2

@Krystian1588 A kto ma to obsługiwać? Zastanawiałeś się nad tym? Przychodzi druga zmiana do pracy
-"Co tam nowego słychać?"
- " A nic. Spoko. Zajrzyj najpierw do tego spod trójki,żeby się nie wykrwawił. Dla tego spod siódemki warto zwiększyć napięcie bo chyba się przyzwyczaił. Aha - no i ten spod ósemki nas opuścił, bo Maciek się zagadał na telefonie i typek odgryzł sobie język i się zadławił krwią,ale jutro jest dostawa więc będzie świeże mięsko. A tak poza tym to dziś się umówiłem na randkę...."

0

@Krzysztof1987 NFZ to różnie działa. Zależy gdzie sie trafi. Ale SOR to jest w tym wszystkim inny świat. Kilka razy się zdarzyło tam trafić i to jakie przypadki tam trafiają to zapada w pamięć. A pomyśleć że oni tam mają to codziennie to się człowiek przestaje dziwić jak oni potem podchodzą tam do ludzi

1

@fart Arabia czeka na podbój. Pogbito - czekamy na wielki powrót.

0

@Kgorecki2500 No i elegancko.

2

@MichuZ44 Bez przesady. To że mało waży nie oznacza że jest podczłowiekiem.

0

@Kengo Myślałem że wrzucasz zdjęcie Waldka ....

0

@Krzysztof1987 A to na coś takiego jeszcze nie trafiłem. Na szczęście rzadko korzystam. Z ciekawych sytuacji to na SOR-ze kiedyś czekałem i facet z bólu nie mógł wytrzymać, co chwilę tam do okienka podchodził,prosił o pomoc az w końcu babka stamtąd poszła,a on za chwilę przez te okienko się wgramolił i im tam awanturę zrobił. I chyba go przyjęli bo już nie wrócił na poczekalnię

0

@Tasde Dobrze - dlatego poprosiłem o opis co przedmówca ma na myśli. Teraz rozumiem o jakie przypadki chodziło.

0

@Messiah10 Nie wierzę w te argumenty,ale w sumie to jest racjonalne zachowanie aby nie przedłużać w takich przypadkach agonii i dać spokojnie takiemu choremu odejść

0

@Messiah10 Czyli co? Każdy topielec umiera w przeciągu kilkudziesięciu godzin? Co znaczy w agonii? Przecież sa osoby które przeżyły śmierć kliniczną i nie umarły w ciągu kilkudziesięciu godzin.

14

@Culer9002 Jest jeszcze nadzieja w tej młodzieży

0

@mrboom Jednak dobrze napisałeś - wziąłem dane z takiego quizu,ale po weryfikacji ktoś tam naciągał fakty że w roku 2000/01 odpadliśmy z Milanem ale to był tylko ostatni mecz w grupie. A potem graliśmy w Pucharze UEFA i tam Liverpool nas wyeliminował ostatecznie z pucharów. Przynajmniej ja bym tak to zaliczył

0

@Krzysztof1987 Jasne - tu już wyraźnie babka przegięła bo wczęsniej potwierdziła że teraz on wchodzi. Ale czasami sa też takie sytuacje, że np. lekarz wyśle gdzieś - np. zrobić zdjęcie RTG,a po paru godzinach masz wrócić i wejść bez kolejki a ludzie też krzywo patrzą -na takie rzeczy. Dlatego nienawidzę gdy się tworzą "komitety kolejkowe" i najlepiej jest gdy pielęgniarka czy lekarz wywołuje po imieniu i jest wtedy jasna sytuacja. Albo np. u chirurga są takie akcje - wchodzisz na opatrunek czy inny zabieg wykonywany przez pielęgniarkę a ludzie już się dąsają, że bez kolejki ktoś idzie. Albo, że oni siedzą po kilka godzin a tu ktoś przyszedł później i pierwszego go wołają.

0

@LinekMichal Przecież to nie tylko awans ale i trofeum. To tak jakby ktoś pisał, że np. puchar Hiszpanii to jest gra o nic.

0

@mrboom Źle. Jeden klub się nie zgadza, ale blisko.
Edit - dobrze napisałeś - ja namieszałem - chodzi jednak o 5 klubów, a nie o 4. Czyli jeszcze jednego brakuje.

3

@Ojciec5tkidzieci Dla mnie pierwsze dwa sezony Pitbulla to jest mistrzostwo i żaden serial mu nie dorównuje. Gajos, Dorociński, Królikowski i Grabowski, do tego ukazane prawdziwe sprawy. Zresztą jest to fabularyzowana wersja dokumentu "Prawdziwe psy", a więc ten klimat jest niesamowicie realny. Relacje policjantów z ludźmi, z ich rodzinami, z przełożonymi i z przestępcami. No nic mu nie dorównuje.

0

@LinekMichal Przecież to są mecze decydujące o miejscu w tabeli. Jak to o nic?

1

W 21 wieku Barca odpadała z europejskich pucharów z 12 klubami. Z ośmioma klubami zdarzało się to dwukrotnie. Wymienicie te 4 kluby z którymi Barca odpadała w tym czasie 1 raz?

4

@draxidox Aha. Ale to ty dzwonisz

0

@Krzysztof1987 Weź przestań. Jeszcze miałbym się z jakąś babcią użerać? Jak potem wyszła z tego gabinetu próbując być niewidoczna to też był ciekawy widok. A chwilę przed akcją ten dziadek ustalał kto wchodzi i ta babcia też mu potwierdzała że teraz on będzie.

1

@Nazio_87 Grozi? Raz byłem świadkiem takiej sytuacji że siedział taki starszy niedołężny facet i wszyscy wiedzieli że teraz będzie jego kolej. Siedział przy samych drzwiach, wyszedł poprzedni pacjent, lekarz woła kolejnego i ten dziadek wstaje, Ale robi to bardzo powoli i zanim zdążył wstać i się obrócić do tych drzwi to jedna babcia go wyprzedziła i drzwi mu przed samym nosem zamknęła. Nigdy nie zapomnę tego obrazka.

0

@mekston Podejrzewam, że nie ma ściśle wyznaczonych kwestii tylko tak ogólnie ma być ambasadorem ich marki.

1

@BorzyKrzys SB-cy po prostu zastępują jedną kukiełkę inną.

1

@tristan87 "jestem hardkorem"

3

@betonito "tego człowieka" Nie wiedziałem że to jest człowiek. Dla mnie to jest zwykły ******* bez krzty honoru.

0

Dokładnie tak Panie Trenerze. Reprezentacja jest ponad wszystkim i tak powinno pozostać.

1

@Schoogs Przecież ziemniaki i kartofle to jest to samo. A pyry jeszcze nie jadłem, nawet nie wiem co to takiego.

0

@icmmii Messi ma już Billion Community?

1

@Bocheno1 Z tych co wymieniłeś to tylko ziemniaki. No i czasem makaron do rosołu.

0

@Safrani Kwestia nazewnictwa - a tak to często jest w mediach określane. Przecież wiadomo o co chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?