3

@Ojciec5tkidzieci Dla mnie pierwsze dwa sezony Pitbulla to jest mistrzostwo i żaden serial mu nie dorównuje. Gajos, Dorociński, Królikowski i Grabowski, do tego ukazane prawdziwe sprawy. Zresztą jest to fabularyzowana wersja dokumentu "Prawdziwe psy", a więc ten klimat jest niesamowicie realny. Relacje policjantów z ludźmi, z ich rodzinami, z przełożonymi i z przestępcami. No nic mu nie dorównuje.

0

@LinekMichal Przecież to są mecze decydujące o miejscu w tabeli. Jak to o nic?

1

W 21 wieku Barca odpadała z europejskich pucharów z 12 klubami. Z ośmioma klubami zdarzało się to dwukrotnie. Wymienicie te 4 kluby z którymi Barca odpadała w tym czasie 1 raz?

4

@draxidox Aha. Ale to ty dzwonisz

0

@Krzysztof1987 Weź przestań. Jeszcze miałbym się z jakąś babcią użerać? Jak potem wyszła z tego gabinetu próbując być niewidoczna to też był ciekawy widok. A chwilę przed akcją ten dziadek ustalał kto wchodzi i ta babcia też mu potwierdzała że teraz on będzie.

1

@Nazio_87 Grozi? Raz byłem świadkiem takiej sytuacji że siedział taki starszy niedołężny facet i wszyscy wiedzieli że teraz będzie jego kolej. Siedział przy samych drzwiach, wyszedł poprzedni pacjent, lekarz woła kolejnego i ten dziadek wstaje, Ale robi to bardzo powoli i zanim zdążył wstać i się obrócić do tych drzwi to jedna babcia go wyprzedziła i drzwi mu przed samym nosem zamknęła. Nigdy nie zapomnę tego obrazka.

0

@mekston Podejrzewam, że nie ma ściśle wyznaczonych kwestii tylko tak ogólnie ma być ambasadorem ich marki.

1

@BorzyKrzys SB-cy po prostu zastępują jedną kukiełkę inną.

1

@tristan87 "jestem hardkorem"

3

@betonito "tego człowieka" Nie wiedziałem że to jest człowiek. Dla mnie to jest zwykły ******* bez krzty honoru.

0

Dokładnie tak Panie Trenerze. Reprezentacja jest ponad wszystkim i tak powinno pozostać.

1

@Schoogs Przecież ziemniaki i kartofle to jest to samo. A pyry jeszcze nie jadłem, nawet nie wiem co to takiego.

0

@icmmii Messi ma już Billion Community?

1

@Bocheno1 Z tych co wymieniłeś to tylko ziemniaki. No i czasem makaron do rosołu.

0

@Safrani Kwestia nazewnictwa - a tak to często jest w mediach określane. Przecież wiadomo o co chodzi.

1

@Kapitan hawk Dobrze że to nie pykło

8

@macio_944 SIUUUbscribe XD. No i namówił

0

@NeroTFP1 Ale Koemana to proszę szanować.

0

@Safrani Ale nocna prohibicja na cały kraj to już krok za daleko. Nawet jeśli dotyczy tylko stacji paliw, a o tym się mówi.

0

@Safrani No i tak powinno być stanowione prawo w podobnych kwestiach. Jeśli mieszkańcy lokalnie tego właśnie chcą to tak powinno to być wprowadzane, a nie ogólnie prohibicja na cały kraj

0

@kruszol Akurat jeśli chodzi o wypowiedzi na temat ligi arabskiej to za to mu właśnie płacą. A ludzie wcale nie mają tego gdzieś jak widać, bo wystarczy że coś przegra albo coś strzeli i zaraz fala hejtu się podnosi. Juz co prawda coraz mniejsza ale jednak.

3

@Nazio_87 Za kilka lat w poprawczaku
-" jak tu trafiłeś?"
- "Poprosiłem Kamila aby wskazał na mapie Ohio,w którym panowała wówczas wspaniała aura"

1

@Culer9002 Te Ohio też zastanawiające. Tak samo jak sus, aura., czy skrót od gadu-gadu (ktoś to jeszcze dzisiaj używa?)

0

@YeastMoss "Czy stanie się tragedia, gdy te dwie grupy nie kupią wódy po 22?" Z taką logiką, to można wprowadzać wiele restrykcyjnych przepisów

0

@BorzyKrzys Kamyk się zesrał na widok Konrada. Ale ten ostatni post to w sumie nie wiem czemu poleciał.

0

@kamyk_23 To tam u was takie narkotyki w sklepie sprzedają?

1

@misterio Ohio i Kamil? Dobrze,że nasi moderanci nie są aż tak restrykcyjni.

1

@barcelonaLM Panom McDonaldom to ukradli nazwisko i tyle maja wspólnego z tym koncernem. Tak więc twoje 40 zł do nich nie trafi.

1

@Stinger_ Pewnie takie wyniki z tymi drużynami by padły raz na 10 meczy. A dziś się to skumulowało. Nieźle

1

@Stinger_ Ależ się zadziało. Gratuluję braku zwątpienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?