1

@SelloutCrowd Jak można słuchać radia?

0

@JordiAlbion A potem powiedzieli,że to chodziło o koniec świata jaki znamy,a nie o to że się skończy tak w ogóle....

2

@Ojciec5tkidzieci Ani troll ani idiota. Po prostu wyrachowany cynik. Na 100 osób do których dotrze jego teza, jakis odsetek nie przeczyta tłumaczeń i przylgnie jakaś łatka do Nawrockiego.

1

@Rust_Cohle A dlaczego miałby usuwać? Może mu przychodzi na myśl, bo strzelił jakiegoś gola przeciwko PSG? Albo z innego powodu? Może komuś na hasło Real Madryt przychodzi na myśl Messi albo Guardiola?

0

@wojopancer Podsiadło. Sanah mimo wszystko chyba jest niższa jednak.

1

@joloskyy Przecież on nie ma żony

0

@MesQueUnClub_87 Akurat całkiem spory procent tego co jem to moje własne produkty - zarówno warzywa jak i mięso. Ale mi nie chodziło juz nawet o te opryski, tylko bardziej o to, że nasi kochani eurokraci ustanowili takie cła,że właśnie sprowadzamy ten rodzaj bananów, których tam nikt nie je,bo mają po prostu smaczniejsze ich rodzaje.

0

@Roobo No trochę tuska moze jest, a kto jeszcze?

0

@MesQueUnClub_87 Chodzi ci o te pastewne banany pryskane nie wiadomo czym na czas transportu? Smacznego. W Ameryce Płd śmieją się, że te banany jedzą tylko Europejczycy i świnie.

0

@sergio5 Tylko co z tego,skoro nadal są wysoko i na wiosnę pewnie i tak odrobią straty? Niestety...

0

@ranger3120 Jakie postacie?

0

0

@Coutinho007 Lepiej mądrze człapać niż głupio biegać...

0

@Criss18Barca Pewnie że tak, tylko mogłyby w końcu jakieś mrozy przyjść.

0

@arasz1819 A to do kogo? "@maroon Tusk? Bo już się pogubiłem. "

0

@arasz1819 Jaki Tusk? O co ci chodzi? Pisałem o tych szumnych zapowiedziach o wybudowaniu muru i o tym ze to Meksyk miał za to zapłacić. Czyli o takich samych bajkach jak o zakończeniu wojny w 24 godziny.

2

@arasz1819 W pierwszej kadencji miał też wybudować mur na granicy z Meksykiem. I to Meksyk miał za ta budowę zapłacić....

0

@Ricardinio14 Baba z wozu, koniom lżej...

0

@tribo Tu raczej chodzi o porządek,a nie o względy obyczajowe.

2

@KamQiX Nie da się ułożyć takiej nierówności bo jest ona nielogiczne,zważywszy że jeden mecz gramy między sobą. Zatem jesli jeden zespół wygra wszystko do końca to zdobędzie x punktów, a drugi zdobędzie x-3.

0

@marcinbarca1984 Ok Spoko. A co w przypadku gdy ten który głosi Ewangelię robi to nieudolnie? Albo poprzez swoje czyny odstręcza ludzi od wiary? Gdy zamiast być wzorem i przykładem robi np złe rzeczy bliźnim a inni ludzie potem sobie myślą - skoro nawet taki kapłan jest złym człowiekiem to ile sa warte jego słowa? Dlaczego zbawienie jednych ludzi ma w dużej mierze zależeć od postawy innych ludzi?

0

@MessiForeverTheBest Funkcja w TV i radiu wykrywająca reklamy i automatycznie ściszająca głos

0

@Mow_mi_Douglas Dokładnie. Bezczelność tuska nie ma granic

0

@Wasacz_ Jeden jest pozerem,drugi jest sobą. Wybór prosty

1

@marcinbarca1984 Czyli Bóg zesłał swego Syna aby nauczał i zbawił ludzi. Ale co z Chińczykami, Hindusami, Indianami,Aborygenami, Afrykańczykami? Ich w tym czasie nie nauczał? Wybrał sobie tylko jeden region świata? Co zatem z nimi i ich duszami się działo i dzieje?

1

@Foton Jeszcze ta subtelna pogróżka,że decyzja o kandydowaniu wymaga determinacji i odwagi.

0

@Roobo A czy to jakaś święta krowa? Tusk też się musiał stawić przed komisją gdy był przewodniczącym Rady Europejskiej.

3

@Roobo Ja tam pamiętam mocne wystąpienie Mentzena na temat afery Pegasusa, a sprawa Ziobry właśnie tego dotyczy.

1

@michal26 A jak dla mnie to niech każdemu politykowi zabiorą immunitety i normalnie niech odpowiadają przed sądem za swoje czyny. Jesli to rzekome pobicie to nikt go i tak nie skaże.

0

@MesQueUnClub96 Pierwsze co to Giroud przychodzi na myśl. A Muhammad to Ali, a Noah to Gallagher, George to Lucas, Leo to di Caprio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?