@KyloFCB@juarez Są dwie możliwości - albo trolluje więc nie ma co mu odpisywać. Albo pisze na serio, więc i tak z taką inteligencją nic do niego nie dotrze. Czyli tak czy siak nie warto toczyć z nim dyskusji
@Azazel_Pazuzu Akurat Behapowcy to z reguły tacy są. Pierwsi aby nałożyć mandat/karę za brak kasku czy kamizelki,ale gdy zgłosisz im podobny problem jak przedmówca to olewają takie zgłoszenia.
@karci0 Przecież jest odpowiedzialność cywilna, tyle że nie z automatu,ale trzeba udowodnić,że ci rodzice nie dochowali starannej opieki i mogli się przyczynić do popełnienia tych czynów.
@NeroTFP1 Huk z tym co w aucie. Jakieś alternatywy ma aby się obronić. Ale ten w tym kasku to też niezły aparat. Stoi i się gapi,zamiast się zmywać. A potem jeszcze pod koła mu wlazł.
@MysticCat Tego nie wiem. Ale nie chodziło mi o demencję. Raczej o to,że on byl skupiony na innych sprawach. A tak naprawdę to żyjąc w swojej klatce otoczony przez dygnitarzy byl tez od nich zależny jeśli chodzi o przepływ informacji. A wszelkie doniesienia o aferach jesli jakieś do niego docierały mógł traktowac jako prowokacje opozycji.
@MysticCat Kaczyński to za bardzo oderwany juz był od rzeczywistości. Dla niego nawet nieważne było że jego ludzie kręcili sobie na boku takie wałki. Ważne że on mógł być przy władzy i realizować swoje idee.
@SelloutCrowd Masakra jakaś. Powinni pozamykać granice szczelnie i po problemie. Urodzileś się jako Rosjanin? Żyjesz w Rosji umierasz w Rosji. Urodziłeś się jako Polak? Żyjesz w Polsce i umierasz w Polsce. A nie pałętają się bez celu po swiecie i przysparzają problemów.
0
@blaugrana16 Nico. Co to za pytanie.
1
@clyde Ja poczekam aż będą wszystkie części, bo ten serial jest zbyt wciągający aby dawkować odcinki co tydzień
0
@AnsuLamine Dobrze im tak za Zalewskiego
2
@Rust_Cohle Chłopie pchasz się w gips jak ambasada to zobaczy
16
@KyloFCB @juarez Są dwie możliwości - albo trolluje więc nie ma co mu odpisywać. Albo pisze na serio, więc i tak z taką inteligencją nic do niego nie dotrze. Czyli tak czy siak nie warto toczyć z nim dyskusji
0
@negreanu Na pewno robili to aby zaoszczędzić? Czy po prostu z wygody bo mieli bliżej o parę kroków?
1
@Kozinho. Dlatego zawsze trzeba brać to pod uwagę.
39
@juarez "po to sie kupuje i robi wozy na sportowe, zeby smigac." Xd.
1
@Kozinho. On mógł go nawet nie widzieć w lusterku.
0
@kamiVeB Banda debili.
0
@Ziemny Skąd wiadomo że to Polska?
3
@bartas97 Jechać z tą patologią do samego spodu
0
@PatrykBarca No i co z tego. Za Xaviego były inne porządki. Mam nadzieję że teraz nie będzie podobnych wysrywów w mediach.
0
@tristan87 Serii to porównujesz? Wybryk prawdopodobnie jednego kibica do zorganizowanej akcji? Niech jadą z nimi do samego dołu.
0
@PatrykBarca Może Gavi. Tyle że takie rzeczy to nie w mediach ale w szatni powinni załatwiać
0
@Rewolucja123 Tam akurat często notują straty na jesieni a po Nowym Roku odrabiają.
2
@Azazel_Pazuzu Akurat Behapowcy to z reguły tacy są. Pierwsi aby nałożyć mandat/karę za brak kasku czy kamizelki,ale gdy zgłosisz im podobny problem jak przedmówca to olewają takie zgłoszenia.
0
@TheNekro94 @ranger3120 Oby tak było. Piękna liczba by była jakby udało mu się to wykręcić.
0
@tristan87 Chyba niestety nie da rady dobić do tego tysiąca.
0
@Lionel_Messi10 To nie Eminem tylko Scooter
0
@arasz1819 Przecież nie moga karać dwa razy za to samo. Hehe.
Śmiechy żarty,ale dziecka szkoda.
0
@Marian_Pazdzioch Był chłop i nie ma chłopa.
0
@karci0 Przecież jest odpowiedzialność cywilna, tyle że nie z automatu,ale trzeba udowodnić,że ci rodzice nie dochowali starannej opieki i mogli się przyczynić do popełnienia tych czynów.
1
@NeroTFP1 Huk z tym co w aucie. Jakieś alternatywy ma aby się obronić. Ale ten w tym kasku to też niezły aparat. Stoi i się gapi,zamiast się zmywać. A potem jeszcze pod koła mu wlazł.
1
@karci0 I z tego powodu powinni odpowiadać karnie za ich zbrodnie? Jaja sobie robisz?
0
@MysticCat Tego nie wiem. Ale nie chodziło mi o demencję. Raczej o to,że on byl skupiony na innych sprawach. A tak naprawdę to żyjąc w swojej klatce otoczony przez dygnitarzy byl tez od nich zależny jeśli chodzi o przepływ informacji. A wszelkie doniesienia o aferach jesli jakieś do niego docierały mógł traktowac jako prowokacje opozycji.
1
@karci0 No i co z tego? Skoro chcesz aby za czyjeś zbrodnie odpowiadał ktos inny to czemu nie nauczyciel na przykład?
0
@MysticCat Kaczyński to za bardzo oderwany juz był od rzeczywistości. Dla niego nawet nieważne było że jego ludzie kręcili sobie na boku takie wałki. Ważne że on mógł być przy władzy i realizować swoje idee.
1
@karci0 I nauczycieli jeszcze.
0
@SelloutCrowd Masakra jakaś. Powinni pozamykać granice szczelnie i po problemie. Urodzileś się jako Rosjanin? Żyjesz w Rosji umierasz w Rosji. Urodziłeś się jako Polak? Żyjesz w Polsce i umierasz w Polsce. A nie pałętają się bez celu po swiecie i przysparzają problemów.