@Damiain@nowy2016 Tak na serio. Nie piszę o tym aby tego tu puścić bezkarnie. Nie piszę też aby ich tu wpuszczać. Ale też nigdy nie uszczelnimy granic aby ten najazd do zera wyeliminować. Piszę o problemie jaki istnieje. Co z tego ze zamkniesz tego tutaj jak tam sama policja pisze,że większość koczujących jest niebezpieczna. Jak widać żadne nasze kary ich nie odstraszają. To co ich odstraszy? Chyba tylko jedynie to że każda potencjalna ofiara może wyjąć gnata aby się obronić. Ale serio jesteśmy na to gotowi? Wówczas sami mogą być też bardziej agresywni i też będą atakować z dystansu za pomoca broni. Nie wiem czy jest jakiś sposób aby dotrzeć do tych spaczonych łbów. Ale jakie widzisz rozwiązanie takie aby to systemowo rozwiazač by nie dochodziło do takich sytuacji? Naloty policji aby oczyścić to miejsce? To i tak przeniosą się gdzieś indziej. Polska na szczęście jest na początku tej drogi i możemy wyciągać wnioski i robić wszystko aby nie dać sobie wejść na głowę. Choćby przez te wyklinane patrole obywatelskie. Oni tam są już na innym etapie i tam już jest zbyt wiele tej patologii aby mogli stosować takie środki.
@AduŚ07 I co robić z takimi? Najprościej napisać że powsadzać, powystrzelać itd. A nie ma sposobu na to aby ten problem spróbować rozwiązać? Jakoś ich zaktywizować aby spróbowali zmienić swoje życie?
@FcPortoFan1999 Nie jest tak źle - z Francją wyrównaliśmy, z Moldawią czy kimś innym chyba też. Ze Szkocją po utracie prowadzenia na remis też w ostatniej minucie wygraliśmy. Myślę,że nie jest więc tak najgorzej jesli chodzi o tę kwestię.
@Radioactive9705 Tak swoja drogą to była bardzo dobra taktyka aby ukrywać znajomość języka niemieckiego podczas przesłuchania. Bodajże Grzesiuk pisał o tym, że to pozwalało mu na dodatkową chwilę zastanowienia zanim tłumacz przetłumaczył zadane pytanie.
@arasz1819 Tyle,że skoro tam nie ma podpisu to jak można mówić ze złożył wadliwy projekt? Przytaczasz wedle swoich słów prawdę,a po dokładnym przeanalizowaniu okazuje się,że to gówno prawda. Chyba że jednak piszesz o kimś innym,bo nie napisałeś wprost o kogo ci chodzi.
@barcelonaLM A czemu tylko dla bezdzietnych kobiet? Kto ma pracować na wcześniejszą emeryturę bezdzietnego mężczyzny? Też sa tacy - niektórzy już nawet po 40-tce.
@pluszek Jeśli zależy jej na tym aby jej syn nie był poprzez niesprawiedliwe przepisy traktowany gorzej z racji swojej płci, to powinna być zachwycona.
@Deviler Co oznacza pojęcie samochód dla mężczyzny? Mi na przykład się bardzo podoba jeśli chodzi o wygląd, ale dla moich potrzeb jest za mały. Ale mi się bardzo podobają samochody w stylu retro jak właśnie Mini Cooper, PT Cruiser, Fiat 500 czy Garbus.
@arasz1819 Jako że nawet dzisiaj ktoś tu wrzucał nagranie posła który wypija na raz piwo to domniemuję iż chodzi Ci o dr Mentzena? I o słynny projekt kwoty wolnej od podatku? I tu jest właśnie zgrzyt, bo piszesz iż to on złożył projekt z błędami, a chyba tam nawet nie było jego podpisu - https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/slawomir-mentzen-o-projekcie-konfederacji-pit-podatki-kwota-wolna-st7440902 Co do" robienia doktoratu na uczelni taty" to już sam przed chwilą sprostowałeś swoje wcześniejsze słowa które sugerowały jakoby coś nie tak miało być z tym doktoratem i że fakt iź jego ojciec tam pracuje jakoś na to uzyskanie doktoratu wpłynął. No chyba że cos wiesz na ten temat albo chodzi ci o kogoś innego jednak?
@Kgorecki2500 Pomijając przytoczone tu argumenty to Dzień Niepodległości powinien właśnie być obchodzony 7 października. Za 11 listopada nie ma żadnych argumentów poza przyzwyczajeniem narosłym przez lata.
1
@Damiain @nowy2016 Tak na serio. Nie piszę o tym aby tego tu puścić bezkarnie. Nie piszę też aby ich tu wpuszczać. Ale też nigdy nie uszczelnimy granic aby ten najazd do zera wyeliminować. Piszę o problemie jaki istnieje. Co z tego ze zamkniesz tego tutaj jak tam sama policja pisze,że większość koczujących jest niebezpieczna. Jak widać żadne nasze kary ich nie odstraszają. To co ich odstraszy? Chyba tylko jedynie to że każda potencjalna ofiara może wyjąć gnata aby się obronić. Ale serio jesteśmy na to gotowi? Wówczas sami mogą być też bardziej agresywni i też będą atakować z dystansu za pomoca broni. Nie wiem czy jest jakiś sposób aby dotrzeć do tych spaczonych łbów. Ale jakie widzisz rozwiązanie takie aby to systemowo rozwiazač by nie dochodziło do takich sytuacji? Naloty policji aby oczyścić to miejsce? To i tak przeniosą się gdzieś indziej. Polska na szczęście jest na początku tej drogi i możemy wyciągać wnioski i robić wszystko aby nie dać sobie wejść na głowę. Choćby przez te wyklinane patrole obywatelskie. Oni tam są już na innym etapie i tam już jest zbyt wiele tej patologii aby mogli stosować takie środki.
0
@Kgorecki2500 Bartyzel trafił do Korwina?
2
@AduŚ07 I co robić z takimi? Najprościej napisać że powsadzać, powystrzelać itd. A nie ma sposobu na to aby ten problem spróbować rozwiązać? Jakoś ich zaktywizować aby spróbowali zmienić swoje życie?
1
@Ojciec5tkidzieci Oni tak pochylają się nad każdą petycją?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jak każdego to każdego.
1
@esem91 Czemu szkoda? Nie każdy musi być od razu magistrem jak inni w tej kadrze
1
@Safrani W sumie kto by tam nie siedział to sądziłby we własnej sprawie
0
@macio_944 A nie z filmu Lighthouse?
0
@Krzysiek872 Żadna kontuzja nie jest pożądana dla dobra zespołu. Albo mamy trenera który wie co robi, albo La Rambla wie lepiej.
0
@FcPortoFan1999 Nie jest tak źle - z Francją wyrównaliśmy, z Moldawią czy kimś innym chyba też. Ze Szkocją po utracie prowadzenia na remis też w ostatniej minucie wygraliśmy. Myślę,że nie jest więc tak najgorzej jesli chodzi o tę kwestię.
0
@FcPortoFan1999 Nie powiedziałbym. Nie jeden raz goniliśmy wynik czy przejmowaliśmy inicjatywę po tym gdy przeciwnik dominował
0
@FcPortoFan1999 O jakich problemach piszesz?
0
@Zoker Gdyby wzięli Guardiolę to byliby najlepsi na świecie
1
@Radioactive9705 Tak swoja drogą to była bardzo dobra taktyka aby ukrywać znajomość języka niemieckiego podczas przesłuchania. Bodajże Grzesiuk pisał o tym, że to pozwalało mu na dodatkową chwilę zastanowienia zanim tłumacz przetłumaczył zadane pytanie.
0
Podejrzewam w niedalekiej przyszłości masowy przyrost rejestrowania nowych form kultu religijnego - https://tko.pl/252066,2024,10,07,rolnik-z-mazur-aby-uniknac-splaty-900-tys-zl-dlugu-wpadl-na-niecodzienny-pomysl
0
Polska skarbówka to jednak stan umysłu - https://finanse.wp.pl/sprzedal-darowany-dom-bo-chcial-kupic-inny-fiskus-zazadal-35-tys-zl-7079086086589408a
0
@arasz1819 Śmieszne to jest wycofywanie się rakiem z błędnie postawionych zarzutów.
0
@arasz1819 Tyle,że skoro tam nie ma podpisu to jak można mówić ze złożył wadliwy projekt? Przytaczasz wedle swoich słów prawdę,a po dokładnym przeanalizowaniu okazuje się,że to gówno prawda. Chyba że jednak piszesz o kimś innym,bo nie napisałeś wprost o kogo ci chodzi.
0
@Kgorecki2500 Przecież to nawet nie wychodzi tysiac zł średnio na mandat. Tam powinny byc mandaty minimum po 5 tys zl
0
@barcelonaLM A czemu tylko dla bezdzietnych kobiet? Kto ma pracować na wcześniejszą emeryturę bezdzietnego mężczyzny? Też sa tacy - niektórzy już nawet po 40-tce.
0
@Chucky Narodowa piłka to jak dla mnie clou tego sportu.
2
@pluszek Jeśli zależy jej na tym aby jej syn nie był poprzez niesprawiedliwe przepisy traktowany gorzej z racji swojej płci, to powinna być zachwycona.
1
@Hosh Obejrzyj filmik - Anna Maria Żukowska wysuwa tezę iż kobieta wykona wydajniej swoją pracę dźwigając mniejsze ciężary niż mężczyzna.
1
@Deviler Co oznacza pojęcie samochód dla mężczyzny? Mi na przykład się bardzo podoba jeśli chodzi o wygląd, ale dla moich potrzeb jest za mały. Ale mi się bardzo podobają samochody w stylu retro jak właśnie Mini Cooper, PT Cruiser, Fiat 500 czy Garbus.
0
@Hosh Pamiętaj - to że pracują ciężej nie oznacza,że wykonają mniej pracy w porównaniu do kobiet -
0
@arasz1819 Jako że nawet dzisiaj ktoś tu wrzucał nagranie posła który wypija na raz piwo to domniemuję iż chodzi Ci o dr Mentzena? I o słynny projekt kwoty wolnej od podatku? I tu jest właśnie zgrzyt, bo piszesz iż to on złożył projekt z błędami, a chyba tam nawet nie było jego podpisu - https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/slawomir-mentzen-o-projekcie-konfederacji-pit-podatki-kwota-wolna-st7440902
Co do" robienia doktoratu na uczelni taty" to już sam przed chwilą sprostowałeś swoje wcześniejsze słowa które sugerowały jakoby coś nie tak miało być z tym doktoratem i że fakt iź jego ojciec tam pracuje jakoś na to uzyskanie doktoratu wpłynął. No chyba że cos wiesz na ten temat albo chodzi ci o kogoś innego jednak?
0
@arasz1819 Jedna osoba się nasuwa na myśl, ale część faktów które podałeś temu przeczą. Więc nadal nie wiem.
0
@Kgorecki2500 Pomijając przytoczone tu argumenty to Dzień Niepodległości powinien właśnie być obchodzony 7 października. Za 11 listopada nie ma żadnych argumentów poza przyzwyczajeniem narosłym przez lata.
0
@arasz1819 Bazując na faktach które podałeś to nie bardzo wiem o kogo chodzi.
0
@arasz1819 Możesz podać nazwisko?