodzi o zaskoczenie jakie powstało po tym, że to akurat on tak to skomentował. A to jest oczywiste czemu tak zrobił i w czyim interesie stosuje taką narrację.
2
@BorzyKrzys Wystarczy sprawdzić kto mu płaci i od razu wiadomo o co tu chodzi.
0
@jacobFCB Napisałbym żart Węglarczyka,ale to grozi banem....
0
@Encore Zalezy z kim i zalezy o co. I zalezy w jaki sposób
4
Coś cisza tutaj o spotkaniu Zelenskiego z Trumpem. Śledził ktoś to może? Mieli podobno ogłosić podpisanie jakiejś umowy. Cos wiadomo na ten temat?
1
@Fenelon Jasne. Tyle,że gdyby nie dostał jasnych wytycznych w tej sprawie, to ta ocena mogła być zupełnie inna. To nie jest bezstronny komentator.
2
@Fenelon @Kosmici @wyrek Serio kogos dziwi to,że pracownik amerykańskiego koncernu staje po stronie USA?
0
@RoberDzik Ależ brednie. Ech. Przeciez to w ogóle sensu nie ma. Jeszcze gdybyś Stalina tam wstawił to by było trochę bardziej logiczne.
0
@PatrychoO Od 2020 to już dość wyświechtany zwrot
0
@daniel32778 Jasne - wiem że to dotyczy tylko naszego kraju. Ale dla mnie Shrek to Stuhr i tyle. Bez niego to juz nie to samo
0
@daniel32778 Wisi mi to. Shrek bez Jerzego Stuhra to jak auto bez silnika.
0
@Kgorecki2500 Jeszcze Putin, Kim i Xi Jinping. Zwycięzca bierze wszystko
0
@ZnamySie Очень хорошо
0
@MesQueUnClub96 Sorry - oczywiscie guzika od munduru mialo być. Miał ogromne jaja,tyle że wówczas Polska została zniszczona. Czy to samo czeka Ukrainę?
0
@michal26 A to ten wizerunek nie upadł w 2014 roku,gdy Zachód nie dotrzymał umów które zawierał z Ukrainą by pozbyla się arsenału atomowego?
0
@Janas11224 Beck tez miał jaja gdy bredził o guzikach od koszuli?
0
Ciekawe czy tam przypadkiem Chiny się nie wmieszały w tę rozgrywkę o minerały. Może to dało lepsza pozycję Zelenskiemu.
1
@Mario96w Dwoje gwiazdorów się spotkało i odstawili show. A ludzie się podniecają tym cyrkiem
1
@Pawci023x Spróbuj zmienić ładowarkę albo podłącz kabel np pod kompa.
0
@Batys Ja bym nawet jednego meczu z jego udziałem nie oglądał i tyle.
0
@Kozinho. Szkoda tylko,że ci którzy o tym decydują będą to z daleka obserwować.