5

@BorzyKrzys I dlaczego o tym tak cicho? Gdy PIS rozwalał stadninę koni w Janowie, to pół świata o tym słyszało, a na pewno cała Polska - tak huczało w polskojęzycznych mediach. Gdzie one są teraz?

0

@MichuZ44 O co chodzi z tym Endrickiem tak w ogóle?

6

@marcin62 Ależ oni są żałośni. Gdyby to była zagraniczna firma to nawet palcem by nie kiwnęli.

0

@misterio To nie pies. Produkt nazywał się monkey,więc to pewnie miała być małpa. A kto to w ogóle jest?

0

@barca__rządzi Kontrolami można zabić każde przedsiębiorstwo. Przynajmniej polskie. Bo na zagraniczne to by ręki nie podnieśli.

0

@barca__rządzi Czyli rynek szybko by to zweryfikował. Ale co premier i marszałek odwalili szopkę z bohaterskim ratowaniem spoleczeństwa to ich.

4

@Tasde "niewiadomego powodu złapała się za kulki z PiSowskim złodziejem Horałą, który rozkradł miliony z CPK xD" Wiesz,że za takie wpisy możesz miec paragraf?

1

@fcbarcafan19 @Safrani To jednak takie nieoczywiste. Warto by dodać "załatwiacz interesów" czy "załatwiacz problemów", to by było jasne. Myślałem że też chodzi o załatwianie ludzi.

0

Natrafiłem na taki opis na filmwebie - "Ścieżki dwóch załatwiaczy krzyżują się, gdy obaj zostają wezwani do zatuszowania błędu prominentnej nowojorskiej polityczki." Ktoś mi wytłumaczy kto to jest "załatwiacz"?

0

@tomek8756 Właśnie jak dla mnie najgorsza cześć roku już za nami.

2

@ObiwanKenobi Parodia z typa. Kontrole opresyjnego państwa sposobem na wszystko.

1

@MessiForeverTheBest No zobaczymy - zależy jak mocno polskojęzyczne media rozdmuchają temat.

0

@Kgorecki2500 Też tego nie wiem. Wiem jedno - sojusz z kimś takim jak AfD to hańba i tyle. Dla mnie skreśleni raz na zawsze

0

@MessiForeverTheBest Nie sadzę aby zamieszanie na Bliskim Wschodzie wpłynęło na ceny papieru.

0

1

@AnsuLamine A tak,żeby mieć czym kopcić na pohybel zielonym.

1

Chyba to jest ten czas aby zrobić zapasy ropy.

0

@tbas Zrobić porządek raz na zawsze z tym Iranem i po problemie.

0

@Kgorecki2500 No i to tyle z narracji zajączkowskiej i jej kolegów że przystąpili do sojuszu z partią AfD bo nie mieli wyjścia. Ha tfu na nich.

0

@clyde No i tu mnie złapałaś. Napisałem że zawsze mi się to podoba i cyk - dostaję przykład, którego akurat nie popieram. Dlatego wycofuję się z wcześniejszych słów i zamieniam słowo "zawsze" na słowo "często".

0

@Arden Oprócz aspektów sportowych to liczą się też inne rzeczy. Widocznie Grabara nie pasuje do tej drużyny

2

@Kondziubarca Mati wstawaj...

13

@ObiwanKenobi Pomijając te aspekty o których wspomniałeś to zawsze mi sie podoba gdy ktoś znajduje sposób na obejście restrykcyjnego prawa. Zresztą mamy w tym długą tradycję i pewne słynne symbole z tym związane - wóz Drzymały, łódka Bols itd. A zwłaszcza lata komuny wykształciły w nas pewne nawyki z którymi łatwiej nam się borykać z idiokracją europejską.

2

@Sysia11 Ja tam bym z daleka się powstrzymał od ocen moralnych tej sytuacji, bo ta ówczesna dziewczyna Kevina utrzymuje że pierwszy zdradził ją właśnie Kevin z jej najlepszą przyjaciółką. Lepiej pozostawić babranie się w tym i niech to robią te osoby w to zamieszane

0

@zuang1995 To już taki poziom tekstów pomijam,ale chodzi mi też generalnie o klimat w tych teledyskach - dziewczyny kuso ubrane, jakieś sportowe samochody itd. Plus te teksty sprowadzające kobiety do roli przedmiotu. Wszystko to ryje banię młodym ludziom

0

@norbi77 Jakiej żenady? Właśnie świetna reklama i z dystansem.

1

@AduŚ07 Ta wypowiedź generała Bartkowiaka jest porażająca.

2

@kamyk_23 Jak widać nie jesteśmy USA. My w swoim kraju idąc do banku musimy wypełniać kwitki przeznaczone wyłącznie dla Wuja Sama i bez tego nie założymy nawet konta.

1

@NeroTFP1 Juz raz pisałem - dlaczego tylko wpływy z akcyzy sa brane do rachunku? A nie wszystkie podatki od momentu produkcji surowca, po jego transport, przerobienie na alkohol, zapakowanie w wyprodukowane wczesniej opakowania,transport do sklepu itd. Na każdym kroku tego procesu sa odprowadzane podatki i zatrudnieni są ludzie. Liczmy rzetelnie,a nie tylko to co pasuje do narracji.

0

@MesQueUnClub_87 A niechaj sobie robią. Dopóki nie będą zmuszać do picia to nie widzę problemu. Inne używki tez powinni zalegalizować i wolna wola co każdy człowiek z tym zrobi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?