@Ojciec5tkidzieci Dla mnie pierwsze dwa sezony Pitbulla to jest mistrzostwo i żaden serial mu nie dorównuje. Gajos, Dorociński, Królikowski i Grabowski, do tego ukazane prawdziwe sprawy. Zresztą jest to fabularyzowana wersja dokumentu "Prawdziwe psy", a więc ten klimat jest niesamowicie realny. Relacje policjantów z ludźmi, z ich rodzinami, z przełożonymi i z przestępcami. No nic mu nie dorównuje.
W 21 wieku Barca odpadała z europejskich pucharów z 12 klubami. Z ośmioma klubami zdarzało się to dwukrotnie. Wymienicie te 4 kluby z którymi Barca odpadała w tym czasie 1 raz?
@Krzysztof1987 Weź przestań. Jeszcze miałbym się z jakąś babcią użerać? Jak potem wyszła z tego gabinetu próbując być niewidoczna to też był ciekawy widok. A chwilę przed akcją ten dziadek ustalał kto wchodzi i ta babcia też mu potwierdzała że teraz on będzie.
@Nazio_87 Grozi? Raz byłem świadkiem takiej sytuacji że siedział taki starszy niedołężny facet i wszyscy wiedzieli że teraz będzie jego kolej. Siedział przy samych drzwiach, wyszedł poprzedni pacjent, lekarz woła kolejnego i ten dziadek wstaje, Ale robi to bardzo powoli i zanim zdążył wstać i się obrócić do tych drzwi to jedna babcia go wyprzedziła i drzwi mu przed samym nosem zamknęła. Nigdy nie zapomnę tego obrazka.
@Safrani No i tak powinno być stanowione prawo w podobnych kwestiach. Jeśli mieszkańcy lokalnie tego właśnie chcą to tak powinno to być wprowadzane, a nie ogólnie prohibicja na cały kraj
@kruszol Akurat jeśli chodzi o wypowiedzi na temat ligi arabskiej to za to mu właśnie płacą. A ludzie wcale nie mają tego gdzieś jak widać, bo wystarczy że coś przegra albo coś strzeli i zaraz fala hejtu się podnosi. Juz co prawda coraz mniejsza ale jednak.
3
@Ojciec5tkidzieci Dla mnie pierwsze dwa sezony Pitbulla to jest mistrzostwo i żaden serial mu nie dorównuje. Gajos, Dorociński, Królikowski i Grabowski, do tego ukazane prawdziwe sprawy. Zresztą jest to fabularyzowana wersja dokumentu "Prawdziwe psy", a więc ten klimat jest niesamowicie realny. Relacje policjantów z ludźmi, z ich rodzinami, z przełożonymi i z przestępcami. No nic mu nie dorównuje.
0
@LinekMichal Przecież to są mecze decydujące o miejscu w tabeli. Jak to o nic?
1
W 21 wieku Barca odpadała z europejskich pucharów z 12 klubami. Z ośmioma klubami zdarzało się to dwukrotnie. Wymienicie te 4 kluby z którymi Barca odpadała w tym czasie 1 raz?
4
@draxidox Aha. Ale to ty dzwonisz
0
@Krzysztof1987 Weź przestań. Jeszcze miałbym się z jakąś babcią użerać? Jak potem wyszła z tego gabinetu próbując być niewidoczna to też był ciekawy widok. A chwilę przed akcją ten dziadek ustalał kto wchodzi i ta babcia też mu potwierdzała że teraz on będzie.
1
@Nazio_87 Grozi? Raz byłem świadkiem takiej sytuacji że siedział taki starszy niedołężny facet i wszyscy wiedzieli że teraz będzie jego kolej. Siedział przy samych drzwiach, wyszedł poprzedni pacjent, lekarz woła kolejnego i ten dziadek wstaje, Ale robi to bardzo powoli i zanim zdążył wstać i się obrócić do tych drzwi to jedna babcia go wyprzedziła i drzwi mu przed samym nosem zamknęła. Nigdy nie zapomnę tego obrazka.
0
@mekston Podejrzewam, że nie ma ściśle wyznaczonych kwestii tylko tak ogólnie ma być ambasadorem ich marki.
1
@BorzyKrzys SB-cy po prostu zastępują jedną kukiełkę inną.
1
@tristan87 "jestem hardkorem"
3
@betonito "tego człowieka" Nie wiedziałem że to jest człowiek. Dla mnie to jest zwykły ******* bez krzty honoru.
0
Dokładnie tak Panie Trenerze. Reprezentacja jest ponad wszystkim i tak powinno pozostać.
1
@Schoogs Przecież ziemniaki i kartofle to jest to samo. A pyry jeszcze nie jadłem, nawet nie wiem co to takiego.
0
@icmmii Messi ma już Billion Community?
1
@Bocheno1 Z tych co wymieniłeś to tylko ziemniaki. No i czasem makaron do rosołu.
0
@Safrani Kwestia nazewnictwa - a tak to często jest w mediach określane. Przecież wiadomo o co chodzi.
1
@Kapitan hawk Dobrze że to nie pykło
8
@macio_944 SIUUUbscribe XD. No i namówił
0
@NeroTFP1 Ale Koemana to proszę szanować.
0
@Safrani Ale nocna prohibicja na cały kraj to już krok za daleko. Nawet jeśli dotyczy tylko stacji paliw, a o tym się mówi.
0
@Safrani No i tak powinno być stanowione prawo w podobnych kwestiach. Jeśli mieszkańcy lokalnie tego właśnie chcą to tak powinno to być wprowadzane, a nie ogólnie prohibicja na cały kraj
0
@kruszol Akurat jeśli chodzi o wypowiedzi na temat ligi arabskiej to za to mu właśnie płacą. A ludzie wcale nie mają tego gdzieś jak widać, bo wystarczy że coś przegra albo coś strzeli i zaraz fala hejtu się podnosi. Juz co prawda coraz mniejsza ale jednak.
3
@Nazio_87 Za kilka lat w poprawczaku
-" jak tu trafiłeś?"
- "Poprosiłem Kamila aby wskazał na mapie Ohio,w którym panowała wówczas wspaniała aura"
1
@Culer9002 Te Ohio też zastanawiające. Tak samo jak sus, aura., czy skrót od gadu-gadu (ktoś to jeszcze dzisiaj używa?)
0
@YeastMoss "Czy stanie się tragedia, gdy te dwie grupy nie kupią wódy po 22?" Z taką logiką, to można wprowadzać wiele restrykcyjnych przepisów
0
@BorzyKrzys Kamyk się zesrał na widok Konrada. Ale ten ostatni post to w sumie nie wiem czemu poleciał.
0
@kamyk_23 To tam u was takie narkotyki w sklepie sprzedają?
1
@misterio Ohio i Kamil? Dobrze,że nasi moderanci nie są aż tak restrykcyjni.
1
@barcelonaLM Panom McDonaldom to ukradli nazwisko i tyle maja wspólnego z tym koncernem. Tak więc twoje 40 zł do nich nie trafi.
1
@Stinger_ Pewnie takie wyniki z tymi drużynami by padły raz na 10 meczy. A dziś się to skumulowało. Nieźle
1
@Stinger_ Ależ się zadziało. Gratuluję braku zwątpienia.