0

Słyszeliście o takim polskim zespole z lat 80- tych?


@Colon

0

@tomek8756 W takim meczu system się zawiesi i sędzia doliczy nieskończoność.

0

@norbi77 A mnie trochę nużył. Za długi jak na film, zbyt dużo wątków. Poczekam na koniec tej sagi i obejrzę dopiero wszystkie części tak jak serial. Dopiero wtedy ocenię. Na dziś gdybym miał wybierać to jednak wolałbym aby Costner został w Yellowstone.

0

@betonito Dokładnie. I do tego wypłaci mu premie za tryplet.

0

Jeśli kogos interesują pokazy lotnicze,to jest na żywo relacja https://m.facebook.com/watch/?v=2525880364467600&vanity=FestiwalWiatruGizycko

0

@Lucyfffer Piszę o decydujących meczach w LM. Tam Haaland nie zrobił różnicy i co do tego ma średnia goli na mecz? Gdyby strzelał tam gole na wagę awansu to byłby inaczej postrzegany.

0

@Lucyfffer Szkoda tylko,że znika w decydujących meczach sezonu. Gdyby nie to, to byłby o wiele bardziej doceniany

0

@Antimadridista_WR Czemu niby? Zalewski ma źle w Romie?

0

@BTW Dochodzenie - The Killing.

0

@626 Wszystko się da. Brakuje ci siana - dzwoń do Mariana.

2

@Comentateiro W tym dzikim kraju gdzie chyba nawet ciężko o alkohol? Podziękuję

0

@626 Barca mogła pierwsza wpłacić tę klauzulę i wtedy by został. Szach mat

1

Jago kochana co ty robisz?????

0

@MichuZ44 Red. Maja Staśko w tym pismie to ta sama która brała udział w tych patologiach? Xd.

0

@Uukasz_93 Nie wiem jak z resztą,ale wypożyczenie Roque nic nie dało w tym aspekcie.Był taki artykuł

2

@PatrychoO Byle nie Tusk ...

1

@FcPortoFan1999 Teoretyczne szanse. Tylko z takim podejściem nie rozumiem po co w ogóle ciułać te punkty, skoro jest taki strach przed awansem poziom wyżej.

0

@FcPortoFan1999 To tylko takie bezpodstawne gdybanie. Ugrali 4 punkty,a w LKE równie dobrze mogliby ugrać 0

0

@FcPortoFan1999 Gardzę takimi kalkulacjami, a poza tym tam jest lepsza kasa. Zresztą rok temu też już było takie pierdolamento. Tak więc nie - nie byłoby lepiej jakby Jaga przegrała

0

@Messibestplayerintheworld Sprzedać. Szkoda aby taki gracz siedział na ławce.

3

@macio_944 Chorzy psychicznie to są ludzie którzy dalej żyją tą rywalizacją. On dzięki tej rywalizacji i jej podtrzymywaniu zarabia chociaż realne pieniądze.

0

@BorzyKrzys Własnie przez takie podejscie PIS gdy dorwał się do władzy zagarnał sobie TVP.

0

@tomek8756 "ubojowi mięsa"?

0

@GeneralXavi Ten ruch to tak naprawdę oddanie pola PIS-owi. Bosak mógłby im zabrać kilka procent, Mentzen ma na to marne szanse

1

@BTW W jaki sposób Barca upokorzyła Neya,że ten musiał odejść?

2

@Kamiloza91 Wtedy był inny lepszy świat. Nie było takiego wszechobecnego hejtu w necie

0

@SawneyBean Tak samo mogli mówić kibice PSG gdy kupowali Dembele,a tymczasem kontuzje mu minęły jak ręką odjął. Dajmy szansę pokazac się sztabowi Flicka i zawodnikowi a potem oceniajmy.

0

@RoberDzik Lenglet. Jako drugi - de Jong ale tylko z powodu pensji.

0

@KondiCules To samo powiesz trenerom Barcy i Hiszpanii?

19

@Bajson I nic aby tylko dosrać takiej postaci jak Sergi Roberto. Zadowolony że tak się potoczyła jego sytuacja? Hejt w jego stronę niczym do figo czy innego zdrajcy. Nie rozumiem takich ludzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?