@Death_voice Czyli podsumujmy - nie lubię, nie rozumiem jak ludzie ich porównują, ale jednocześnie lubię ich porównywać. Spoko, O ile rozumiem jeszcze wzięcie udziału w dyskusji gdy psychofani pięknego zaczynają te porównania, i rzucenie im garść statystyk aby sprowadzić ich na ziemię, tak nie rozumiem hipokryzji psychofanów Leo, którzy ciągle utrzymują, że tej rywalizacji nigdy nie było, że to nie ta półka, lub że mundial zakończył te dyskusje ostatecznie, a jedyne co robią po jakichś dokonaniach jednego czy drugiego, to rozpoczynają takie dyskusje i porównania
@Kapitan hawk Sam pomyśl o swojej wrażliwości. Ja tylko zauwazyłem fakt,że po zdobyciu trofeum wielu kibiców drużyny czy zawodnika zamiast po prostu cieszyć się tym trofeum, to zaraz docina czy ubliża ich głównym rywalom. Widać to potęguje radość. Dlatego stwierdziłem,że gdyby CR nie istniał to musieliby go sobie wymyślić
@Kapitan hawk Ech. I dziwnym trafem nie przytaczasz podobnych faktów o milionie innych piłkarzy, tylko wybierasz tego jednego który według fanbojów Messiego nigdy nie miał do niego podjazdu,a po mundialu to juz w ogóle dyskusja zakończona.... Przypadek?
@Kapitan hawk@Who_you_mam Chyba nie czaicie co chciałem wam przekazać. Wam nie wystarczy po prostu cieszyć się z triumfu, potrzebujecie jeszcze kogoś aby wbijać przy okazji szpilki. A madrycioków to sobie szukaj w rodzinie panie dobrodzieju.
@Charmingman Barca gra mecze co trzy dni więc nie ma za dużo tego oczekiwania. Do tego ta przerwa daje trochę czasu na powrót kontuzjowanych graczy. Oczywiscie rodzi tez ryzyko nowych kontuzji
@Rifek Chyba odwrotnie. Ja tam wolę mecze reprezentacji od tych klubowych których jest przesyt. W takiej hiszpańskiej lidze 18 zespołów spokojnie by starczyło na przykład
Tak mnie zaciekawiło co się dzieje z Milikiem, zacząłem.szukać informacji i się okazało,że dziś przeszedł kolejną operację i powrót się wydłuży. Szkoda chłopa
@Rupert_Haubica Swoją drogą ten system kaucyjny jest wprowadzany podobno po to aby zmniejszyć ilość śmieci wyrzucanych "gdzie popadnie". Jaka więc logika kierowała tym aby te butelki z tego systemu wyłączyć? Przecież właśnie amatorzy tych trunków rzucają je byle gdzie.
@arasz1819 No wiesz - czasem zapowiedzi wystarczą -"Dr Paweł Grzesiowski, Główny Inspektor Sanitarny, zapowiedział z kolei, że inspektorzy skontrolują zakłady produkujące saszetki z alkoholem i sklepy je sprzedające, uzasadniając to m.in. ryzykiem pomyłek z produktami dla dzieci ze względu na podobne opakowanie.
Z kolei ministerstwo rolnictwa zapowiedziało, że od środy Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) rozpocznie kontrole alkosaszetek pod kątem m.in. oznakowania produktu i zgodności opisu z zawartością". Który sklep zdecydowałby się na to aby brać od nich towar i narażać się na kontrole?
@arasz1819 "Im nikt nic nie nakazał tylko po nagonce sami wycofali." No tak - opresyjne kontrole nasłane na firmę na pewno nie miały żadnego wpływu na ich decyzję.
@Safrani O ile pytanie pierwsze to rzeczywiście nie dotyczy zakresu, to dwa kolejne jeszcze mogą od biedy ujść. Ale czego się można spodziewać po osobie która weszła w sojusz z AfD?
0
@Death_voice Czyli podsumujmy - nie lubię, nie rozumiem jak ludzie ich porównują, ale jednocześnie lubię ich porównywać. Spoko, O ile rozumiem jeszcze wzięcie udziału w dyskusji gdy psychofani pięknego zaczynają te porównania, i rzucenie im garść statystyk aby sprowadzić ich na ziemię, tak nie rozumiem hipokryzji psychofanów Leo, którzy ciągle utrzymują, że tej rywalizacji nigdy nie było, że to nie ta półka, lub że mundial zakończył te dyskusje ostatecznie, a jedyne co robią po jakichś dokonaniach jednego czy drugiego, to rozpoczynają takie dyskusje i porównania
1
@Donnie_Darko "na szczęście nie musimy go wymyślać" Czyli jednak cieszysz się że ktoś taki istnieje. Nie można było od razu tego przyznać?
0
@Kapitan hawk Tekst o rodzinie nie tyczył się Ciebie tylko osoby która wyzywała mnie od madrycioków. Ta zniewaga reakcji wymaga.
0
@Kapitan hawk Sam pomyśl o swojej wrażliwości. Ja tylko zauwazyłem fakt,że po zdobyciu trofeum wielu kibiców drużyny czy zawodnika zamiast po prostu cieszyć się tym trofeum, to zaraz docina czy ubliża ich głównym rywalom. Widać to potęguje radość. Dlatego stwierdziłem,że gdyby CR nie istniał to musieliby go sobie wymyślić
0
@LukaszFan Juz tam nie marudź.
0
@Kapitan hawk Ech. I dziwnym trafem nie przytaczasz podobnych faktów o milionie innych piłkarzy, tylko wybierasz tego jednego który według fanbojów Messiego nigdy nie miał do niego podjazdu,a po mundialu to juz w ogóle dyskusja zakończona.... Przypadek?
1
@Kapitan hawk @Who_you_mam Chyba nie czaicie co chciałem wam przekazać. Wam nie wystarczy po prostu cieszyć się z triumfu, potrzebujecie jeszcze kogoś aby wbijać przy okazji szpilki.
A madrycioków to sobie szukaj w rodzinie panie dobrodzieju.
0
@Sulimo Piszesz ostro o Tusku,ale bardzo celnie.
0
@Culer9002 W przypadku swinki peppy akurat inna kwestia wchodzi pod rozwagę -
1
@Kapitan hawk Ech. Kolejny dowód na to, że gdyby CR nie istniał to fani Messiego musieliby go sobie wymyślić.
0
@bartekvisca A może ktos się pomylił i zamiast soli do zmywarki jest wsypane co innego?
0
@Kgorecki2500 @negreanu @arasz1819 Idziecie? idziemy idziemy idziemy....
0
@Charmingman Barca gra mecze co trzy dni więc nie ma za dużo tego oczekiwania. Do tego ta przerwa daje trochę czasu na powrót kontuzjowanych graczy. Oczywiscie rodzi tez ryzyko nowych kontuzji
0
@Rifek Chyba odwrotnie. Ja tam wolę mecze reprezentacji od tych klubowych których jest przesyt. W takiej hiszpańskiej lidze 18 zespołów spokojnie by starczyło na przykład
0
Tak mnie zaciekawiło co się dzieje z Milikiem, zacząłem.szukać informacji i się okazało,że dziś przeszedł kolejną operację i powrót się wydłuży. Szkoda chłopa
0
@ObiwanKenobi Takie pieprzenie - jak wiesz to powiedz ta, gdzie trzeba i po temacie. A tak to takie głupie gadanie.
0
@abram3k I temu pajacowi w bramce? W życiu.
1
@Sulimo "tragedii wołyńskiej" - tragedią to jest to określenie. Ktoś się boi nazwać rzecz po imieniu
0
@Popitek12 Twarz.
0
@Rupert_Haubica Swoją drogą ten system kaucyjny jest wprowadzany podobno po to aby zmniejszyć ilość śmieci wyrzucanych "gdzie popadnie". Jaka więc logika kierowała tym aby te butelki z tego systemu wyłączyć? Przecież właśnie amatorzy tych trunków rzucają je byle gdzie.
0
@Czajka90 Co to za moda robić komuś zdjęcia?
2
@Ojciec5tkidzieci Mój ulubiony to ten o walce Gołoty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@KrychaFCB Żenady ciąg dalszy. Putinowski reżim kopiuj wklej.
1
@NeroTFP1 Jeszcze ścieżkę zdrowia i tajski masaż powinni im zrobić. Taki po którym przez miesiąc nie mogliby normalnie na dupie siedzieć
0
@arasz1819 No wiesz - czasem zapowiedzi wystarczą -"Dr Paweł Grzesiowski, Główny Inspektor Sanitarny, zapowiedział z kolei, że inspektorzy skontrolują zakłady produkujące saszetki z alkoholem i sklepy je sprzedające, uzasadniając to m.in. ryzykiem pomyłek z produktami dla dzieci ze względu na podobne opakowanie.
Z kolei ministerstwo rolnictwa zapowiedziało, że od środy Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) rozpocznie kontrole alkosaszetek pod kątem m.in. oznakowania produktu i zgodności opisu z zawartością".
Który sklep zdecydowałby się na to aby brać od nich towar i narażać się na kontrole?
0
@SzczenaWojtula Nieważne ile - ale skoro to państwo nadal istnieje, to znaczy że za mało.
1
@arasz1819 "Im nikt nic nie nakazał tylko po nagonce sami wycofali." No tak - opresyjne kontrole nasłane na firmę na pewno nie miały żadnego wpływu na ich decyzję.
0
@SzczenaWojtula Prawidłowa odpowiedź na oba pytania to niestety za mało.
2
@Safrani O ile pytanie pierwsze to rzeczywiście nie dotyczy zakresu, to dwa kolejne jeszcze mogą od biedy ujść. Ale czego się można spodziewać po osobie która weszła w sojusz z AfD?