@Zoker I pomyśleć,że początkowo planowali umieścić Pinkmana tylko w kilku odcinkach,ale gra i zaangażowanie Aarona sprawiły,że z miejsca wywalczył stały skład do końca.
@Objectivo@tristan87 Według mnie opis mocno przesadzony. Większość ludzi reaguje poprawnie, niektórzy pewnie zaskoczeni/nie słyszeli/nie wiedzieli za bardzo gdzie się usunąć. Nie widzę tu za bardzo celowego ignorowania.
@DLFCB Każdy wspomina tę Skłodowską, a tymczasem nieco zapomniana jest postać Ignacego Łukasiewicza którego odkrycia wręcz zrewolucjonizowały codzienne życie i po dzis dzień z tego korzystamy.
@DLFCB No nie wiem. Ostatnio czytałem książkę o twórcy Inpostu i w żaden sposób nie rości sobie on praw stricte do samego wynalezienia paczkomatu,tylko wręcz wspomina, że po prostu rozwinął istniejące rozwiązania dbając o to aby nie naruszyć zastrzeżonych patentów. Edit - tam byla mowa o patentach Deutsche Post m.in.
@draxidox Bez przesady z tym ignorowaniem. Widać że nie wszędzie tam byli ludzie, pewnie nie wszędzie tez słyszeli, nie wiedzieli o co chodzi, nie ogarniali też jak się mają zachować,ale raczej celowo nikt nie utrudniał czy nie ignorował apeli.
@kamyk_23 Jesteś jak te dziecko z piaskownicy co się przerzuca argumentem "ale to Jarek zaczął". A podobno i z drugiej strony to takie kurtularne są, nie to co mohery, czy fani discopolo. No to własnie widać.
@AlphaNumeric "to tylko dziecko". Xd. Kiedyś to po pierwsze takie dziecko to na baczność wstawało gdy ktos starszy stał obok fotela. A to tylko jedna z oznak szacunku jaki okazywano starszym.
@tomek8756 Aha. Pomijając to co o tym napisałeś, czyli robienie polityki nad trumną które jest ohydne, to ten wąsik uważa że to tylko dzięki pisowi? To wąsik i koledzy dali to z własnej kieszeni czy też zabrali to nam i się jeszcze tym szczycą?
@ferdas_rawa Chcesz to sobie oceniaj. Ja nie czuję takiej potrzeby. Jestem jednak przekonany, że ludzie sami dobrowolnie będą instalować takie aplikacje gdy będą mieli np. realne zniżki w OC.
@ferdas_rawa Nie oceniam w żaden sposób tego rozwiązania. Po prostu zauważam pewne tendencje, rozwój technologii i kierunek w którym to pomału będzie zmierzać. PS -dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej?
@ferdas_rawa Gdyby tych nieoznakowanych radarów było tak dużo, że naprawdę trzeba by się ich spodziewać wszędzie to owszem - to by tak dzIałało. Ale to tylko takie czysto teoretyczne dywagacje. Obecnie technologia daje inne sposoby aby wymusić przepisową jazdę. Choćby aplikacje które śledzą kierowców - i chyba część ubezpieczycieli daje już kierowcom zniżki gdy pozwolą sobie to zainstalować. Myślę, że to będzie pomału zmierzać w tym kierunku. Z tym, że to nie da wpływów do budżetu i dlatego państwo pewnie niechętnie będzie to wspierać i przyspieszać.
1
@FcPortoFan1999 Hehe. Gdyby chociaż ten typ stworzył do tego muzykę, a nie pod--ebał istniejącą melodię....
2
@Zoker I pomyśleć,że początkowo planowali umieścić Pinkmana tylko w kilku odcinkach,ale gra i zaangażowanie Aarona sprawiły,że z miejsca wywalczył stały skład do końca.
0
@AmigoBlancos BMV - trzeba przyznać,że to świetnie brzmi.
0
@Lucyfffer Fachowa robota przecież.
0
@Objectivo @tristan87 Według mnie opis mocno przesadzony. Większość ludzi reaguje poprawnie, niektórzy pewnie zaskoczeni/nie słyszeli/nie wiedzieli za bardzo gdzie się usunąć. Nie widzę tu za bardzo celowego ignorowania.
0
@mordini123 Nawet nie wiedziałem że miał tę przerwę.
0
@norbi77 A może po prostu w ogóle nie rejestrowali Araujo?
0
@Rust_Cohle Ale wiesz,że ta nienawiść w języku kibicowskim nie oznacza tego co w normalnym życiu?
PS - Ja też nienawidzę Interu.
1
@AlexDark00 A kto jak nie Putin ich sponsoruje? Z tym, że on sponsoruje zarówno ich jak i ich oponentów. Warto o tym pamiętać
0
@ZeroArtiforce I po co te płacze? Jak ci się ciężko ogląda to pomyśl co czuli kibice Milanu,albo MU gdy ich kluby spadły z piedestału.
0
@DLFCB Każdy wspomina tę Skłodowską, a tymczasem nieco zapomniana jest postać Ignacego Łukasiewicza którego odkrycia wręcz zrewolucjonizowały codzienne życie i po dzis dzień z tego korzystamy.
0
@DLFCB No nie wiem. Ostatnio czytałem książkę o twórcy Inpostu i w żaden sposób nie rości sobie on praw stricte do samego wynalezienia paczkomatu,tylko wręcz wspomina, że po prostu rozwinął istniejące rozwiązania dbając o to aby nie naruszyć zastrzeżonych patentów.
Edit - tam byla mowa o patentach Deutsche Post m.in.
3
@draxidox Bez przesady z tym ignorowaniem. Widać że nie wszędzie tam byli ludzie, pewnie nie wszędzie tez słyszeli, nie wiedzieli o co chodzi, nie ogarniali też jak się mają zachować,ale raczej celowo nikt nie utrudniał czy nie ignorował apeli.
1
@kamyk_23 Jesteś jak te dziecko z piaskownicy co się przerzuca argumentem "ale to Jarek zaczął". A podobno i z drugiej strony to takie kurtularne są, nie to co mohery, czy fani discopolo. No to własnie widać.
2
@AlphaNumeric Skrytykowanie wąsa? Weź człowieku nie chce mi się nawet gadać bo masz nie więcej rozumu niż ten gówniarz
0
@AlphaNumeric Pod pewnymi względami właśnie było. Na pewno nie dochodziło do podobnych sytuacji,a co za tym idzie taka reakcja też była zbędna.
0
@kamyk_23 Że też znajdują się obrońcy podobnej patologii to niepojęte.
12
@AlphaNumeric "to tylko dziecko". Xd. Kiedyś to po pierwsze takie dziecko to na baczność wstawało gdy ktos starszy stał obok fotela. A to tylko jedna z oznak szacunku jaki okazywano starszym.
12
@kuz I tak już obrońcy uciśnionych gdzieś tam w tle się odpalili.
Edit - o na stronie tutaj też.
0
@Kgorecki2500 A to jest jakaś seria podobnych nagrań czy o co chodzi? Nawet fajnie wyszło.
13
@esem91 Z początku gówniarz się przeraził,ale zaraz znowu kozaczy. Rodzice pewnie nie lepsi.
0
@escarabajo Jeśli skończy jak de Gea to będzie szok. Jednak pozycja bramkarza jest specyficzna,ale żeby napastnik tej klasy został bez klubu?
9
@tomek8756 Dla mnie wulgaryzmem w tym wpisie sa słowa "Tomasz Lis".
0
@lntrowertyk To na razie kolego
1
@tomek8756 Aha. Pomijając to co o tym napisałeś, czyli robienie polityki nad trumną które jest ohydne, to ten wąsik uważa że to tylko dzięki pisowi? To wąsik i koledzy dali to z własnej kieszeni czy też zabrali to nam i się jeszcze tym szczycą?
0
@ferdas_rawa Chcesz to sobie oceniaj. Ja nie czuję takiej potrzeby. Jestem jednak przekonany, że ludzie sami dobrowolnie będą instalować takie aplikacje gdy będą mieli np. realne zniżki w OC.
0
@ferdas_rawa Nie oceniam w żaden sposób tego rozwiązania. Po prostu zauważam pewne tendencje, rozwój technologii i kierunek w którym to pomału będzie zmierzać.
PS -dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej?
0
@Allbi Na jakiej liście?
0
@jacobFCB Skąd ty to wziąłeś? Ja jakoś nie trafiam na podobne treści
0
@ferdas_rawa Gdyby tych nieoznakowanych radarów było tak dużo, że naprawdę trzeba by się ich spodziewać wszędzie to owszem - to by tak dzIałało. Ale to tylko takie czysto teoretyczne dywagacje. Obecnie technologia daje inne sposoby aby wymusić przepisową jazdę. Choćby aplikacje które śledzą kierowców - i chyba część ubezpieczycieli daje już kierowcom zniżki gdy pozwolą sobie to zainstalować. Myślę, że to będzie pomału zmierzać w tym kierunku. Z tym, że to nie da wpływów do budżetu i dlatego państwo pewnie niechętnie będzie to wspierać i przyspieszać.