@norbi77 To nie ma znaczenia. Te serie nie są jakoś ściśle powiązane. Nawet między 1883 a 1923 nie ma jakiegoś zbytniego powiązania, że trzeba wiedzieć kto był kim w tej rodzinie. W 1923 to w sumie większość akcji dzieje się w Afryce i na statku.
@Ojciec5tkidzieci O proszę. Wczoraj wlasnie pisałem z @norbi77 o westernach i o tych serialach które opisałeś. Z tego gatunku to także tobie polecam Old Henry. Rewelacja.
@Bykunn Chelsea też ma ciekawą sytuację, bo ma za dużo graczy których musi się pozbyć. Też ma przepłaconych zawodników. Ale jednak znajdują na nich kupców.
@norbi77 Tak - ale to całkiem odrębny serial,inny klimat niż Yellowstone. W zasadzie historia jak w Horyzoncie - losy grupy osadników zmierzających do Montany. Old Henry to rewelacyjny western jak w starym stylu. Zaś Angielka to juz ma swój specyficzny klimat - w zasadzie to antywestern.
@norbi77 A mnie trochę nużył. Za długi jak na film, zbyt dużo wątków. Poczekam na koniec tej sagi i obejrzę dopiero wszystkie części tak jak serial. Dopiero wtedy ocenię. Na dziś gdybym miał wybierać to jednak wolałbym aby Costner został w Yellowstone.
@Lucyfffer Piszę o decydujących meczach w LM. Tam Haaland nie zrobił różnicy i co do tego ma średnia goli na mecz? Gdyby strzelał tam gole na wagę awansu to byłby inaczej postrzegany.
5
Dziwne uczucie gdy widzisz twarze wchodzących zawodników i za cholerę jeszcze nie wiesz jak się nazywają...
0
@Jakchcesz
Qrczę - masz rację człowieku
.
.
.
Nie znasz tego niemieckiego...
0
@lntrowertyk Herr Flick to nie ksywka?
0
@Katalończyk 99 Widać jak mu zależy i że nie oddaje serca za klub.
4
LewanGOALski!!!!!!!! Brawo brawo brawissimo. Kij w dupę wszystkim hejterom. I malkontentom też
0
@Jakchcesz To odejście Gundogana nie załatwilo jeszcze tej sprawy?
0
Czemu Olmo nie ma w skladzie?
0
@norbi77 To nie ma znaczenia. Te serie nie są jakoś ściśle powiązane. Nawet między 1883 a 1923 nie ma jakiegoś zbytniego powiązania, że trzeba wiedzieć kto był kim w tej rodzinie. W 1923 to w sumie większość akcji dzieje się w Afryce i na statku.
0
@Phoenixx Bez przesady. Raczej wychodzi z restauracji i sprzedaje pilnie auto czy zegarek aby oplacic rachunek.
2
@Comentateiro Historia historią. Podobno ważne jest to co teraz, na co zwracają uwagę zwolennicy zamilczenia historii rzezi wołyńskiej.
15
@Comentateiro Właśnie opisałeś założenia niektórych odłamów islamu i przyczyny zamachów w zachodniej Europie
2
@Ojciec5tkidzieci O proszę. Wczoraj wlasnie pisałem z @norbi77 o westernach i o tych serialach które opisałeś. Z tego gatunku to także tobie polecam Old Henry. Rewelacja.
0
@michal26 Fajnie by było jakby Jaga i Wisła odrobiły te straty i 3 drużyny na wiosnę zagrały w pucharach.
0
@4drian0 @Kgorecki2500 @adamek20151
0
@Bykunn Chelsea też ma ciekawą sytuację, bo ma za dużo graczy których musi się pozbyć. Też ma przepłaconych zawodników. Ale jednak znajdują na nich kupców.
0
@Awtameok_Klana Może i byli lepsi ale jednak, że zostali tak zapomnieni to ciekawa sprawa. Byli też gorsi o których się pamięta.
0
@PIWOSZ89 pijafka.pl
1
@norbi77 Tak - ale to całkiem odrębny serial,inny klimat niż Yellowstone. W zasadzie historia jak w Horyzoncie - losy grupy osadników zmierzających do Montany. Old Henry to rewelacyjny western jak w starym stylu. Zaś Angielka to juz ma swój specyficzny klimat - w zasadzie to antywestern.
0
@FcPortoFan1999 Ja też przed chwilą się dowiedziałem - a przyznam że świetnie grają. Dziwne że przeszli bez echa.
0
@Dejvo Czemu na szczęście?
0
@norbi77 A widziałeś Old henry? Albo seriale 1883 i Angielka?
0
Słyszeliście o takim polskim zespole z lat 80- tych?
@Colon
0
@tomek8756 W takim meczu system się zawiesi i sędzia doliczy nieskończoność.
0
@norbi77 A mnie trochę nużył. Za długi jak na film, zbyt dużo wątków. Poczekam na koniec tej sagi i obejrzę dopiero wszystkie części tak jak serial. Dopiero wtedy ocenię. Na dziś gdybym miał wybierać to jednak wolałbym aby Costner został w Yellowstone.
0
@betonito Dokładnie. I do tego wypłaci mu premie za tryplet.
0
Jeśli kogos interesują pokazy lotnicze,to jest na żywo relacja https://m.facebook.com/watch/?v=2525880364467600&vanity=FestiwalWiatruGizycko
0
@Lucyfffer Piszę o decydujących meczach w LM. Tam Haaland nie zrobił różnicy i co do tego ma średnia goli na mecz? Gdyby strzelał tam gole na wagę awansu to byłby inaczej postrzegany.
0
@Lucyfffer Szkoda tylko,że znika w decydujących meczach sezonu. Gdyby nie to, to byłby o wiele bardziej doceniany
0
@Antimadridista_WR Czemu niby? Zalewski ma źle w Romie?
0
@BTW Dochodzenie - The Killing.